Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  uzak şehrin masalı karsın neresinde çekiliyor

  1 ziyaretçi

  uzak şehrin masalı karsın neresinde çekiliyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Merak uyandırdı: Uzak Şehrin Masalı dizisi nerede çekiliyor? Uzak Şehrin Masalı çekim yeri merak edildi! - Magazin Haberleri

  Merak uyandırdı: Uzak Şehrin Masalı dizisi nerede çekiliyor? Uzak Şehrin Masalı çekim yeri merak edildi! - Magazin Haberleri

  Yapımcılığını 25 Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan'ın oturduğu, senaryosunu Can Sinan'ın yazdığı “Uzak Şehrin Masalı” dizisi 12 Eylül saat 20.00’de FOX TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki ama Uzak Şehrin Masalı dizisi nerede çekiliyor?

  Uzak Şehrin Masalı nerede çekiliyor?

  Uzak Şehrin Masalı dizisi İstanbul’da ve Kars'ta çekiliyor. İstanbul’un Şile ilçesinde çekilen Uzak Şehrin Masalı dizisinde Kars'tan görüntülerde yer alıyor.

  ESKİ TEPE KÖYÜ NEREDEDİR?

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Uzak Şehrin Masalı dizisi nerede çekiliyor? Uzak Şehrin Masalı dizisi hangi şehirde çekiliyor?

  Uzak Şehrin Masalı dizisi nerede çekiliyor? Uzak Şehrin Masalı dizisi hangi şehirde çekiliyor?

  FOX TV'nin yeni dizisi "Uzak Şehrin Masalı" ilgi çeken konusu ve yıldız oyuncu kadrosuyla izleyicilerden tam puan aldı. Birçok kişi dizinin konusu ve çekimlerinin gerçekleştirildiği yerlerle ilgili sıklıkla araştırma yapıyor. Peki, Uzak Şehrin Masalı dizisi konusu nedir? Uzak Şehrin Masalı nerede çekiliyor? Uzak Şehrin Masalı hangi şehirde çekiliyor? İşte merak edilen tüm soruları sizler için yanıtladık...

  Yeni sezona iddialı bir şekilde adım atan "Uzak Şehrin Masalı" dizisi geçtiğimiz günlerde 2.bölümüyle izleyicilerle buluştu. Başrollerinde Aslıhan Güner, Barış Kılıç ve Timur Acar'ın yer aldığı "Uzak Şehrin Masalı", dizi severlerin odak noktası haline geldi. Tarihi yapılar ve doğal zenginliklerin ön plana çıktığı dizide çekimlerin gerçekleştirildiği yerler pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen izleyiciler arama motorlarında dizinin çekim yerlerini araştırmaya başladı. İlk bölümünden itibaren geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran "Uzak Şehrin Masalı" dizisinin çekimlerinin yapıldığı yerleri gelin birlikte adım adım keşfedelim.

  UZAK ŞEHRİN MASALI KONUSU NEDİR?

  Aslıhan Güner'in canlandırdığı Umay, Kars'ın en zengin ailelerinden biri olan Demirkanların tek oğlu Affan ile evlidir. Evlendikten sonra kocasının eziyetlerine çocukları için katlanan genç kadın, yaşanan son olayla çocuklarını da alıp evi terk etmeye karar verir. Doğup büyüdüğü köy olan Eskitepe'ye giden Umay, uzun süredir küs olduğu ablası Sonay'la arasındaki buzları eritir. 

  İki kardeş el ele verip hayatlarına yeni bir başlangıç yapmak isterler. Ancak karşılarına mazisi karanlık ve gizem dolu bir adam olan Kürşat Eroğlu'nun çıkmasıyla her şey değişir.

  UZAK ŞEHRİN MASALI OYUNCULARI KİMLERDİR?

  "Kuzey Yıldızı: İlk Aşk" dizisiyle yıldızı parlayan ünlü oyuncu Aslıhan Güner, "Uzak Şehrin Masalı" dizisinde başrol olarak karşımıza çıkmaktadır. 25 Film İmzalı filmin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Timur Acar, Begüm Birgören yer alırken; dizinin yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan oturmaktadır. Dizinin senaryosu ise Can Sinan'ın kaleminden çıkmaktadır.

  İLİŞKİLİ HABERUyanış Büyük Selçuklu'da yer alan Kuvel Kalesi nerededir? Kuvel Kalesi'nin tarihteki önemi

  UZAK ŞEHRİN MASALI NEREDE ÇEKİLİYOR?

  "Uzak Şehrin Masalı" dizisinin çekimleri iki ayrı şehirde gerçekleştirilmektedir. Dizinin ilk bölümünün çekimlerinin Kars'ta yapıldığı öğrenildi.

  Kars dışında ilerleyen süreçte hikayenin İstanbul'da devam etmesi bekleniyor. Bundan dolayı dizinin çekimlerinin bir kısmı İstanbul'un Şile ilçesinde gerçekleştirilmiştir.

  Yazı kaynağı : www.yasemin.com

  Uzak Şehrin Masalı Kars'ın neresinde çekiliyor? - Haberpush

  Uzak Şehrin Masalı Kars'ın neresinde çekiliyor? - Haberpush

  Fox TV ekranlarında 12 Eylül (Bu akşam) yayında olacak olan Uzak Şehrin Masalı dizisi Kars’ta nerede çekiliyor diye izleyicileri meraklandırdı. Oyuncu kadrosu ile adından söz ettirecek olan dizi her Pazar Fox Tv’de izleyici karşısında olacak.

  Uzak Şehrin Masalı dizisinin ilk bölümünde reytinglerde büyük umut bekleniyor. Yeni yapımın Pazar akşamları en çok izlenen dizi olması bekleniyor. Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizide şu isimler başrollerde yer alıyor:

  Aslıhan Güner,
  Barış Kılıç,
  Timur Acar,
  Begüm Birgören
  Zeynep Eronat

  Kars’ın Neresinde Çekiliyor?
  Set adresleri konusunda henüz mevkii olarak bir yer açıklanmamış olsa da, dizi Kars’ın en güzel ve doğa harikası yerlerinde çekimleri yapılmaktadır. Bir sonraki süreçte İstanbul Beykoz’a taşınacak olan set adresleri ile ilgili detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

  Bir çok kişi diziye oyuncu başvurusu konusu hakkında sorular sormuş. Ancak şuan için oyuncu alımı veya başvurusu bulunmuyor.

  Yazı kaynağı : haberpush.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap