Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  valorant gece pazarı ne zaman gelecek haziran

  1 ziyaretçi

  valorant gece pazarı ne zaman gelecek haziran bilgi90'dan bulabilirsiniz

  VALORANT 1. YIL ETKİNLİKLERİ

  VALORANT 1. YIL ETKİNLİKLERİ

  VALORANT'ın birinci yılını doldurduğumuza göre bunu kutlamak için bizi anca bir ay sürecek bir parti paklar. Bu yüzden haziranda VALORANT 1. Yıl kutlamaları kapsamında hem oyun içinde hem oyun dışında havalı fırsatlar sağlayacağız. Bu bir yıl boyunca bol bol kafadan vuruş yaptınız, Spike yerleştirdiniz ve karşılaşmalarda Düellocuları kapmak için elinizden geleni yaptınız. Bunlar için size teşekkür etmek istiyoruz.

  Geride bıraktığımız bir yıl boyunca pek buralarda olamadıysanız hiç üzülmeyin. VALORANT'ı herkesin diline düşmeden oynamaya başladığınızı söylerseniz biz çaktırmayız.

  1. Yıl etkinliklerinin her biri farklı zamanlarda başlayacak ve bitecek (büyük bir kısmı bugün başlıyor!). Temel bilgileri aşağıda sizin için derledik. Fakat başlangıç ve bitiş tarihleriyle ilgili hatırlatmaları sosyal medya kanallarımızda paylaşacağımız için lütfen bizi takipte kalın!

  Gece.Pazarı'nın kapıları açıldı. Rasgele altı farklı kaplama size özel ve indirimli olarak beğeninize sunulacak.

  Tercihinizi oylayın. İyiliği Paylaş Paketi'ne dahil edilecek en sevdiğiniz dört silah kaplamasını belirleyin. Üstelik bunların hepsi hayırlı bir iş için!

  Öncelikle, 2-7 Haziran tarihleri arasında OY VER: İyiliği Paylaş Paketi adresini ziyaret ederek tercih ettiğiniz içeriklere oy verin. Kazanan kaplama setleri 16 Haziran'da açıklanacak.

  Sonra 22 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında İyiliği Paylaş Paketi'ni satın alın. Paketteki silah kaplamalarından elde edilen gelirlerin %50'si ve aksesuarlardan elde edilen gelirlerin %100'ü ImpactAssets işbirliğiyle Riot Games Toplumsal Etki Fonu'na aktarılacak.

  Riot Games Toplumsal Etki Fonu'yla ilgili daha fazla bilgi edinmek için buraya göz atabilirsiniz.

  VALORANT oyuncu kartı koleksiyonunuzda üç yeni kart için yer açın ve 1., 2. ve 3. Bölümleri kutlayan 1. Yıl'a Özel Sınırlı Sürüm oyuncu kartlarını toplayın.

  Kartları şöyle alacaksınız:

  Küresel VALORANT bölgelerinin hepsi, bölgelerini en iyi şekilde temsil ettiğini düşündükleri spreyleri, silah uğurlarını ve unvanları oylayacak. VALORANT Geliştirici Ekibi, en çok oy alan içerikleri belirledikten sonra, 4. Bölüm'de topluluğun seçimleriyle şekillenecek Savaş Bileti'ne eklemek üzere hazırlayacak.

  wwFest, bu yılın başında VALORANT'la 2021'i karşılayan deneysel bir müzik ve sanat festivali. Şimdiyse 1. Yıl partisini kutlamak için geri dönüyor! Bu sefer dünyanın dört bir yanından gelen sanatçılara ve bir yıldıza yer veriyoruz.

  Hangi sanatçıların ne zaman çıkacağını gösteren program da dahil olmak üzere festivale dair her türlü bilgi ve gelişme için Twitter'daCrown Channel ve@PlayVALORANT hesaplarını takipte kalın.

  Bu teknik olarak VALORANT'ın doğum günü olsa da biz size bir tane daha hediye vermek istedik. 1. Yıl Etkinlik Bileti herkese ücretsiz olacak.

  1. Yıl biterken 3. Bölüm başlıyor. Rekabet, Ajan ve Özel İçerik Ekiplerindeki geliştiricilerin paneline katılarak 3. Bölüm ve ikinci yılda bizi nelerin beklediğini öğrenin.

  VALORANT'ı arkadaşlarınızla oynayarak daha hızlı XP kasın. Herhangi bir VALORANT oyun modunda daha fazla XP kazanmak için, farklı rollerde oynayan arkadaşlarınızla birlikte sıraya girin. Grup takviyesi tam bir ay sürecek. 22 Haziran - 26 Temmuz tarihleri arasında devam edecek ve yerel yama yayınlanma saatine göre ayarlanacak.

  Ne kadar XP kazanacağınız grubunuzun büyüklüğüne bağlı. İkili kişilik gruplarda ekstra %8 XP kazanacaksınız. Üç kişilik gruplarda %12 XP, dört kişi toplanırsanız da ekstra %16 XP kazanacaksınız! Beş kişilik grup toplarsanız %20 XP takviyesini kapacaksınız!

  Doğum gününüz bitince ne yapıyorsunuz? Biz bir sonraki sene için hazırlanıyoruz! 3. Bölüm'de, VALORANT oynamaya ayırdığınız zamanı takdir etmenin ve bunun için sizi ödüllendirmenin yeni bir yolunu getiriyoruz.

  Tüm detayları öğrenmek için (yukarıda bahsettiğimiz) 3. Bölüm canlı yayınını kaçırmayın. Orada görüşmek üzere!

  Yazı kaynağı : playvalorant.com

  Valorant Gece Pazarı ne zaman gelecek 2021 Haziran?

  Valorant Gece Pazarı ne zaman gelecek 2021 Haziran?

  Valorant Gece Pazarı belirli periyodlarla erişime açılıyor. Haziran ayı içerisinde erişime açılması beklenen Valorant Gece Pazarı yeni bir şampiyonla beraber oyun mağazasına Gece Pazarı vitrinini getirmiş olacak. Riot Games tarafından geliştirilen ve gün içerisinde on binlerce kişi tarafından oyunla ilgili çeşitli hediyeler dönem dönem aktif ediliyor.  Oyuncuya özel rastgele 6 silah kaplamasından oluşan bir koleksiyon olacak. Kaplamalar tıpkı mağazadan alınır gibi alınabilecek. Peki, Valorant gece pazarı ne zaman gelecek 2021 Haziran?

  VALORANT GECE PAZARI NE ZAMAN GELECEK?

  Gece pazarının önümüzdeki günlerde erişime açılması bekleniyor. Gece Pazarı 20-25 gün kala aktif hale gelmektedir. 

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Valorant Gece Pazarı ne zaman gelecek?

  Valorant Gece Pazarı ne zaman gelecek?

  Valorant Gece Pazarı belirli periyodlarla erişime açılmaya devam ediyor. Haziran ayı içerisinde açılması beklenen Valorant Gece Pazarı yeni bir şampiyonla beraber oyun mağazasına Gece Pazarı vitrinini getirmiş olacak. Gece Pazarı, oyuncuya özel rastgele 6 silah kaplamasından oluşan bir koleksiyon olacak. Kaplamalar tıpkı mağazadan alınır gibi alınabilecek.

  VALORANT GECE PAZARI NE ZAMAN GELECEK?

  Gece pazarının önümüzdeki günlerde erişime açılması bekleniyor.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap