Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  uyanış büyük selçuklu yeni sezon ne zaman

  1 ziyaretçi

  uyanış büyük selçuklu yeni sezon ne zaman bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezon ilk bölüm ne zaman?

  Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezon ilk bölüm ne zaman?

  TRT 1 ekranlarına Pazartesi akşamları gelen Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezon yayın tarihi, dizinin hayranları tarafından araştırılıyor. Sezon finali son bölümde; Sabbah ve Mitras, Baturalp ve Başulu ile birlikte Sencer ve Tapar'ı da tuzağa düşürmüştür. Selçuklulara altın darbeyi sonunda vurabileceklerini düşünen Sabbah ve Mitras, karşılarında birden Melikşah'ı bulmuştur. İki taraf arasında yaşanacak mücadele sonucunda taraflar önemli bir yara alacaktır. Peki; Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezon ilk bölüm ne zaman?

  UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU YENİ SEZON NE ZAMAN?

  Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezon yayın tarihi hakkında henüz resmi açıklama gelmedi. Açıklama geldiğinde haberimizin içerisinde olacaktır. Öte yandan dizinin yeni sezon tanıtım fragmanı da henüz yayınlanmadı.

  SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

  Sabbah ve Mitras, Baturalp ve Başulu ile birlikte Sencer ve Tapar'ı da tuzağa düşürmüştür. Selçuklulara altın darbeyi sonunda vurabileceklerini düşünen Sabbah ve Mitras, karşılarında birden Melikşah'ı bulmuştur. İki taraf arasında yaşanacak mücadele sonucunda taraflar önemli bir yara alacaktır. Melikşah, sonunda Sabbah ve Mitras'ı ortadan kaldırmayı başarabilecek midir?

  Başulu'yu Kıpçak Diyarı'na götürmeye kararlı olan Baturalp, yaşadığı bu tuzak sonucunda kardeşiyle birlikte gitmekte hala ısrarcı olacak mıdır? Melikşah ile Baturalp arasındaki yüzleşmede neler yaşanacaktır? Melikşah'ın Başulu'ya karşı olan duyguları, saraydaki düzeni nasıl etkileyecektir?

  Batıniler'e karşı büyük bir savaş açan Selçuklular'ın hamleleri, Sabbah'ı nasıl etkileyecektir? Kuvel Kalesi fethini durdurmak için elinden geleni yapan Sabbah ile Mitras'ın Melikşah'a karşı olan mücadelelerinde hangi taraf galip gelecektir?

  Takipleri sonucunda Terken'in Karahanlı askerlerini çağırttığını öğrenen ve Terken ile Tacülmülk'ü hiç beklemedikleri anda yakalayan Zübeyde Hatun, bu durumu Melikşah'a iletecektir. Melikşah, Terken ile Tacülmülk'ün bu gizli planı karşısında nasıl bir karar alacaktır?

  Kuvel Kalesi fethinin ardından son bir görev için Nizamülmülk'le yola koyulmayı planlayan Melikşah'ın geçmişe, atalarına dair duyacakları yepyeni bir sayfa açacaktır.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Uyanış Büyük Selçuklu ne zaman başlıyor? Uyanış Büyük Selçuklu dizisi yeni oyuncuları kimler ve Alp Arslan yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? - Son Dakika Spor Haberleri

  Uyanış Büyük Selçuklu ne zaman başlıyor? Uyanış Büyük Selçuklu dizisi yeni oyuncuları kimler ve Alp Arslan yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? - Son Dakika Spor Haberleri

  Her Pazartesi TRT 1'de yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi yeni sezon ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizi, Büyük Selçuklu Hükümdarı Melikşah'ın, Batınilerin lideri Hasan Sabbah ile mücadelesiyle sezon finaline girmişti. Yapımı yakından takip eden diziseverler, Uyanış Büyük Selçuklu ne zaman başlıyor, yeni oyuncuları kimler, belli oldu mu diye araştırıyor. Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? Diziyle ilgili kanaldan yapılan son açıklamalar haberimizde.

  UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU NE ZAMAN BAŞLIYOR?

  Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezonda "Alp Arslan" adıyla yayınlanacak. Ancak dizinin yayın tarihi henüz açıklanmadı. Çekimleri devam eden dizinin Eylül ayı ortalarında yeni sezona başlayacağı tahmin ediliyor.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Uyanış Büyük Selçuklu ne zaman başlıyor? TRT1 Uyanış Büyük Selçuklu: Alparslan yeni sezon tarihi ne zaman?

  Uyanış Büyük Selçuklu ne zaman başlıyor? TRT1 Uyanış Büyük Selçuklu: Alparslan yeni sezon tarihi ne zaman?

  TRT1'in ilk sezonuyla birlikte büyük bir ilgi gören dizisi Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni sezonu için araştırmalar başladı. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizi ne zaman başlayacak? Alparslan yeni sezon ne zaman başlayacak? Uyanış Büyük Selçuklu ne zaman başlıyor? TRT1 Uyanış Büyük Selçuklu: Alparslan yeni sezon tarihi ne zaman? İşte detaylar haberimizde...

  UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU NE ZAMAN BAŞLIYOR?

  İlk sezonuyla beğeni toplayan ve izlenme rekorları kıran Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin devamı olarak çekilecek olan Uyanış Büyük Selçuklu: Alparslan'ın yayın tarihi belli oldu. 4 Ekim 2021 Pazartesi başlayacak olan Alparslan'ın ilk fragmanının yayınlanmasının ardından diziyle ilgili aramalar yoğunlaştı.

  ALPARSLAN DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

  TRT1 ekranlarında yeni yayın döneminde başlayacak olan Alparslan dizisi yayın tarihi belli oldu. Başrollerini Barış Arduç ve Fahriye Evcen'in paylaşacağı dizide oyuncular özel olarak binicilik ve kılıç eğitimi dersleri de alıyor. "Uyanış Büyük Selçuklu: Alparslan'ın Destanı" ile yeni sezona girmeye hazırlanıyor. TRT 1 ekranlarında geçen sezon 'Melikşah' dönemi anlatarak fırtına gibi esen Uyanış Büyük Selçuklu dizisi yeni sezonda hikâyeyi geçmişe doğru sarıyor. Başrollerinde uzun bir zaman sonra ekranlara dönecek olan Fahriye Evcen ve başarılı oyuncu Barış Arduç'un yer alacağı Alparslan'ın ne zaman başlayacağı ikilinin hayranları tarafından merak ediliyor.
  İlk sezonuyla beğeni toplayan ve izlenme rekorları kıran Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin devamı olarak çekilecek olan Uyanış Büyük Selçuklu: Alparslan'ın yayın tarihi belli oldu. 4 Ekim 2021 Pazartesi başlayacak olan Alparslan'ın ilk fragmanının yayınlanmasının ardından diziyle ilgili aramalar yoğunlaştı.

  UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU: ALPARSLAN KONUSU NEDİR?

  Aşkla, sırla ve mücadele ile yoğrulmuş destansı bir yolculuk… Türkiye'nin en kapsamlı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor.

  Melikşah, Anadolu'nun kapılarını Türklere açan Selçuklu Hükümdarı Sultan Alparslan'ın ölümünün ardından tahta geçer. Aynı gün çok sevdiği Kıpçak hatunu Başulu'yu doğum yaparken kaybettiği haberini de almıştır. Kıpçak-Selçuklu düşmanlığı sebebiyle yeni doğan bebek, devletin devamlılığı için tehlike arz ediyordur. Melikşah için bu durum çok zor olsa da onu bir daha görmemek ve sormamak üzere Nizamülmülk'e teslim eder.

  Sultan Melikşah, Sultan Alparslan'dan aldığı Selçuklu Devleti'nin gücünü doruklara çıkarır. Fakat Selçuklu büyüdükçe düşmanları da hem devletin içinde hem de dışında çoğalmaktadır.

  Doğumundan itibaren kaderinin devletle bir yazıldığı, ölene kadar da tek gayesinin devlete hizmet olacağı düsturuyla yetişen Sencer, yıllarca aldığı eğitimle idealist bir kahramana dönüşür ve bu kahramanlıklar onu Sultan Melikşah'ın fedaisi yapar. Nizamülmülk'ün en güvendiği adamlarından olan Sencer, devleti için tüm zorlu görevleri üstlenmeye hazırdır.Melikşah ve Sencer türlü tehlikeler ile mücadele ederken en büyük destekçileri Nizamülmülk gibi liyakatli devlet adamları, Gazalî gibi alimler, Ömer Hayyam gibi bilim adamları, Yusuf Hamedani gibi irfan sahibi kişiler olacaktır. Diğer tarafta Karahanlı hanedanından gelen asil soylu Terken, Melikşah'ın hatunu olmanın verdiği güçle devlete hâkim olmak istiyordur. Fakat onun bu ihtiraslarının karşısında devletin Baş Hatunu olan Melikşah'ın anası Seferiye, Melikşah'ın oğlu Tapar'ın Hatunu olan Gevher ve saraya gelişiyle dengeleri değiştirecek olan asil Türkmen kızı Elçin olacaktır.

  Selçukluyu yıkmaya yeminli Hasan Sabbah, devlete hâkim olmak isteyen Terken'in kurduğu tehlikeli entrikalar ve hepsinin ortasında amansız bir mücadeleye giren Sencer'in Turna ile yaşayacağı fırtınalı aşk…

  ALPARSLAN DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

  Eski kadrodan Mehmet Özgür ile Mim Kemal Öke'nin yer alacağı kadroda Gizem Karaca, Barış Ağcı, Erdinç Gülener, Esila Umut, Korel Cezayirli gibi ünlü isimler yer alıyor.

  Alparslan'ı daha yakından tanımamızı sağlayacak olan dizide; Sultan Alparslan'ı Barış Arduç canlandıracak. Fahriye Evcen ise Akça Hatun'a hayat verecek. Alparslan'ın babası Çağrı Bey'i Erdinç Gülener, amcası Tuğrul Bey'i ise Barış Bağcı canlandırıyor. Haberler.com haberini okuyorsunuz. Haber kaldığı yerden devam ediyor.

  ALPARSLAN FRAGMANI İZLE!

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap