Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  vakıfbank sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2023

  1 ziyaretçi

  vakıfbank sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2023 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Vakıfbank sınavı ertelenecek mi? 2023 Vakıfbank personel ve memurluk alımı sınavları ne zaman yapılacak?

  Vakıfbank sınavı ertelenecek mi? 2023 Vakıfbank personel ve memurluk alımı sınavları ne zaman yapılacak?

  VAKIFBANK SINAVI ERTELENDİ Mİ?

  Daha önce yapılan açıklamada Vakıfbank sınavlarının 19 Şubat tarihlerinde Adana, Antalya, Ankara, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul-Anadolu, İstanbul-Avrupa, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Trabzon, Van illerinde yapılacağı duyurulmuştu.

  Deprem sonrası sınavların yapılmasına veya ertelenmesine ilişkin resmi bir açıklama bulunmuyor. Önümüzdeki hafta Vakıfbank’ın sınav süreci ile ilgili adayları bilgilendirmesi bekleniyor.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Vakıfbank sınav başvurusu 2023! Vakıfbank sınav başvurusu 2023 ne zaman, sınav başvuru şartları neler, Vakıfbank sınavı ücreti ne kadar?

  Vakıfbank sınav başvurusu 2023! Vakıfbank sınav başvurusu 2023 ne zaman, sınav başvuru şartları neler, Vakıfbank sınavı ücreti ne kadar?

  Vakıfbank memur ve farklı branşlarda banka personeli alımı yapıyor. Vakıfbank memur alımı başvuru süreci, şartları ilan duyurusunun ardından sorgulanıyor. Müfettiş Yardımcısı, BT Müfettiş Yardımcısı, Kontrolör Yardımcısı, Uzman Yardımcısı ve Memur Giriş Sınavı İlanı detaylarına haberimizde yer verdik. İşte Vakıfbank sınav başvurusu 2023 hakkında merak edilenler…

  VAKIFBANK SINAVI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

  Vakıfbank sınavı başvuruları 16.01.2023 tarihinde başladı, 28.01.2023 tarihinde sona erdi.

  T.C. vatandaşı olmak,

  01.01.1993 ve sonrası doğumlu olmak,

  Müfettiş Yardımcısı/BT Müfettiş Yardımcısı/Kontrolör Yardımcısı unvanı için ikamet şartı aranmamaktadır.
  Uzman Yardımcısı unvanına başvuran adaylar İstanbul ilinde görevlendirilecektir. Bu sebeple 16.01.2023 tarihi öncesinde İstanbul’da ikamet edilmesi zorunludur.

  Memur unvanına başvuran adaylar Tablo-1’de belirtilen illerde görevlendirilecektir. Bu sebeple 16.01.2023 tarihi öncesinde söz konusu illerde ikamet edilmesi zorunludur.

  Yanlış beyanda bulunan adayların başvuruları işe alım sürecinin her aşamasında geçersiz sayılacaktır.

  Kamu hizmetinden yasaklı bulunmamak,

  Herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak, (Cezanın ertelenmesi, hükmün açıklanmasının geri bırakılması, paraya çevrilmiş olması veya affa uğramış olması halleri dâhildir.)

  Daha önce Bankamızın işe alımla ilgili sınavlarından birine katılmış olup mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak, (Daha önce Müfettiş Yardımcılığı yazılı sınavını kazanarak Müfettiş Yardımcılığı mülakatından sonra Banka’nın herhangi bir biriminde görevlendirilenler sınava kabul edilmez.)

  VAKIFBANK SINAVI NE ZAMAN?

  Vakıfbank sınavı 19 Şubat Pazar günü saat 10.00’da.

  VAKIFBANK SINAV BAŞVURUSU NASIL VE NEREDEN YAPILIR?

  https://vakifbank.istanbul.edu.tr sitesi üzerinden başvurular yapılacaktır.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Vakıfbank İşe Alım Sınavı İş İlanı

  Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Vakıfbank İşe Alım Sınavı İş İlanı

  GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

  "10.02.2023 tarihinde yapılması planlanan işe alım sınavımızın yeni tarihi 19.03.2023 olarak güncellenmiştir.


  24.02.2023-03.03.2023 tarihleri arasında yeni başvurular yapılabilecektir."


  Türkiye'nin finans sektöründe öncü kuruluşlarından olan Bankamızda Müfettiş Yardımcısı, BT Müfettiş Yardımcısı, İç Kontrolör Yardımcısı, Uzman Yardımcısı ve Memur olarak görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

  Müfettiş Yardımcısı, BT Müfettiş Yardımcısı, İç Kontrolör Yardımcısı, Uzman Yardımcısı ve Memur giriş sınavı başvuruları başlamış olup 03.03.2023 Cuma günü sona erecektir. Yazılı sınav tarihi 19.03.2023 Pazar günüdür.

  Başvurular ‘İstanbul Üniversitesi Aday İşlemleri Sistemi’ üzerinden yapılacaktır. Başvuracak adaylarda aranan şartlar ve sınav başvuru süreci ile ilgili detaylı bilgiler için başvur diyerek sınav ilanını inceleyebilirsiniz.

  Önemli Not: Sınav başvuruları sadece web adresi üzerinden yapılmaktadır. Web üzerinde yer alan bu ilan adayların Bankanın web adresine yönlendirme yapılması amacıyla oluşturulmuştur, web adresi üzerinden gerçekleştirilmeyen başvurularda Bankamız sorumluluk üstlenmemektedir.

  Yazı kaynağı : www.kariyer.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap