Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  vakıfbank 2000 tl faizsiz kredi

  1 ziyaretçi

  vakıfbank 2000 tl faizsiz kredi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kampanyalar Tümü

  Vakıfbank’dan Müjde! Faizsiz ve Masrafsız Anında 2000TL Kredi İmkanı

  Vakıfbank’dan Müjde! Faizsiz ve Masrafsız Anında 2000TL Kredi İmkanı

  Vakıfbank sonunda duyurdu. Vakıfbank müşterilerine faizsiz ve masrafsız 2000TL Kredi ödemesi yapılıyor. Nakit avans alacak kişilerin hesaplarının uygunluk durumuna göre ödemeler anında yapılacak.

  Söz konusu müjdeden yararlanabilmek için bazı şartları karşılamanız gerekiyor. Şartlar arasında en önemlisi Vakıfbank müşterisi oluyor oluşunuzdur. Vakıfbank geçtiğimiz günlerde yeni model kartlarını tanıttı. Click Kart adı verilen kredi kartı ile ödemelerinizi en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dijital kart olarak geçen kart başvurunuzun onaylanmasından hemen sonra kullanılabilir hale geliyor.

  Click Kart için mobil bankacılık uygulamasından veya Vakıfbank internet sitesi üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

   Başvurunuzun onaylanması sonrasında CVV ve diğer önemli bilgiler mobil bankacılık uygulamasında yazacaktır. Click Kart müşterileri QR Kod ile ödeme yapabilir bunun yanı sıra ilk alışverişte 50TL’ye varan geri ödeme alabilirsiniz.

  Vakıfbank 2000TL Faizsiz Kredi İmkanından Nasıl Yararlanılır?

  Vakıfbank yeni Click kart ile birlikte 2000TL faizsiz masrafsız kredi imkanı da sunulmuş durumda. Peki, Vakıfbank 2000TL Kredisinden nasıl faydalanırım?

  Mobil bankacılık veya internet sitesi üzerinden Vakıfbank’a giriş sağlayın, hemen ardından Click Bank başvurusu sağlayın. Başvuru değerlendirme süreci hızlı bir şekilde sonuçlanacaktır. Başvurunuz onaylandıktan sonra Click Kart müşterisi olacak ve pek çok avantaja sahip olacaksınız.

  Kartınız onaylandıktan sonra, taksitli nakit avans sekmesine geçiş sağlayın. Size özel ayrılmış olan nakit avans limitine göre nakit avans çekim işlemi yapabilirsiniz. Söz konusu nakit avans çekimleri tavan fiyat olarak 2000TL’dir.

  6131f81666a97c2466feb120 (1)

  Vakıfbank 2000TL Nakit Avans Kaç Taksit

  Vakıfbank 2000TL Kredi İmkanı kaç ay taksitleniyor? Söz konusu krediden yararlanacak olan müşterilerin kredinin 4 Ay’a kadar taksitlendirilebildiğini bilmesi gerekmekte.

  Ayda 500TL olacak şekilde taksitlendirme yapılmakta. Dosya masrafı ve diğer masraflar olmadığı için ekstra ödemelerde bulunmamaktasınız. 2000TL Nakit avans kredisinin sınırlı sayıda olduğunu ve elinizi çabuk tutmanız gerektiğini de hatırlatmakta fayda var.

  Vakıfbank 2000TL Masrafsız Kredi Ne Zaman Bitiyor

  Vakıfbank Click Kart müşterilerine özel bir şekilde sunulan 2000TL Masrafsız kredinin bitişine dair bir tarih bulunmamakta. Ancak söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyenlerinin elini çabuk tutması gerekmekte çünkü katılım sınırlı.

  20 Bin Vakıfbank üyesinin başvurusu sonrasında 2000TL masrafsız kredi alımı tamamen kapatılacak. Krediden yararlananların bir kereye mahsus yararlandığını da hatırlatmakta fayda var.

  Yazı kaynağı : www.haber24.com

  VakıfBank Faizsiz Kredi Şikayetleri - Şikayetvar

  VakıfBank Faizsiz Kredi ve Kredi Kartı Şikayetleri - Şikayetvar

  Vakıfbank faizsiz, masrafsız anında kullanabileceğiniz 2.000 TL kredi veriyor!

  Click Kart

  VakıfBank Click Kart’a Anında Başvur Anında Kullan!

  Click kart başvurunuz onaylandığı anda dijital kartınız kullanıma hazır! Başvurunuz onaylandığı andan itibaren kartınızı teslim almanıza gerek kalmadan, Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı kanallarından ulaşabileceğiniz kart numarası, son kullanım tarihi ve CVV bilgileri ile anında internet üzerinden alışveriş yapabilir; Mobil Temassız ödeme ve QR ödeme ile kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Kartınızın kurye teslimini beklemeden Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı kanallarından Nakit Avans ve Taksitli Nakit Avans anında çekebilisiniz; kart tesliminden sonra Şube veya Müşteri İletişim Merkezi kanallarından da işlem yapabilirsiniz.

  Dijital Click kart ile hem bilgileriniz gizli hem alışverişleriniz güvenli

  Adresinize gönderilen fiziki Click kartınızın üzerinde sadece Adınız ve Soyadınız yer alır. Kartın üzerinde kart numarası, son kullanma tarihi ve CVV bilgileri yer almaz. Kart bilgilerinize Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

  Dijital Click kartınızı teslim aldıktan sonra şifre alarak fiziki POS ve ATM işlemlerinizde hızlıca kullanabilirsiniz.

  VakıfBank dijital Click kartınız ile Worldcard’ın sağladığı tüm ayrıcalıklardan ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

  Dijital Click kartınız ile World üye işyerlerinde Worldpuan kazanabilir, taksit imkanlarından ve size özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Kazandığınız Worldpuan'larınızla World ve VakıfBank Üye İş Yerlerinden alışveriş yapabilirsiniz.

  Dijital Click kartınızın temassız ve VakıfBank Mobil Temassız Ödeme özellikleri ile  500 TL ve altındaki işlemleriniz için ')))' logolu üye işyerlerindeki temassız okuyuculara kartınızı veya telefonunuzu göstererek anında işlem gerçekleştirip, hızlı ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

  Kartınızın temassız özelliğini kullandığınızda, yapacağınız toplam temassız işlem tutarınız 2.500 TL ye ulaştığında, işleminize şifre girerek devam edebilirsiniz.

  Kartınızı Masterpass’e kaydederek hızlı ve kolay ödeme yapabilirsiniz.

  MasterCard dijital First Programı ürünüdür. Click kart başvurunuzu, İnternet Bankacılığı, VakıfBank Mobil uygulamamızdan ve size en yakın VakıfBank Şubelerimizden gerçekleştirebilirsiniz.

  Mevcutta kredi kartı olan müşterilerimiz, VakıfBank Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımız üzerinde yer alan Kredi Kartları-Kredi Kartı Başvurusu menüsünden Click kart başvurusunda bulunabilirler.

  Yazı kaynağı : www.vakifkart.com.tr

  Vakıfbank Kredi Hesaplama ve Başvuru | HangiKredi (Güncel)

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap