Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  vakifbank sinav giris belgesi

  1 ziyaretçi

  vakifbank sinav giris belgesi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Vakıfbank personel alımı sınav giriş belgesi yayınlandı

  VakıfBank 19 Marttaki Sınav İçin Giriş Belgesi Alamama

  Duyurular

  Duyurular

  Değerli Müşterimiz,

  VakıfBank hiçbir şekilde müşterilerinden e-posta yolu ile bilgi istememekte, bu yolla başvuru, şifre değişimi yaptırmamaktadır. Sizden bilgi veya şifre girmenizi isteyen veya bir linke yönlendiren e-postalardaki linkleri kesinlikle tıklamayınız. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda hemen 0850 222 0 724’ü arayınız.

  İnternet Bankacılığı işlemlerinde güvenliğiniz için aşağıdaki konulara dikkat ediniz.

  VakıfBank İnternet Şubesine yalnızca tarayıcınızın adres çubuğuna, www.vakifbank.com.tr adresini yazarak giriniz. e-posta yolu ile gönderilmiş olan metinlerdeki linkleri kullanarak İnternet Şubemize erişmeye çalışmayınız.

  İşlemlerinizi gerçekleştirirken, işlem yapılan sayfada sizi şüpheye düşüren bir görünüm veya ifade varsa, hiçbir işlem yapmadan Bankamız ile iletişime geçiniz.

  Bilgisayarınızda kullandığınız anti-virüs yazılımlarını düzenli olarak güncelleyiniz.

  İnternet Bankacılığını kullanırken karmaşık şifreler kullanınız.

  Şifrelerinizin ve bilgisayarınızın güvenliği ile ilgili detaylı bilgi için VakıfBank İnternet Şubesi girişindeki “Güvenlik Uyarıları” bölümünü okuyunuz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank

  Yazı kaynağı : www.vakifbank.com.tr

  Vakıfbank memur alımı 2023! Vakıfbank personel alımı sınavı saat kaçta? Vakıfbank personel alımı 2023 sınavı ne zaman? - Türkiye Haberleri - TV100

  Vakıfbank memur alımı 2023! Vakıfbank personel alımı sınavı saat kaçta? Vakıfbank personel alımı 2023 sınavı ne zaman? - Türkiye Haberleri - TV100

  Vakıfbank personel alımı sınavı bu hafta sonu yapılacak. Vakıfbank ocak ayında  müfettiş yardımcısı, kontrolör yardımcısı, uzman yardımcısı ve memur alımı başvuruları almıştı. Vakıfbank sınavı da deprem nedeniyle ertelenmişti. Adaylar Vakıfbank sınavı ile ilgili giriş belgeleri ve sınav yerlerini araştırıyor.

  VAKIFBANK PERSONEL ALIMI SINAVI NE ZAMAN?

  Vakıfbank personel alımı sınavı 19 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek. Sınav saat 10.00’da yapılacak. Sınava 15 dakikadan fazla geç kalan adaylar sınava alınmayacak. Sınavın ilk 30 dakikası ve son 5 dakikası içerisinde ise sınav salonundan çıkılmayacak.

  VAKIFBANK SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

  Sınava başvurusu kabul edilen adaylar, İstanbul Üniversitesi’nin https://vakifbank.istanbul.edu.tr internet sitesinden “Sınav Giriş Belgesi”ni alabileceklerdir.

  SINAVDA GEREKLİ BELGELER

  Yazılı sınava katılacak adaylar sınava girebilmek için; Sınav Giriş Belgesi ile birlikte, üzerinde silinti, kazıntı veya değişiklik yapılmamış, tanınmalarına engel teşkil etmeyecek nitelikte fotoğraflı nüfus cüzdanı/T.C. kimlik kartı veya üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan sürücü belgesi veya geçerlilik süresi bitmemiş olan pasaport veya Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen fotoğraflı, imzalı, mühürlü ve süresi geçerli geçici kimlik belgesini, Avukat Kimlik Belgesini ibraz etmek zorundadır.

  Bunların dışında hiçbir belge sınava girebilmek için geçerli olmayacaktır.

  Belgelerini eksiksiz olarak yanında bulundurmayan adaylar sınava alınmayacaktır.

  Yazı kaynağı : www.tv100.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap