Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  urgotun bir zamanlar zayıf parçası

  1 ziyaretçi

  urgotun bir zamanlar zayıf parçası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Wild Rift Urgot Testi Cevapları (2023)

  Urgot Counter (Ct) - Urgot Counterları, güçlü ve zayıf rakipleri ile iyi ve kötü yönleri hakkında ipuçları

  Urgot Counter (Ct) - Urgot Counterları, güçlü ve zayıf rakipleri ile iyi ve kötü yönleri hakkında ipuçları

  Urgot Lol oyununun önemli karakterlerinden biridir. Bu karakterle ya da karaktere karşı oynamayı düşünenlerin onunla alakalı tüm bilgileri bilmesi strateji kurmaları açısından oldukça önemlidir.

   Urgot Counter

   Urgot eski zamanlarda Noxus'lu bir cellat olarak görev yapmaktaydı. Ancak uğruna oldukça fazla insan öldürmüş olduğu İmparatorluk Urgot'a ihanet etti. Zaun'un derinliklerindeki hapishane olan Dehliz'e demir zincirler bağlanıp atıldı. Burada gücün gerçek anlamının ne olduğunu acı olsa da öğrendi. Şehirde baş gösteren bir kaosu fırsat bilip hapisten kaçan Urgot artık suçlularla savaşıyor. Kurbanlarını kendini etkisiz hale getiren zincirlerin üzerinde yükseltip onlara gereken acıyı yaşatıyor.

   Urgot Counter Karşı Güçlü Rakipleri

  l Nami

  l Graves

  l Tryndamere

  l Bard

  l Soraka

  l Vayne

  Urgot Counter Karşı Zayıf Rakipleri

  l Ashe

  l Graves

  l Ryze

  l Vayne

  l Ornn

  l Corki

  Urgot Counter İyi Yönleri ve Yetenekleri

   Dehşet Saçar: Urgot'un saldırıları ile imha yetenekleri bacaklarından çıkan alevler ile gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde rakiplerine fiziksel zarar verebilir.

   Çürüten Bomba: Patlama sayesinde düşmanları fiziksel hasara uğratır. Sonrasında ise hedef belirleyip buraya bomba atabilir.

   İmha: Bu yeteneği ile Urgot hem kendini korur hem de düşmanlara silah sıkarak onların yavaşlamasını sağlar. Urgot'un önceliği yakında diğer yeteneklerine maruz kalan rakiplerdir.

   Horgörü: Urgot bir yönde ilerler ve şampiyon olmayan rakiplerine oldukça büyük zararlar vermektedir. Eğer şampiyon olan bir rakip ile karşılaşırsa onu tutar ve uzağa fırlatır.

   Ölümden Beter: Urgot düşman şampiyonu isabet alan bir kimyasal delgi atar. Eğer rakibinin sağlığı sınırın altına düşerse o zaman Urgot onun zayıf olduğunu düşünerek infaz eder.

   Urgot Counter Kötü Yönleri ve Zayıflıkları

   Urgot güçlü rakipleri karşısında pek de başarılı değildir. Bu sebeple hangi rakiplerin karşısına çıkarılacağına dikkat edilmesi gerekir. Özellikle Nami karakterine karşı pek bir şansı yoktur.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Lol Urgot CT (Counter), Yetenekleri, Güçlü Zayıf Özellikleri

  Zaun Kızı - League of Legends Evreni

  11.23 Yama Notları

  Kizaru

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Urgot main 5 Gün önce
  0

  Kalbi

  Anonim 5 Gün önce
  0

  mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

  Yorum yap