Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  uludağ üniversitesi tahlil sonucu

  1 ziyaretçi

  uludağ üniversitesi tahlil sonucu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yazı kaynağı : suam.uludag.edu.tr

  Patoloji - Tıbbi Birimler | BUÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesi

  Sekreterlik : 0224 295 36 80

  Yazı kaynağı : suam.uludag.edu.tr

  Uludağ Üniversitesi Hastanesi

  Tahlil Sonuçları

  Uludağ Üniversitesi Hastanesinden randevu alabilmek ve laboratuvar ortamında gerçekleştirilen TAHLİL SONUÇLARI bilgilerini aşağıdan ulaşılabilir. İletişim bilgileri alanında hastanenin adres, harita ve telefon bilgileri de bulunmaktadır.

  Türkiye’de sağlık alanı özellikle son yıllarda oldukça büyük gelişimler yaşamıştır. Hastalıkların nedenlerinin araştırılması ve gerekli önlemlerin alınmasının yanı sıra tanı tedavi yöntemlerinin geliştirilmesi ve önceki yıllara oranla çok daha konforlu hale getirilmesinde büyük atılımlar yaşanmıştır.

  Açılan ve revize edilen kurumların yanı sıra hastanelerin modern tıp sürecinin takibinde revize edilmesi kamu sağlığının korunmasında da önemli adımlar atılmasını sağlamıştır. Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi de bu konuda büyük gelişmeler yaşamış bir sağlık kurumudur.

  Bursa Uludağ Üniversitesi Hastanesi Özellikleri

  Bursa; Ege ve Marmara Bölgelerini birbirine bağlayan bir şehir olmasının yanı sıra ticaret ve tarım alanında da büyük önem taşımaktadır. Aynı zamanda kültür varlıkları zengin olan bu şehirde sağlık alanında da son yıllarda gelişimler yaşanmıştır. Bursa Uludağ Üniversitesi Hastanesi bu gelişimlerin yaşandığı en kapsamlı hastanelerden biridir. Üçüncü Nesil Üniversite olma özelliği taşıyan Uludağ Üniversitesinde bağlı hastane; gerek Bursa’da yaşayan insanlar gerekse de çevre şehirlerde yaşayan insanların başvurduğu önemli bir sağlık merkezidir.

  Bursa Uludağ Üniversitesi Hastanesinde Cerrahi, Dahili ve Tıbbi birimler bulunmaktadır. Herhangi bir sağlık problemi yaşandığında ilgili bölümde hizmet veren sağlık çalışanları tarafından ayrıntılı bir muayene, tanı ve tedavi süreci sunulmaktadır. Bursa Uludağ Üniversitesi Hastanesinde alınabilecek hizmetler aşağıdaki gibidir;

  Bursa Uludağ Üniversitesi Hastanesinde Yaptırtılabilecek Tahliller

  Herhangi bir sağlık problemi yaşandığında; problemin kaynağının araştırılması için doktorlar hastalarından birtakım test ve tahliller yaptırmasını istemektedir. Bu tahliller şu şekilde sıralanabilmektedir;

  Bursa Uludağ Üniversitesi Hastanesinden Nasıl Randevu Alınır?

  Bursa Uludağ Üniversitesi Hastanesinde tedavi olacak kişilerin hastaneden randevu alabilmeleri için birkaç farklı alternatif bulunmaktadır. Uludağ Hastanesinden randevu almak için;

  Bursa Uludağ Üniversitesi Hastanesinde Tahlil Sonucu Öğrenme

  Sağlık problemi yaşandığında ya da periyodik kontroller sırasında günümüzde doktorlar çoğunlukla hastalarından birtakım tahliller yaptırmasını istemektedir. Bu tahlillerin koşullarına uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi gerek hastalıkların tanı ve tedavisinde gerekse de sağlık durumunun korunmasında büyük önem taşımaktadır.

  Bursa Uludağ Üniversitesi Hastanesi tahlil sonuçlarını öğrenmek için aşağıdaki alternatiflerden birine başvurabilirsiniz;

  tahlil sonuçlarını öğrenebilmek için mutlaka ‘Hasta no’ ya da ‘Dosya no’ bilgilerinizi bildirmeniz gerekmektedir. Tahlil sonuçlarınızı doktorunuza göstermeyi unutmayınız.

  Bursa Uludağ Üniversitesi Hastanesi Adres Bilgileri

  Adres: Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Görükle Kampüsü Bursa

  Telefon: 0 224 295 00 00

  Web Adresi: suam.uludag.edu.tr

  Harita Bilgileri: 6VC9+FR Bursa, Türkiye


   

  Uludağ Üniversitesi Hastanesi Haritası

  Diğer Bursa Devlet Hastaneleri

  Yazı kaynağı : tahlilsonuclari.site

  Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

  Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

  Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuçları sorgulama ve öğrenme sitesi. Aşağıda bulunan kırmızı Tahlil Sonuçları butonuna tıklayarak sonuç ekranına ulaşabilirsiniz.

  Hastane: Uludağ Üniversitesi Hastanesi
  Telefon Numarası: 0224 295 0000
  Faks:
  Adres: Görükle Kampusu Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı 16059 Nilüfer/Bursa
  E-Posta: [email protected]

  Uludağ Üniversitesi Hastanesi laboratuvarlarında sağlığınız için gerekli olan tahlilleri doktorunuzun yönlendirmesi üzerine yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahliller rahatsızlığınızın sebebini veya sağlık durumunuzu net bir biçimde ortaya çıkarır. Laboratuvar çalışmaları sonucunda elde edilen bulgular, tahlil sonuçlarınız sizlerle paylaşılır. Laboratuvar sonuçlarınızı öğrendikten sonra sitemizde bulunan tahlil analizleri ile değerlerinizin tam anlamını öğrenebilirsiniz. Yaptırdığınız tahlil ile sağlık sorununuzu tespit edebilir ve sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

  Uludağ Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları bilgilerini online ortamda öğrenerek zamandan tasarruf sağlarsınız ve tahlil sonuçlarınızı doktorunuzla görüşmeden önce sitemizdeki tahlil sözlüğünü inceleyerek ön bilgiye sahip olursunuz.

  Uludağ Üniversitesi Hastanesi tahlil sonuçları bilgilerinizi öğrenmek için;

  Uludağ Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları bilgilerinizi öğrenmek için aşağıda bulunan Tahlil Sonuçları Butonuna tıklamanız gerekir.

  uludag-universitesi-hastanesi

  Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

  Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi, Uludağ Üniversitesi bünyesinde Haziran 1990’da Görükle Kampüsünde kurulmuştur.

  Fiili 880 yatak kapasiteli bir araştırma hastanesi olan Merkezimiz, 789 Akademik, 113 İdari ve 600 Sağlık Personeli olmak üzere 1519 personel ile hizmet vermektedir.

  UÜ-SUAM tam teşekküllü bir hastane olup her türlü hastanın tanı ve tedavisini yapabilen insan kaynaklarına, modern makine ve teçhizata sahiptir. Modern klinik ve poliklinik olanakları ile günde ortalama 3000 – 3500 hastaya poliklinik hizmeti vermekte olan Merkezimizde bunlara ek olarak “canlı veya kadavradan” böbrek nakli de yapılmaktadır.

  Ziyaretçi Saatleri

  Hastanız bizim misafirimiz olup hastanemizde ziyaretçilerini kabul etmek için değil, tedavi olmak amacıyla yatmaktadır. Bu nedenle aşağıda belirtilen kurallara uymanız bizim için değil hastanız açısından önem taşımaktadır:

  1. Hastanenin Yoğun Bakım ve Yanık Ünitesi’ne ziyaret uygulaması yoktur. Ancak Anabilim Dalları’nın kendi oluşturduğu özel ziyaret politikaları olabilir, buna uyulması zorunludur.
  2. Hasta ziyareti bir defada 2 kişi ile sınırlı olup, bu hastanın sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır.
  3. Hasta ziyaretleri her gün saat 14.00-15.00 ve 19.00-20.00 arasında yapılabilir.
  4. Hastaya dışardan yiyecek, içecek getirilmesi yasaktır.
  5. Hasta ziyaretine 12 yaşından küçük çocukların getirilmesi yasaktır.
  6. Hastanın sağlığı açısından ziyarete temiz giysilerle gelinmesi önemlidir.
  7. Sağlık Kuruluşları içinde sigara içilmesi yasaktır.
  8. Ziyarete gelirken hastaya kitap, dergi, gazete, hijyenik bakım ürünleri (kolonya, kağıt peçete, kağıt havlu, kağıt mendil.), çiçek, çocuklara zararsız oyuncaklar dışında hediye getirilmesi yasaktır.

  Refakatçı Politikası

  1. Hastaya refakatçi gerekip gerekmediği hastanın doktoru tarafından belirlenir ve Refakatçi bir kişiyle sınırlıdır.
  2. Refakatçi vizit ve tıbbi bakım sırasında hastanın yanında bulunmamalıdır.
  3. Refakatçi için klinik başhemşiresi tarafından bir refakatçi kartı verilir.
  4. Refakatçiye yemek, ücret karşılığında verilir.
  5. Refakatçi hastanın bakımına izin verilen ölçüde yardım eder.
  6. Refakatçi hastanenin koyduğu tüm kurallara uymak zorundadır.
  7. Bazı kliniklerde refakatçi uygulaması yoktur.
  8. Tüm yoğun bakım ve yanık ünitesi birimlerinde refakatçi bulundurulamaz.
  9. Bu ana kurallar dışında her kliniğin kendine özel refakatçi politikası oluşturabileceği unutulmamalıdır.

  Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine Görükle Kampusu Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı 16059 Nilüfer/Bursa adresinden gidebilir vetahlilyaptırabilirsiniz. Yaptırdığınıztahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0224 295 0000 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

  Tahlil-Sonuclari.Org

  Yazı kaynağı : tahlil-sonuclari.org

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap