Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  vajina daraltma ameliyatı fiyatları 2020 kadınlar kulübü

  1 ziyaretçi

  vajina daraltma ameliyatı fiyatları 2020 kadınlar kulübüi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Genital Estetik, Ankarada Genital Estetik, Labioplasti Ankara 2019

  Son yıllarda, yaygın olarak yapılan burun estetiği, meme ameliyatları gibi ameliyatların dışında, kadın dış genital bölgesine yönelik estetik ameliyat taleplerinde de artış gözlenmiştir.

  Kadın dış genital bölgesi estetikleri içinde en sık olarak yapılan estetik müdahale labioplasti olarak adlandırılan Labia minoraların (iç dudakların) küçültülmesi ameliyatıdır.

  Labia minoraların (iç dudakların), dış dudaklardan dışarı sarkacak şekilde belirgin olması kadınlarda fiziksel ya da psikolojik olarak bu durumun düzeltilmesi ihtiyacını doğurabilir.

  Cinsel ilişki sırasında ağrı, spor yaparken, mayo veya dar kıyafetler giyildiğinde sorun olması ya da sadece görsel olarak problem teşkil etmesi neticesinde kadınlar dış genital bölge estetiği(labioplasti) için doktora başvurabilmektedir.

  Labioplasti, vajinal daraltma ve genital estetik ameliyatları Prof Dr Polat Dursun tarafından başarı ile uygulanmaktadır.

  İç dudaklar ( Labia minoralar) neden büyür?

  İç dudakların normalden daha büyük olmasının kesin sebebi belli değildir. Pek çok faktörün etkili olabildiği düşünülmektedir.

  – Hormonal etkiler

  – Genetik faktörler

  – Yaşa bağlı değişiklikler

  – Doğum yapmak

  – Yer çekimi etkisi gibi…

  Labioplasti (iç dudak estetiği) nedir? Genital estetik

  Labia minoralardaki aşırı büyüme durumunda, iç dudakları küçültmek için yapılan ameliyata labioplasti denir. Labioplasti ameliyatı bölgesel uyuşturma ya da genel anestezi ile yapılabilen yaklaşık 45 dakika – 1 saat süren bir müdahaledir. Bu ameliyat kızlık zarına zarar vermez, bu sebeple bu ameliyat bakire bayanlara yapılabilir. Labioplasti ameliyatı hamile kalmaya veya doğum yapmaya herhangi bir engel oluşturmaz. Hasta ameliyattan 3-4 hafta sonra cinsel ilişkiye girebilir.

  labioplasti sonrası kot  pantolon mayo ve dar çamaşırlar rahatça giyilir. Kadınların özgüveni artar.

  Labioplasti,  Ankarada Prof Dr Polat Dursun tarafından başarı ile yapılmaktadır. Labioplasti ameliyatlarında tecrübe önemlidir. Bu ameliyatı olmadan önce doktorunuza daha önceki ameliyat tecrübesini ve yaptığı labioplasti ameliyatlarının öncesi ve sonrası fotoğraflarını mutlaka sorunuz ve görmek isteyiniz. Çünkü kötü yapılan bir ameliyatı düzeltmek daha zor olmaktadır.

  Henüz doğum yapmamış bir kadın labioplasti yaptırabilir mi?

  Labioplasti ameliyatında sadece genital bölgedeki sarkmış iç dudaklar küçültüldüğü için bu ameliyat hamileliğe engel değildir. Bu ameliyatı olmuş bir kadın ileride rahatlıkla sezeryan ya da normal doğum yapabilir.

  Labioplasti ameliyatından sonra nelere dikkat etmek gerekir?

  Labioplasti ameliyatından sonra iyileşme sürecinde hafif bir ağrı ve şişlik gözlenmektedir. Bu bölgede iyileşme hızlı olmakta ve yaklaşık 1 hafta- 10 gün içinde tamamlanmaktadır. Bu süreçte bölgenin temizliğine dikkat edilmeli ve doktor tarafından önerilen temizleme ve bakım koşullarına uyulmalıdır. Ameliyattan 2 gün sonra ılık su ile duş alınabilir ve 3-4 hafta sonra cinsel ilişkiye girilebilir. Bu ameliyatta kendiliğinden eriyen dikişler kullanıldığından, ameliyattan sonra dikiş almak gerekmez. Çalışan hastalar genellikle 2-3 gün içerisinde işlerine dönebilmektedirler

  labioplasti sonrası kot  pantolon mayo ve dar çamaşırlar rahatça giyilir. Kadınların özgüveni artar.

  etiketler:

  Yazı kaynağı : polatdursun.com

  vajina daraltma ameliyati olanlar

  vajina daraltma ameliyatı

  Vajinoplasti Fiyatları 2020 Ne Kadar? (Hemen Öğren)

  Vajinoplasti Fiyatları 2020 Ne Kadar? (Hemen Öğren)

  Vajinoplasti fiyatları pek çok farklı unsura bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Ancak genel olarak fiyatların sanıldığı kadar yüksek rakamlara tekabül etmediğini de belirtmek gerekir. Bazı jinekolojik müdahaleler, yaş ya da doğum yapmak gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak vajinada genişleme meydana gelebiliyor. Bu noktada devreye vajinoplasti ameliyatı giriyor ve vajinanın yeniden eski elastikiyetine kavuşturulması mümkün olabiliyor.

  Günümüzde vajina daraltma ameliyatından faydalanan kişi sayısında bir hayli artış yaşanıyor. Bunun nedenleri arasında vajinoplasti fiyatları da var. Yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmadan da vajina daraltma ameliyatlarından faydalanmak mümkün olabiliyor. Kadınlarda özgüven sorunlarına da neden olabilen vajina genişlemesi probleminden basit bir cerrahi operasyon ile kurtulabilirsiniz.

  Tıkla Öğren –> https://bursakadinhastaliklari.com/labioplasti-ameliyati/

  Lazerle Vajina Daraltma (Vajinoplasti) Nasıl Yapılır?

  Lazer teknolojisinden faydalanılarak gerçekleştirilen vajina daraltma işlemi, cerrahi bir operasyon değildir. Bu nedenle hasta açısından da son derece konforlu bir süreç eşliğinde işlem tamamlanır. Elbette lazerle vajinoplasti fiyatları cerrahi operasyondan daha farklı rakamlara tekabül ediyor. Anesteziye ihtiyaç duyulmadan yapılan işlem, ağrısız ve acısı bir şekilde tamamlanıyor.

  Ameliyat olmak istemeyen ancak vajina daraltma işleminden de faydalanmayı arzulayan kadınlar için çok daha cazip bir seçeneğe dönüşen lazerle vajina daraltma işlemi, ameliyata nazaran risklerinin çok daha az olmasıyla da ön plana çıkıyor. Yapılacak muayene sonrasında lazerle vajinoplasti fiyatları hakkında tarafınıza net bir bilgi verilebilir. Bu işlemin idrar kaçırma sorunu yaşayan kadınlar için de uygun olduğunu belirtebiliriz. Vajinanın sadece duvar kısmında değil, tümünde bir daralma elde edilmesini sağlayan yöntem çeşitli avantajları ile ön plana çıkıyor olsa da vajina bölgesinde ilerlemiş bir genişleme olanlar için ameliyatın daha doğru bir seçim olabileceğini de belirtmek gerekiyor. Bununla birlikte doğum esnasında meydana gelen epizyo kesilerinin düzeltilmesi gerektiğinde de cerrahi operasyonun tercih edilmesinde fayda olacaktır.

  Tıkla Öğren –> https://bursakadinhastaliklari.com/vajina-daraltma-ameliyati/

  Vajina Daraltma Ameliyatları Neler Kazandırır?

  Her yaşta yapılabilen vajina daraltma ameliyatları gevşeyen vajina dokusunun daha sıkı bir form kazanması amacına yönelik olarak gerçekleştiriliyor. Bu işlem hem kadında hem de erkekte cinsel ilişki sırasında duyarlılık hissini de artırıyor. Bir anlamda cinsel hazzı da artıran bir cerrahi operasyon olduğunu belirtebiliriz. Elbette sadece estetik görünüm amacıyla da vajinoplasti fiyatları üzerine araştırma yapan çok sayıda kadın bulunuyor. Bunun yanı sıra cinsel hazzın artmasını sağlamak amacıyla da rotasını vajinoplasti yönüne çeviren kadınlar da mevcut.

  Vajinada meydana gelen gevşeme cinsel ilişki esnasında vajinadan istenmeyen seslerin gelmesine de yol açabiliyor. Bu durum hem kadının hem de partnerinin konsantrasyonunu da olumsuz yönde etkilediğinden cinsel yaşam konforunda bir düşüş olabiliyor. Oysa gayet makul olan vajinoplasti fiyatları sayesinde dileyen herkes bu problemden de kurtulabilir. Yapılan cerrahi müdahale sonrasında vajinaya yeniden sıkı bir form kazandırıldığından cinsel ilişki sırasında vajinadan ses gelmesi sorunu da ortadan kalkabiliyor. B da cinsel yaşam konforunun yeniden kazanılması anlamına geliyor.

  Vajina daraltma operasyonu esnasında hastaların yaşadıkları farklı sorunlar da aynı seans içerisinde ortadan kaldırılabilir. Örneğin kadınların özellikle belirli bir yaştan sonra yaşadıkları idrar sarkması probleminin giderilmesi de mümkün olabiliyor. İdrar kaçırma sorunlarına ya da rektosel yani bağırsak sarkması sorunlarına da müdahale edilebiliyor ve hastanın bu problemleri de giderilebiliyor. Ancak elbette Yapılacak işlem sayısı bu durumda daha fazla olduğundan vajinoplasti fiyatları da bir miktar daha yüksek rakamlara tekabül edebilir. Doktorunuz ile yaşadığınız sorunları görüşmeniz ve bilgi vermeniz durumunda sizin için en ideal ameliyat planlaması yapılacaktır.

  Tıkla Öğren –> https://bursakadinhastaliklari.com/perineoplasti-estetigi/

  Vajinoplasti Fiyatları 2020 Neye Göre Değişir?

  Halk arasında vajinoplasti fiyatları ile ilgili yanlış düşünceler olabiliyor. Fiyatların astronomik rakamlardan oluştuğu yönünde düşünceler ile de karşılaşabiliyoruz. Oysa bu operasyondan faydalanmak için sanıldığı kadar yüksek bir bütçe ayırmak gerekmiyor. Elbette fiyatlar pek çok farklı unsura bağlı olarak değişebilir ve aynı zamanda her hasta için aynı fiyatlar geçerli olmayabilir.

  Doktorun deneyimi, vajina daraltma işleminin hangi teknikle yapılacağı (cerrahi müdahale – lazer) gibi unsurlar vajinoplasti fiyatları üzerinde de etkili olur. Ayrıca vajinanın daraltılması için gerçekleştirilen operasyon esnasında hastanın yaşadığı farklı sorunlara da müdahale edilebiliyor. Bu müdahaleler de fiyatların değişmesini beraberinde getiriyor. Hastanı durumu ya da vajinadan ne kadar doku çıkarılması gerektiği gibi faktörleri de unutmamak gerekir. Bu nedenle muayene öncesinde bir fiyattan söz edilemez. Öncelikle hastanın muayene edilmesi, şikayetlerinin dinlenmesi ve ameliyatın planlanması gerekir. Sonrasında bu operasyon için ayırmanız gereken bütçeyi net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

  Labioplasti fiyatları ne kadar?
  Tıkla Öğren –> https://bursakadinhastaliklari.com/labioplasti-fiyatlari/

  Vajinoplasti Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

  Öncelikle sıklıkla gündeme gelen bir konuya da açıklık kazandıralım. Vajina daraltma ameliyatı doğumdan hemen sonra yapılamaz. Özellikle zorlu normal doğum ya da çoklu gebelik gibi durumlarda vajinada genişleme meydana gelebiliyor ve bu durum hastaları ciddi oranda rahatsız ettiğinden doğumdan hemen sonra operasyon yapılması istenebiliyor. Fakat bu operasyon için doğumdan sonra en az 3 ay beklenmesi gerekir. Bu 3 aylık süreçte gebeliğe bağlı ödemler ortadan kalkacak ve vajina kendini bir miktar toparlayacaktır. Sonrasında ameliyat yapılmadı çok daha doğru bir tercih olur.

  Yapılan operasyon ise yaklaşık olarak 1 saat ile 1,5 saat arasında tamamlanır. Ancak vajina daraltma ile birlikte farklı bir müdahale de yapılacaksa bu durumda operasyon süresi daha uzun olur. Ameliyat süresinin vajinoplasti fiyatları ile ilgisi yok. Ameliyat fiyatının operasyonun süresine göre belirlenmediğini belirtelim. İşlem anestezi altında gerçekleştirildiği için hastanın acı ya da ağrı hissetmesi asla mümkün olmuyor. Operasyonun hemen ardından hasta kısa bir süre dinlenerek taburcu ediliyor. Yani vajinoplasti sonrasında klinik istirahate de gereksinim olmaz. Hastanın aktif yaşantısına dönme süresi de sadece 3 gündür. Dolayısıyla iş hayatına da uzun süre ara vermeye gerek olmaz.

  Tıkla Öğren –> https://bursakadinhastaliklari.com/hudoplasti/

  Vajinoplasti Ameliyatı İzi Kalır mı?

  Hastaların en az vajinoplasti fiyatları kadar merak ettikleri bir diğer konu da ameliyattan sonra iz kalıp kalmadığıdır. Operasyon esnasında vajinanın dış bölümüne yani görünen kısmına değil, iç kısmına müdahale ediliyor. Bu nedenle vajinoplasti sonrasında iz kalması ya da bu izin dışarıdan görünmesi mümkün olmaz. Aynı zamanda partnerin daha önce vajinoplasti ameliyatı olduğunuzu anlaması da mümkün değildir. Sorunsuz bir iyileşme sürecinin yaşanabilmesi için doktorun önerilerini ve uyarılarını dikkate almalısınız.

  Operasyonun ardından 1 gün kalacak bir tampon uygulaması yapılabilir ve bu tampon hastalarda huzursuzluğa neden olabilir. Operasyonun ardından vücutta kendiliğinden eriyen dikiş ipleri kullanılarak dikiş atılıyor. Bu nedenle dikiş aldırmaya gerek kalmıyor. Tam bir iyileşmenin olması ise yaklaşık bir hafta ila 10 günü bulabilir. Ancak bu süre boyunca hastaların günlük yaşantısına ya da iş hayatına ara vermesine gerek olmaz. Ancak iyileşme döneminde hamam, denize, havuz, sauna gibi ortamlardan uzak durmak gerekiyor. Bu sayede enfeksiyon riski azaltılabiliyor. 4 ila 6 hafta boyunca cinsel ilişki yasağı da bulunuyor. Bu yasağın nedeni de yine enfeksiyon riskidir. Doktorunuz ile görüştüğünüzde vajinoplasti fiyatları gibi konuların yanı sıra operasyon sonrasında nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda da bilgi alabilirsiniz.

  Tıkla Öğren –> https://bursakadinhastaliklari.com/vajinanin-guzel-gorunmesi/

  Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
  Tel: 0532 223 23 79
  Mail: [email protected]

  Yazı kaynağı : bursakadinhastaliklari.com

  Vajina Daraltma Ameliyatı - Vajen Ne Kadar Daralabilir ? - YouTube

  Genital Bölge Estetiği

  Genital bölge estetiği burun operasyonları ile beraber en çok uygulanan estetik operasyonlardan biri. Kozmetik jinekoloji olarak isimlendirilen genital bölge estetiği oldukça özel bir çalışma alanıdır ve uzmanlık gerektirir. Hem işlevsel sorunların hem de görsel kusurların onarıldığı genital estetik alanında özellikle;

  Çok sayıda doğum yapan kadınlar için vajina daraltma,

  Genital bölgedeki sarkmaların düzeltilmesi,

  Genital bölge beyazlatma yöntemleri,

  Asimetrik ya da büyük dudakların labioplasti ile ideal oranlarına ulaştırılması işlemleri yapılır.

  Başarı oranları; bu alanda uzman, yeterli ve tecrübeli doktorlar tarafından uygulandığında oldukça yüksektir. Başarılı doktorlar tarafından uygulandığında genital bölge estetiği kısa sürede tamamlanan ve iyileşme süreci konforlu olan estetik operasyonları kapsar. Özellikle labioplasti yapan doktorlar genital bölge estetiği kapsamında en önemli başarı faktörüdür. Bu cerrahi operasyon yalnızca alanında yetkin ve tecrübeli doktorlar tarafından uygulanmalıdır.

  İşlem ortalama 1-1,5 saat arasında sürer.         İşlem sonrasında yan etki, komplikasyon ya da benzer sıkıntılar yaşanmaz.

  İşlem Lokal Anestezi ile uygulanır.                      İşlem sonrasında hastalar hemen eve dönebilir.

  İşlem ağrısız ve acısız yöntemle uygulanır.         İşlem bölgesinde herhangi belirli iz kalmaz.

  Labioplasti (Genital Dudakların Alınması, Küçültülmesi)

  Labioplasti operasyonu büyük, sarkık ya da asimetrik olan genital dudakların düzeltilmesi işlemidir. Büyük ya da sarkık genital dudakların yol açtığı sorunlar:

  Cinsel ilişki sırasında ağrı,

  Enfeksiyon riskinde artış,

  Özgüvende azalma,

  Özellikle mayo ve iç çamaşırı seçerken güçlük yaşama,

  Sağlık ve estetik görünümü iyileştirmek için uygulanan lazerle labioplasti ameliyatıyaşın ilerlemesiyle ya da dış faktörler (doğum, zorlayıcı genital bölge hastalıkları gibi) sebebiyle sarkmaya ve deforme olmaya başlar. Tüm bu olumsuz durumlar labioplasti vajina işlemleri ile düzeltilir. Genital bölge estetiği kapsamında labioplasti cinsel hayatı başlamamış olan kişilere de kızlık zarı etkilenmeden uygulanabilir. Labioplasti sonrası dikişlerin iyileşmesi bir haftayı bulur. Bir ay sonra genital bölge tamamen iyileşmiş olur.

  Labioplasti Nedir?

  Labioplasti İstanbul çevresinde en yaygın şekilde uygulanan cerrahi operasyonlardan biridir. Başarı oranları labioplasti en iyi doktor seçimi ile oldukça yüksek olan bu genital bölge estetiği; lokal ya da genel anestezi altında uygulanabilir. Ameliyat sırasında kendiliğinden eriyen dikişler kullanıldığı için dikişlerin alınmasına gerek yoktur. Labioplasti yapan hastaneler için hastaların titiz davranması ve en başarılı, tecrübeli hastaneleri tercih etmesi, başarılı bir operasyon için önemlidir. Bunun yanı sıra doğum yapmış ya da ileride doğum yapmayı planlayan kişiler de labioplasti için uygun bir adaydır. Doğum yapmaya engel teşkil etmeyen labioplasti, mutlaka tecrübeli doktorlar tarafından uygulanmalıdır.

  Yazı kaynağı : www.akmpoliklinik.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Ali 10 Ay önce
  0

  bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yorum yap