Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  vakıfbank motorlu taşıtlar vergisi kaç taksit

  1 ziyaretçi

  vakıfbank motorlu taşıtlar vergisi kaç taksit bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Vakıfkart | MTV Ödemelerinde 3 Taksit Fırsatı | VakıfKart

  MTV ÖDEMELERİ

  MTV ÖDEMELERİ

  Motorlu Taşıtlar Verginizi, yalnızca plakanız ile kolayca ödeyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken nasıl ödeyeceğinize karar vermek

  Motorlu Taşıtlar Verginizi, VakıfBank Worldcard’ınızdan, Bankomat kartınızdan, hesabınızdan ya da nakit olarak Bankomat veya ParaBankomat’larımızdan ödeyebilirsiniz.

  www.vakifkart.com.tr veya www.vakifbank.com.tr’den;

  Ödemenizi www.vakifkart.com.tr’de ana sayfada yer alan “MTV Ödemeleri” ya da aşağıda yer alan “Hemen Öde” butonlarını tıklayarak yapabilirsiniz.

  İnternet ve Mobil Bankacılık’tan;

  Ödemeler -Vergi işlemleri - Motorlu Taşıtlar Vergisi adımlarını takip ederek yapabilirsiniz.

  0850 222 0 724 Çağrı Merkezi'nden;

  Sırasıyla 2-1-9 no'lu adımları tuşlayarak gerçekleştirebilirsiniz.

  Bankomat ve ParaBankomat’lardan;

  VakıfBank müşterisiyseniz, VakıfBank Worldcard’ınızdan, Bankomat-7/24 Kartı’nızı kullanarak hesabınızdan ya da nakit olarak Bankomat veya ParaBankomat’larımızdan ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesaptan yapılan işlemlerde, Bankomat-7/24 Kredili Mevduat Hesabı’nızı kullanabilirsiniz.

  Diğer banka müşterisiyseniz, ParaBankomat’lardan “Kartsız işlemler” seçeneğini kullanarak ödemenizi nakit olarak yapabilirsiniz. Ana menüde yer alan Ödemeler- Motorlu Taşıtlar Vergisi adımlarından sonra T.C. kimlik numarası, araç plakası, vergi yılı ve ödemek istediğiniz verginin seçimini yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Şubelerimizden

  Bankamız müşterisiyseniz size en yakın şubemizden MTV borcunuzu VakıfBank Worldcard’ınızdan ya da hesabınızdan ödeyebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.vakifbank.com.tr

  VakıfBank, MTV'de 2 taksit fırsatı sunuyor

  VakıfBank, MTV'de 2 taksit fırsatı sunuyor

  İSTANBUL (AA) - VakıfBank, 31 Temmuz'da sona erecek Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesini VakıfBank kredi kartlarından herhangi biriyle gerçekleştiren müşterilerine 2 taksit fırsatı sunuyor.

  Bankadan yapılan açıklamaya göre, vergi ödemelerinde de müşterilerinin yanındaki güç olmaya devam eden VakıfBank, motorlu araç sahiplerinin yılda 2 kez ödemek zorunda olduğu MTV için kampanya başlattı.

  VakıfBank, tüm kredi kartlarının dahil olduğu kampanya kapsamında, müşterilerine peşin ya da 2 taksitle ödeme imkanı sağlıyor.

  MTV ödemesi kampanyası sadece internet bankacılığı, mobil bankacılık, www.vakifkart.com.tr, şubeler, ATM'ler ve çağrı merkezi aracılığıyla yapılan işlemlerde geçerli olabiliyor. İlgili kanallardan yapılan işlemlerde peşin ve ücretsiz 2 taksit seçeneği sunulurken, işlemler için herhangi bir masraf alınmıyor.

  VakıfBank kredi kartlarına, gib.gov.tr den yapılacak MTV ödemelerinde peşin olarak ödeme imkanı da sunuluyor.

  Yazı kaynağı : www.aa.com.tr

  VakıfBank Kampanya ve Mtv Şikayetleri - Şikayetvar

  MTV Ödemesine Taksit Yapan Bankalar Listesi 2021

  MTV Ödemesine Taksit Yapan Bankalar Listesi 2021

  igrus.com da yer alan ; Makaleler, Resimler, videolar, ses kayıtları, Röportajlar vb her türlü içeriğinin tüm telif hakları “igrus interaktif medya” şirketine aittir. Site içerisinde tüm materyaller 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. İşte tüm bunlar igrus.com‘nun yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.

  İçerik içerisindeki linkler kaynak amaçlıdır, Bu linklerden hiç bir şekilde sorumlu değiliz, doğa bilecek tüm aksaklıklar kullanan kişiye aittir. Bu yüzden Kaynak linkleri ayrı bir sayfada açılır.

  Yayınlanan tüm yorumlardan kişilerin kendileri sorumludur.

  Sitemizde Hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zamanda değişikliğe gidebiliriz. Sağlık ile ilgili tavsiyeleri kesinlikle doktorunuza başvurmadan uygulamayınız.

  Yazı kaynağı : www.igrus.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap