Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  unforgettable love 11 bölüm türkçe altyazılı izle

  1 ziyaretçi

  unforgettable love 11 bölüm türkçe altyazılı izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Unforgettable Love (2021)

  Unforgettable Love (2021)

  Unforgettable Love 2021

  Unforgettable Love Konusu:

  Heshi Grup’un CEO’su, yürüyen bilgisayar, canlı ATM He Qiao Yan, bekar bir babadır. Qin Yi Yue, genç, güzel, başarılı, çocukların dilinden iyi anlayan bir çocuk psikoloğudur.

  Oğlu Xiao Bao’nun çocuk psikoloğuna gitmesiyle hayatları kesişen soğuk, mantıkçı ve umursamaz görünümlü He Qiao Yan ve yumuşak başlı, iyimser, düşünceli ve titiz bir psikolok olan Qin Yi Yue’nin yıldızları ilk bakışta birbirleri ile barışmamıştır.

  Bir takım beklenmedik olaylar sonucu Qin Yi Yue kendisini He Qiao Yan ile evlenmiş bulur. Birbirlerinden hiç haz etmeyen ikili, asla birbirlerinden hoşlanmayacaklarını söyleseler de birlikte vakit geçirdikçe ve birbirlerini daha iyi tanıdıkça birbirleri için olan düşünceleri değişir, aralarında ki çekişme yavaş yavar yerini aşka bırakır.

  ~ Unforgettable Love – Unutulmaz Aşk ~

  Fragman⇓⇓

  Yazı kaynağı : asyalog.com

  Unforgettable Love 2021 (Çin) | asyadizileri

  Unforgettable Love 1. Bölüm izle | BestDizi.com

  Unforgettable Love Konusu ve Oyuncuları

  Unforgettable Love Konusu ve Oyuncuları

  Bugün sizlere romantizme doyacağınız bir dizi ile geldim. Dizimizin adı Unforgettable Love . Ancak dizi ayrıca ‘ Mr. He’s Love Don’t Forget , The Unforgettable Love of Mr. He. , He Xian Sheng De Lian Lian Bu Wang Ho Sin Saang Di Lyun Lyun Bat ‘ bu isimler ile de bilinmekte. Ayrıca dizi Qin Ye’nin “ Mr He’s Love is Not Forgotten ” adlı webtoonundan uyarlanmıştır. Dizi başta da söylediğim gibi romantizm ağırlıklı bir Çin dizisi. Hadi gelin lafı hiç uzatmadan 2021 yapımı olan, Türkçe adıyla Unutulmaz Aşk isimli Çin dizimizin konusuna bir göz atalım.

  Unforgettable Love Konusu

  KONUSU : Dizi, Heshi Grubun CEO’su He Qiao Yan ile bir çocuk psikoloğu olan Qin Yi Yue’nun etrafında dönüyor. Oldukça zeki ve umursamaz bir adam ile yumuşak, iyimser, düşünceli ve titiz bir psikoloğun hikayesini anlatıyor. Dizi Qin Ye’nin “ Mr He’s Love is Not Forgotten ” adlı web romanından uyarlanmıştır. ( Web Novel / Webtoon )

  Dizi konusuna dair bilgiler webtoon ‘dan uyarlama olmasından ötürü kısa kesilmiş. Ancak az çok nasıl bir dizi olacağını eminim ki tahmin etmişsinizdir. Gelin şimdi de dizi oyuncularına bir göz atalım.

  Oyuncular

  Dizi oyuncuları da bu şekildeydi. Sonuç olarak dizi konusu ve oyuncularından bahsettik. Bu nedenle artık fragmana da yer vermem geretiğini düşündüm. Ancak fragmandan önce gelin bir de diziyi nerelerden izleyebileceğimize bir gözz atalım.

  Unforgettable Love İzle

  Diziyi youtube üzerinden İngilizce altyazılı izleyebileceğiniz gibi Türk Asya Dizi Çevirileri yapan sitelerden de Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Ancak diziye ilerleyen zamanlarda başlamayı düşünenler için yine Youtube önerisinde bulunabilirim. Çünkü Çin Dizi Çevirileri yapan youtube kanalları her geçen gün artıyor. Bu kanallardan Türkçe Altyazılı bir şekilde diziyi izleyebilirsiniz. Fakat tabi bunun için biraz zaman gerekli, dizi şuan aktif bir şekilde yayınlanıyor.

  Unforgettable Love

  Diziyi merak edenler için hemen aşağıya fragmanı bırakıyorum.

  Sonuç olarak dizi hakkında sizlere verebileceğim bilgiler bu şekildeydi. Dizi hakkında farklı sorularınız varsa eğer, yorum kısmında belirtebilirsiniz. Sağlıcakla kalın!

  Yazı kaynağı : jazetel.com

  Uncontrollably Fond 11. Bölüm

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap