Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  valorant directx runtime hatası

  1 ziyaretçi

  valorant directx runtime hatası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Valorant DirectX Runtime Hatası Çözümü

  Valorant DirectX Runtime Hatası Çözümü

  Valorant DirectX Runtime Hatası Çözümü

  Valorant DirectX Runtime Hatası Çözümü yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımızda sizlere Valorant oyununda meydana gelen DirectX Runtime Hatası hakkında bilgi verip bu sorunu çözüme kavuşturacağız. Valorant DirectX Runtime Hatası genelde oyunu ilk açarken karşınıza çıkar ve oyun açılmaz. Bu da sizi sinir edebilir. Bu konuda çok haklısınız. Ancak sorunun kesin çözümü ile oyun zevkinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  Bu hata DirectX kütüphanesinin Windows işletim sisteminizde olmaması ya da hatalı olması durumunda ortaya çıkar ve genelde grafik ile ilgilidir. Şimdi sizlere bu hatanın çözümlerini anlatacağız.

  1- Güncel DirectX ve Framework Kurulumu Yapın : Bu hatayı çözmeniz için DirectX güncellemesi yapmanız gerekmektedir. Ayrıca güncelleme yaptıktan sonra bir de framework kontrolü yapıp onların da güncel mi değil mi diye kontrolünü yaparsanız daha güvenli olur.
  a- Güncel .NET Framework indirin
  b- Güncel VCRedist indirin
  c- Güncel DirectX indirin.
  Yukarıda yazıklarımızı Google da aratarak en yeni versiyonlarını bilgisayarınıza kurun ve hatadan kurtulun.

  2- Grafik Kartı Sürücüsünü Güncelleyin : Eğer grafik kartınızın sürümü eskiyse zaman zaman bu hatayı alabilirsiniz. Grafik kartınızın programını açın ve sürüm güncellemelerini kontrol edin. Yeni sürüm çıktıysa onu indirip bilgisayarınızı yeniden başlatın.

  Valorant DirectX Runtime Hatası çözümlerini sizlere verdik. Yukarıdaki çözümleri deneyerek bu sinir bozucu hatadan kurtulabilirsiniz ve oyun zevkinize kaldığınız yerden devam edersiniz. Hepinize iyi oyunlar dileriz.

  Yazı kaynağı : hatasi-cozumu.com

  Valorant DirectX Runtime Hatası [ÇÖZÜM] | infonuz

  DirectX Runtime download Windows 10 zenmaler.de

  · Çıkarma işlemi bittikten sonra  23 hours ago Valorant oyuncularının oyunu açarken karşılaştıkları "DirectX Runtime" hatası oyuncuların oyuna olan erişimini kısıtlamakta. Nov 7, 2020 işlemler yapıp hata çözümü aradığı oyun hatası aslında çok basit. Required To Run This Program DirectX Runtime hatası kesin çözüm. Jun 29, 2020 Biraz daha araştırma yapıp onu da çözdüm ve bu sefer de "DirectX Runtime" hatası almaya başladım. DxDiag tanısı veya hangi bilgi lazımsa  6 days ago Valorant DirectX Runtime Error Hatası ve Çözümü - FOXNGAME Tag: directx runtime hatası - Saglamindir. Güncelleme 2022.03.04 Çözüldü Valorant  This is the error I'm getting: http://i.imgur.com/4TNw15V.png I have the latest version of Directx 11, could not install a newer one.

  Directx runtime hatası

  Nov 27, 2021 Valorant DirectX Runtime Hatası, son günlerde oyuncular tarafından çokca şikayet edilen illet bir hata. Bu sorunun bazı çözüm yolları olsa  Valorant DirectX Runtime Hatası Nasıl Çözülür? · İlk yapmanız gereken bu linkten dll dosyalarını indirmek. · İndirdiğiniz Error (0xc000007b) From Nursalam Aslam. Oct 9, 2021 Valorant DirectX Runtime Hatası hakkında Riot Games resmi İnternet sitesine herhangi resmi bir açıklama veya çözüm yöntemi eklememiştir. Bu  Valorant DirectX Runtime Hatası Çözümü 2021 | Siber Star Most Popular Games, Riot Games,. siberstar34. SiberStar. 15k followers. Jan 10, 2022 VALORANT Directx Runtime hatası nasıl çözülür? VALORANT hata verip açılmıyorsa ne yapmanız gerekiyor? Haberin detayları yazımızda. Directx Runtime Hatası · Directx indirin. · Yeni klasör oluşturun. · İndirdiğiniz uygulamayı açıp oluşturduğunuz klasörü seçin. · Çıkarma işlemi bittikten sonra  23 hours ago Valorant oyuncularının oyunu açarken karşılaştıkları "DirectX Runtime" hatası oyuncuların oyuna olan erişimini kısıtlamakta.

  Msı afterburner hata veriyor | Donanım Arşivi Forum

  23 hours ago Valorant oyuncularının oyunu açarken karşılaştıkları "DirectX Runtime" hatası oyuncuların oyuna olan erişimini kısıtlamakta. Nov 7, 2020 işlemler yapıp hata çözümü aradığı oyun hatası aslında çok basit. Required To Run This Program DirectX Runtime hatası kesin çözüm. Jun 29, 2020 Biraz daha araştırma yapıp onu da çözdüm ve bu sefer de "DirectX Runtime" hatası almaya başladım. DxDiag tanısı veya hangi bilgi lazımsa  6 days ago Valorant DirectX Runtime Error Hatası ve Çözümü - FOXNGAME Tag: directx runtime hatası - Saglamindir. Güncelleme 2022.03.04 Çözüldü Valorant 

  FIX: No Directx 10 or 11 adapter or runtime found - Windows Report

  The "web installer" appears to try to  May 26, 2017 Microsoft'un resmi sitesi üzerinden DirectX End-User Runtime yazılımını bilgisayarınıza indirip kurmalısınız ve bilgisayarınızı yeniden  Windows 10 işletim sisteminde karşımıza çıkan X3DAudio1_7.dll hatası ve çözümü Çözümü için DirectX End-User Runtime Web Installer dosyasını Microsoft'un  May 14, 2021 Valorant players have often faced DirectX Runtime Errors since the closed beta period. Riot Games' 5v5 tactical shooter has gained massive  GTA 5'i başlattıklarında oyun şu hata iletisini döndürür: “Directx 10 veya 11 VC ++ Runtime Yeniden Dağıtılabilir hatası, Sims 4'ü çalıştırmanızı  DirectX Runtime Error:Hello. I am getting en error while I am trying to launch mortal shell It says "The following component is required to  Mar 2, 2022 C:/Windows/SysWOW64/D3DX9_40.dll. Which is a part of DirectX 9.0c Runtime Libraries, necessary to run the game. To fix this problem you simply  Oct 2, 2020 DirectX Runtime. I've seen a few threads about this issue on other games and they mention going into the _CommonRedist folder and then into  "The following component(s) are required to run this program: DirectX Runtime". I´m running win10 up to date, checked dxdiag,

  I'm on Windows… Sep 14, 2020 Please install latest Directx runtime or install a compatible Directx 10 or 11 video card. Consequently, GTA 5 doesn't run when that error  2 days ago Some Valorant players are reporting that they can't run the game due to the DirectX Runtime error. The full error reads: The following.

  "The following component(s) are required to run this program: DirectX Runtime". I´m running win10 up to date, checked dxdiag, 

  Yazı kaynağı : slotsssbax.web.app

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap