Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  vakıfbank ek hesap limit arttırma

  1 ziyaretçi

  vakıfbank ek hesap limit arttırma bilgi90'dan bulabilirsiniz

  VakıfBank Taksitli Ek Hesap

  VakıfBank Ek Hesap

  VakıfBank Ek Hesap

  Ek Hesap ile hesabınızda paranız her zaman hazır!

  Ek Hesap ile vadesiz mevduat hesabınızda yeterli miktarda paranız olmasa bile, limitiniz dahilinde birçok bankacılık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  Size en yakın Şubemizden de Ek Hesaba başvurabileceğiniz gibi hafta sonları ve resmi tatiller de dahil olmak üzere saat sınırlaması olmaksızın İnternet Bankacılığı, SMS ve ATM kanalından Ek Hesaba başvurabilirsiniz.

  İnternet Bankacılığı’na giriş yapıp İnternet Bankacılığı ekranının sol tarafında yer alan menüde bulunan “Başvurular”, “Ek Hesap Başvurusu” bölümünde bulunan ilgili alanları doldurmanız yeterli.

  VakıfBank İnternet Bankacılığı müşterisi olmak için lütfen tıklayınız.

  Ek Hesap limitinizin attırılması için EKH boşluk TC Kimlik No. boşluk Talep edilen EKH Limitini 5724’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

  Örnek Sms İçeriği:
  EKH 12345678901 2000

  5724’e gönderilen kısa mesajlar tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

  ATM’den kartınızla giriş yapıp ana menüden “Diğer İşlemler”, “Başvuru”, “Ek Hesap (EKH) Talebi” bölümünden başvurabilirsiniz.

  Müşterilerimizin İnternet Bankacılığı üzerinden kullanmış oldukları Ek Hesap başvuru talebine ilişkin sözleşme ve eklerini başvuru esnasında belirttikleri e-posta adresine gönderilecek ayrıca basılı olarak sözleşme talep eden müşterilerimiz kendilerine en yakın VakıfBank Şubesine giderek sözleşmelerini ücretsiz talep edebileceklerdir.

  Hesabınızda para olmasa bile,

  Yazı kaynağı : www.vakifbank.com.tr

  VakıfBank Ek Hesap Şikayetleri - Şikayetvar

  VakıfBank Ek Hesap ve Limit Artırma Şikayetleri - Şikayetvar

  VakıfBank Ek Hesap Nedir, Nasıl Açılır?

  VakıfBank Ek Hesap Nedir, Nasıl Açılır?

  VakıfBank Ek Hesap, vadesiz mevduat hesabınızda yeterli bakiye olmadığında bile 7/24 para çekebileceğiniz bir kredili mevduat hesabıdır. Ek Hesap limitiniz ile yapabileceğiniz işlemler;

  VakıfBank Ek Hesap Başvuru

  VakıfBank Ek Hesabınızı kullanmaya başlamak için bankanıza hesap açma başvurusunda bulunmanız gerekir. Başvuru için aşağıdaki kanallardan dilediğinizi kullanabilirsiniz;

  Size en yakın VakıfBank şubesini ziyaret ederek başvurunuzu yapabilirisiniz.

  VakıfBank ATM’lerinden Ek Hesap başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru için kartınızla giriş yaptıktan sonra Ana Menü1 > Diğer İşlemler > Başvuru > Ek Hesap Başvurusu adımlarını izleyebilirsiniz.

  İnternet Bankacılığı üzerinden Ek Hesap başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru için Vakifbank.com.tr adresine giderek müşteri numaranız ve şifreniz ile sisteme giriş yapın. Sol üst köşede yer alan açılır menüden Başvurular > Ek Hesap Başvurusu adımlarını izleyin. Başvuru için talep edilen bilgileri girerek Ek Hesap başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

  Kısa mesaj yolu ile Ek Hesap başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru için EKH yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı ve talep ettiğiniz Ek Hesap limitini ekleyin, 5724’e kısa mesaj gönderin. SMS kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilmektedir. Örnek SMS; EKH 1234567890 300

  Ek Hesap başvurunuzun olumlu ya da olumsuz sonucu kısa mesaj yoluyla tarafınıza bildirilir. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda belirlenen hesap limitinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Ek Hesap limitinizden harcadığınız tutar, vadesiz hesabınıza para girişi olduğunda bakiyenizden otomatik olarak kesilir. Dilerseniz borcunuzu VakıfBank şube ve ATM’lerinden veya internet bankacılığı üzerinden erken kapatabilirsiniz.

  Ek Hesap limitinizden harcadığınız tutarı geri ödemekte zorlanıyorsanız borcunuzu 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Harcamalarını taksitlendirmek için Ek Hesabınızdan yaptığınız harcamalar sonrası telefonunuza gönderilen taksitlendirme mesajını olumlu yanıtlayabilirsiniz. Taksitlendirme SMS’i almadıysanız ya da SMS’i cevaplandırmadıysanız internet bankacılığı, mobil bankacılık, VakıfBank ATM’leri, VakıfBank şubeleri ya da 0850 222 07 24 numaralı müşteri hizmetlerinden taksitlendirme işleminizi yapabilirsiniz.

  Ek Hesap Günlük ve Aylık Faiz Oranları

  Ek Hesap limitinizden yapacağınız harcamaların günlük faiz oranı %1.25, KKDF %15, BSMV %5’tir. Taksitli borçlarınızın son ödeme tarihinin geçmesi halinde aynı oran üzerinden günlük faiz uygulanmaya devam edilir.

  Ek Hesabınızdan kullandığınız limit için faiz oranı, vergiler ve geri ödeme tutarını Vakifbank.com.tr adresinde yer alan Hesaplama Aracını kullanarak öğrenebilirsiniz.

  VakıfBank Ek Hesap Nasıl Kapatılır?

  Ek Hesabınızı kapatmak için borç bakiyenizi sıfırladıktan sonra;

  Yazı kaynağı : arabahaber.com.tr

  Vakıfbank ek hesap başvurusunda aranan şartlar nelerdir?

  Vakıfbank ek hesap başvurusunda aranan şartlar nelerdir?

  Beklenen ödeme alınmadığında; hesapta nakit yoksa acil olarak nakit, fatura / kira vb. Ödeme ihtiyacı vardır. Nakite sıkışıldığında, avans hesabında tanımlanan kredili mevduat hesabı yardım edebilir. Vakıfbank'ın avans hesabı ek hesabı; vadesiz mevduat hesabı üzerinden kredi olarak açılır ve müşteri kullanmazsa herhangi bir ücret veya faiz ücreti alınmaz. Kullanıldığında, yalnızca kullanılan gün sayısı ve miktarı ile aynı maliyete neden olur. Vakıfbank'ın diğer hesap uygulamalarından tüm işlem ve bilgileri edinebilir, dilerseniz içeriğimizden tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

  Vakıfbank Ek Hesap Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır?

  Girişte de belirttiğimiz gibi Vakıfbank'ın ek hesabı, para çekme hesabına bağlı bir kredi ürünüdür. Müşteri için belirlenen limit alışveriş, ödeme ve nakit çekme işlemlerinde kullanılabilir (gerekirse taksitli nakit çekilebilir). Tek seferde veya son ödeme tarihinden itibaren taksitle ödenebilir. 7/24 kredi verilmesine imkân verir ve acil durumlarda kredi başvuru aşamasının işlenmesini engeller.

  Vakıfbank Ek Hesap Başvuru ve Sorgulaması Nasıl Yapılır?

  Vakıfbank KMH başvurusunun birçok kanalı bulunmaktadır. Vakıfbank ek hesap başvurusu, Vakıfbank şubeleri ve ATM'lerinden SMS veya intenet bankacılığı ile yapılabilir. Müşterinin Vakıfbank şubesinden yaptığı başvuruda; kimlik belgesi, gelir belgesi ve ikamet izni ibraz edilmesi gerekmektedir. Genellikle teminatsız olarak tanımlanan diğer hesaplar için banka, gerektiğinde müşteriden teminat veya başka belgeler talep edebilir.

  Vakıfbank Avans Hesap ATM başvurusu: Diğer işlemler - Başvuru - Ek Hesap Başvurusu talimatları izlenerek yapılabilir.

  Ek Vakıfbank hesabına SMS ile "EKH, TC Kimlik numarası, EKH limiti" yazıp 5724'e kısa mesaj göndererek başvurabilirsiniz. Vakıfbank KMH başvuru mesajının önek metni: "EKH 74174174174 3000"

  Vakıfbank'a yapılan kredi taleplerinin sorgulama ve takibi Vakıfbank müşteri hizmetleri (0 850 222 0 724) üzerinden yapılabilmektedir.

  Vakıfbank KMH Başvurum Neden Onaylanmadı?

  Vakıfbank ek hesap başvurusunun reddedilme nedeni şunlardan birisi olabilir:

  Sabit aylık gelir yok

  Yetersiz gelir

  Yasal kredi borcu limitine ulaşıldı

  Borç gecikmesi, takibi veya borcu olması

  Bir varlık yönetim şirketinde borç Kredi notu tehlikeli veya çok tehlikeli bir seviyede

  Vakıfbank Avans Hesap Limiti Arttırma

  Vakıfbank KMH limitleri; müşterinin talep ettiği tutar Vakıfbank tarafından belirlenir ve aylık gelir tutarı, diğer kredi kartları ve kredi kartlarının borç durumu ve kredi puanları dikkate alınır. Gelir durumu, borç yükü durumu ve kredi puanı artışı vb. Bu durumda banka kredili mevduat limitinin artırılmasını isteyebilir.

  Vakıfbank ek hesap limiti artırma başvurusu (0 850 222 0 724) için Vakıfbank şubesine veya Vakıfbank müşteri hizmetleri merkezine başvurabilirsiniz. Vakıfbank SMS ile ek hesap limiti artırımı için başvurunuz, ortada boşluk bırakıldıktan sonra 5724'e gönderilerek "EKH, TC Kimlik numarası, talep edilen yeni limit tutarı" gerçekleştirilebilir. KMH, "EKH 74174174174 4500" önek mesajdır.

  Vakıfbank Kredili Maaş Hesabı Faiz Hesaplama

  Vakıfbank kredi maaş hesabından nakit çeken, ödeme yapan veya alışveriş yapan kişilerin karşılaştığı maliyetler ile ilgili olarak aşağıdaki hesaplama öneklerini inceleyebilirsiniz.

  850 TL 9 gün kullanıldığında toplam maliyet 3,83 TL olup, buna 0,64 TL KKDF + BSMV ve 3,19 TL faiz dahildir.

  1700 TL 18 gün kullanılırsa toplam maliyet 16,15 TL olup, 2,69 TL KKDF + BSMV ve 13,46 TL faiz tutarıdır.

  27 gün boyunca 2550 TL kullanıldığında faiz tutarı 5.74 TL KKDF + BSMV ve 28.69 TL olmak üzere toplam maliyet 34.43 TL'dir.

  Vakıfbank Ek Hesap Taksitlendirme

  Vakıfbank ek hesabından taksitli nakit çekilebilir. Çekilen nakit 2 ile 12 ay arasında taksitli olarak bankaya geri ödenebilir. Ayrıca Vakıfbank'tan bir veya bir defaya mahsus para çekme İşlemden sonra harcanan süre Taksitle ödenebilir. Ek hesap SMS taksit ödemesi; işlem sonrası müşterinin cep telefonuna gönderilen SMS'e olumlu cevap verilebilir.

  SMS ile taksitlendirmenin yanı sıra, Vakıfbank müşteri hizmetlerini (0850222 0724) arayarak 2 aydan 12 aya kadar taksitli ödeme veya çekim yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra Vakıfbank Mobil ve Vakıfbank intenet bankacılığı üzerinden hesap taksitlerini peşin ödeme imkânı da bulunmaktadır.

  Vakıfbank Kredili Mevduat Hesabı Asgari Ödeme

  Vakıfbank'ın kredili mevduat kredisinin geri ödemesinin son tarihten itibaren 10 gün içinde yapılması gerekmektedir. Hesapta para varsa, ekstrede belirtilen tutar otomatik olarak tahsil edilecektir. Hesapta bakiye yoksa borç, vadesiz hesaba para yatırarak yapılır.

  Vakıfbank KMH'nin asgari ödemesi, müşteriye uygulanan faiz ve masrafların toplamıdır. En azından bu tutarın bankaya zamanında ödenmesi gerekiyor. İkincil hesabın tüm limitinin kullanılmaması durumunda, minimum para çekme işlemi otomatik olarak mevcut bakiyeden yapılır. Unutulmamalıdır ki, asgari geri ödeme yapıldıktan sonra kalan cari borç durumu %1,55 oranında faiz almaya devam edecektir. Aylık. Taksitlendirme yapıldığında her ayın 15'i Vakıfbank tarafından kesim tarihi olarak belirlenir.

  Vakıfbank Ek Hesap Bloke Kaldırma

  Vakıfbank avans hesabının asgari borcunun ödenmemesi durumunda banka, hesapta otomatik olarak bir donma tanımlayacaktır. Ön ödemeli hesap borcu ödendikten sonra ek hesaptaki donma Vakıfbank avans hesabına para yatırılarak kaldırılabilmektedir. KMH kilidinin açılması ek uygulamalar gerektirmez. Vakıfbank'ın diğer hesaplarına 3 ay içerisinde para yatırmayan müşterilerin borçları yasal takibata tabi tutulacaktır. Bu durumda süreçteki tüm maliyetler ve gecikmeler müşteriye yansıtılacaktır. Müşteri kredi notlarının olumsuz etkileneceği de bilmelidir.

  Vakıfbank Ek Hesap Kapatma, KMH İptali

  Vakıfbank avans hesabı kapatmak isteyen müşterilerimiz, hesaptaki borçlarını, faiz ve giderlerini tam olarak ödemek zorundadır. Daha sonra KMH kapatma başvuruları Vakıfbank şubelerinden ve Vakıfbank çağrı merkezlerinden (0 850 222 0 724) yapılabilir.

  Yazı kaynağı : www.gursesgazetesi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap