Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  vakıfbank şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz

  1 ziyaretçi

  vakıfbank şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz bilgi90'dan bulabilirsiniz

  VakıfBank Şu Anda İşleminizi Gerçekleştiremiyoruz Hatası Alıyorum

  VakıfBank Şu Anda İşleminizi Gerçekleştiremiyoruz.

  vakıfbank internet bankacılığı

  Mobil Bankacılık

  Mobil Bankacılık

  VakıfBank Mobil Bankacılık ile bankacılık işlemleri artık cebinizde!

  Bankamız İnternet Bankacılığı kanalını kullanan tüm bireysel müşterilerimiz, uygulamayı cihazlarına yükleyip, gerekli aktivasyon aşamalarını cihaz üzerinden tamamlayarak Mobil Bankacılığı kullanabilirler.

  Mobil Bankacılık aktivasyon işlemi tamamlandığında Bankamız yeni güvenlik ürünü olan Cep İmza’ya da sahip oluyorsunuz. Cep İmza kullanmaya başladığınızda tek kullanımlık şifre tercihiniz değişecek, İnternet Bankacılığı giriş ve tek kullanımlık şifre gerektiren tüm işlemlerde artık Cep İmza üzerinden onay vermeniz yeterli olacaktır.

  İnternet Bankacılığı için belirlenen güvenlik ayarları, işlem limitleri, işlem masraf ve komisyonları Mobil Bankacılık için de geçerlidir

  Mobil Bankacılık işlem listesini görmek için lütfen tıklayınız.

  Yeni nesil çipli kimlik kartıyla OCR ve NFC özelliğini kullanarak internet bankacılığı müşterisi olma, şifre alma ve mobil bankacılık aktivasyon süreçlerinizi NFC özelliği bulunan bir Android veya IOS 13 yüklü iPhone 7 ve üzeri bir cihazınız ile tamamlayabilirsiniz. Çipli kimlik kartları ile internet bankacılığı müşterisi olma ve aktivasyon süreçlerine ait ekranlarımıza ulaşmak için tıklayınız.

  Mobil cihazınızın işletim sistemine göre aşağıdan seçim yaparak veya QR kodu okutarak VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasını hemen yükleyebilirsiniz.

  Mobil Temassız Ödeme ile kredi kartınızı cep telefonunuza tanımlayabilir alışverişlerini kredi kartınız olmadan hızlı, güvenli ve pratik olarak tamamlayabilirsiniz. Mobil Temassız Ödeme, Android ve NFC (Near Field Communication – Yakın Alan İletişimi) özelliği bulunan 5.0 ve üzeri sürümlü akıllı telefonlarda çalışmaktadır. Bu nedenle Android telefonunuzun ayarlar sekmesinden NFC özelliğini aktif hale getiriniz.

  Detaylı bilgi için tıklayınız.

  VakıfBank Mobil ile uzaktan müşteri olma hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

  VakıfBank Mobil Bankacılığını kullanabilmeniz için cihazınızdaki işletim sistemlerinin aşağıda belirtildiği gibi olması gerekmektedir.

  Yazı kaynağı : www.vakifbank.com.tr

  Sorun Çözelim

  Cep İmza

  Cep İmza

  SMS beklemeye, şifre üretmeye ve şifreleri tekrar tekrar yazmaya son veriyoruz!

  VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasını yükleyerek yeni güvenlik ürünümüz Cep İmza’ya sahip olabilirsiniz.

  Cep İmza nedir?

  Cep İmza, işlem güvenliği sunarak VakıfBank İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarını daha güvenli ve kolay bir şekilde kullanmanızı sağlayan bir güvenlik uygulamasıdır.

  Neden Cep İmza kullanmalıyım?

  VakıfBank İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanalları ile yaptığınız işlemleri son teknoloji ile korumak istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden Cep İmza kullanmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Cep İmza kullanmaya başladığınızda tek kullanımlık şifre tercihiniz değişecek, İnternet Bankacılığı giriş ve tek kullanımlık şifre gerektiren tüm işlemlerde artık Cep İmza üzerinden onay vermeniz yeterli olacaktır. İnternet Bankacılığı üzerinden yaptığınız işlemleri Cep İmza detaylı onay ekranlarında görerek onaylayacak ve güvenli bir şekilde işlem yapmanın keyfini yaşayacaksınız. İnternet Bankacılığı’ndan gerçekleştireceğiniz tek kullanımlık şifre gereken işlemleri onaylayabilmeniz için mobil cihazınızda Cep İmza açık olmalıdır.

  Cep İmza’yı nasıl kullanabilirim?

  Apple Store, Google Play Store üzerinden Bankamız Mobil Bankacılık uygulamasını ücretsiz olarak indirerek Cep İmza’ya sahip olabilirsiniz. Cep İmza'yı kullanmak için uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra “Aktivasyon” adımlarını takip etmeniz yeterlidir. Aktivasyon işleminde belirlediğiniz 6 haneli uygulama şifresi ile hem Cep İmza’yı hem de VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasını kolayca ve güvenli bir şekilde kullanabileceksiniz.

  Cep İmza kullanılırken nelere dikkat etmeliyim?

  Cep İmza ve Mobil Bankacılık sadece tek bir şifre ( uygulama şifresi ) ile kullanılmaktadır. Uygulama şifresini, 3. şahısların tahmin edemeyeceği şekilde belirlemek ve korumak sizin sorumluluğunuzdadır. Uygulama şifresi ve internet bankacılığı şifresi bankamız çalışanları dahil hiç kimseyle paylaşılmamalı ve yazılı olarak saklanmamalıdır. Uygulama şifresinin hatalı girilmesi sonucu blokelendiğinde, yeniden aktivasyon yapmanız gerekir. Yeniden aktivasyon işlemi için gereken Aktivasyon Kodu internet sitemizdeki Şifre Al uygulamasından alınmaktadır.

  Mobil Uygulamada aktivasyon işlemi yaparken İnternet Bankacılığı şifrenizi üst üste hatalı girmeniz durumunda İnternet Bankacılığı kullanımınız bloke olacaktır. Bu durumda Mobil Bankacılık uygulamanızın Şifrem Yok/Unuttum adımından veya 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi'nden blokenizi açtırabilir ve işlemlerinize devam edebilirsiniz.

  Cep İmza’yı mobil cihazınıza yükledikten sonra, cihazınızın kaybedilmesi, çalınması veya 3. şahısların eline geçmesi durumunda güvenliğiniz için hemen 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi'ni arayarak gerekli güvenlik önlemlerini aldırmanız gereklidir.

  Yazı kaynağı : www.vakifbank.com.tr

  Bankaların Şu Anda İşleminizi Gerçekleştiremiyoruz Hatası Neden Olur? (2021 GÜNCEL)

  Bankaların Şu Anda İşleminizi Gerçekleştiremiyoruz Hatası Neden Olur? (2021 GÜNCEL)

  Bankalardan EFT ya da havale yaparken, fatura öderken zaman zaman şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz, lütfen daha sonra tekrar deneyin, şu anda işlem yapamazsınız şeklinde hatalar alırız.
  Birçok tüketici kredi öderken, para gönderirken, hesabına para atarken, mobil bankacılıktan kontör alırken, doğal gaz, elektrik, su ya da vergi borcu öderken bu hatayı alır. Bu hatanın sebebini şimdi sizler için alt kısımda açıklayacağız.

  Bunu Vakıfbank, Garanti, Ziraat, Akbank, Halkbank, İş Bankası, QNB Finansbank, Denizbank, Yapı Kredi gibi pek çok bankada alıyoruz.

  Bankanın Şu Anda İşleminizi Gerçekleştiremiyoruz Hatası Neden Olur?

  Bankalar günün belli saatlerinde cep mobil uygulamalarından, atmlerden ya da şubelerinden para gönderim işlemlerini durdurur.

  Bunun sebebi bankanın mali işlemleridir.

  Yani bankalardan belli saatlerde para gönderim, alım işlemleri gerçekleşmez. Fatura ödenmez. Elektrik, su, doğal gaz ödemesi, vergi borcu ya da telefona TL yükleme bu saatlerde gerçekleştirilmez.

  Çünkü bu saatlerde bankalar mali işlerini yerine getirir. Gün sonu hesaplamaları ya da başka mali işlemler sebebiyle bir süre eft havale gibi birçok para işlemini yapamayız.

  Birkaç saat sonra tekrar denediğinizde, işleminizin gerçekleştiğini görürsünüz.

  Tek sebebi bankaların belli saatlerde para alım ve gönderim işlemlerini kapatmasıdır.

  Ayrıca bkz: Ziraat Bankası Çöktü

  Yazı kaynağı : arabateknik.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap