Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  urfa büyükşehir belediye başkanı hangi partiden

  1 ziyaretçi

  urfa büyükşehir belediye başkanı hangi partiden bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Şanlıurfa'da 2019 Türkiye yerel seçimleri

  Şanlıurfa Seçim Sonuçları: 31 Mart 2019 Şanlıurfa Yerel Seçim Sonuçları

  Şanlıurfa Seçim Sonuçları – Yerel Seçim Sonuçları Şanlıurfa Yerel Seçim sonuçları

  2019 Seçimleri - 31 Mart 2019 Şanlıurfa Büyükşehir - Zeynel Abidin Beyazgül - Yerel Seçim Belediye Sonuçları

  Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül kimdir, kaç yaşında, nereli? Zeynel Abidin Beyazgül hangi partiden?

  Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül kimdir, kaç yaşında, nereli? Zeynel Abidin Beyazgül hangi partiden?

  Şanlıurfa'da ağır hasarlı 6 katlı bir bina yıkılması talep edildiği halde yıkılmadığı için daha fazla ayakta duramadı ve çöktü. Binanın yıkılmasının ardından Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün kim olduğu araştırılıyor. İşte, Zeynel Abidin Beyazgül hakkında merak edilenler...

  ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL KİMDİR? 

  Zeynel Abidin Beyazgül, 1957 yılında Şanlıurfa'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Şanlıurfa'da tamamladıktan sonra 1983 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu.

  1985-1996 yılları arasında Avukatlık görevine başlayan Beyazgül, 1985 yılında Şanlıurfa Belediyesi Hukuk İşleri Müdürlüğü yaptı. 

  1996 yılında Kayseri İncesu Noteri olarak atanan Beyazgül, Viranşehir 1'inci, Adıyaman 3'üncü, Adıyaman 1'inci ve Malatya 2'inci noterliğinden sonra Şanlıurfa 5'inci noterliğinde görevini ifa etti.

  Noterlik mesleği süresince 2011 yılında Malatya Noter Odası Başkanlığı, 2014-2018 yılları arasında ise Türkiye Noterler Birliği Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü.

  2004 yılında AKP Merkez İlçe Başkanlığı, 2015-2018 yılları arasında AKP Şanlıurfa İl Başkanlığı görevini başarıyla icra eden Zeynel Abidin Beyazgül, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi. 

  ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL ÖZEL YAŞAMI

  Zeynel Abidin Beyazgül, evli olup 3 çocuk babasıdır.

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap