Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ufka yolculuk sınav sonuçları 2021 2. aşama

  1 ziyaretçi

  ufka yolculuk sınav sonuçları 2021 2. aşama bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ufka Yolculuk | Düşün! Bir de Sağlıklı Düşün

  9.Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması’nın salgın hastalık tedbirleri nedeniyle ertelenen 2.aşama sınavının tarihi 4 Temmuz 2021 olarak belirlendi.

  400 binin üzerinde yarışmacının kayıt olduğu yarışmada, birinci aşamayı şartnamedeki puanlamaya göre başarıyla tamamlayarak her kategoride ilk 10 bin ve il bazında ilk 15’e giren yarışmacılar ikinci aşama sınava katılmaya hak kazandı.

  Randevulu olarak gerçekleştirilmesi planlanan ikinci aşama sınava, başvuru formunda beyan edilen ilin merkezi ve ilçelerinde açılacak sınav merkezlerinde girilebilecek.

  2.Aşama Sınav, sağlık şartlarının uygun olması, etkinlik ve yarışmaların yapılmasına izin verilmesi durumunda internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan Türkiye sınırları içerisindeki sınav merkezlerinde; bilgisayar, tablet PC veya akıllı telefon aracılığıyla 4 Temmuz 2021 Pazar tarihinde düzenlenecek. Yarışmacılara sınav merkezleri ve yarışma saati SMS yolu ile bildirilecek.

  Binlerce ödül verilecek olan yarışmada organizasyon yetkilileri en büyük ödülün doğru bilgi ve sağlık olduğunu düşünerek yola çıktıklarını ancak günümüz koşulları nedeni ile birinci önceliklerinin sağlık olduğunu ayrıca sınavda salgın hastalık kapsamında alınan tedbirlere uygun hareket edileceğini özellikle vurguladılar.

  Yazı kaynağı : www.ufkayolculuk.com

  Ufka Yolculuk | Düşün! Bir de Sağlıklı Düşün

  25-26 Nisan tarihinde gerçekleştirilen 9. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması 1. aşama online sınav sonuçları açıklanıyor.

  400 bin kişinin kayıt yaptığı yarışmada 1. Aşama sınavı tamamlayan öğrencilerin heyecanla bekledikleri sınav sonuçları 6 Mayıs Perşembe akşamı saat 20:00’de www.ufkayolculuk.com sitesi üzerinden yarışmacıların kendi sayfalarında yayınlanacak.

  Bu yıl “Sağlıklı Yaşam” konusunu seçen Ufka Yolculuk’ta Türkiye genelinde her kategoride ilk 10 bine ve kendi ilinde ilk 15’e giren katılımcılar 2. Aşama randevulu online sınava girmeye hak kazanacaklar. 2. Aşama sınav, Türkiye sınırları içerisinde belirlenen sınav merkezlerinde bilgisayar, tablet PC veya akıllı telefon gibi cihazlar aracılığıyla online olarak gerçekleştirilecek. Sınav merkezleri www.ufkayolculuk.com internet adresi üzerinden duyurulacak.

  2. Aşama randevulu online sınav sonuçlarına göre her kategoriden dereceye giren yarışmacıları ise laptop, elektrikli kaykay, cep telefonu, akıllı saat, bisiklet ve bluetooth kulaklık gibi onlarca merkezi ödülün yanı sıra yüzlerce il ödülü bekliyor.

  Yazı kaynağı : www.ufkayolculuk.com

  Ufka Yolculuk | Düşün! Bir de Sağlıklı Düşün

  9. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması 2. Aşama Randevulu Online Sınavı 4 Temmuz’da

  İlkokul, ortaokul ve lise kategorilerinde, bu yılki teması “Sağlıklı Yaşam” olan yarışmanın 2. aşama online sınavı 4 Temmuz 2021 Pazar günü saat 10.00’da gerçekleşecek. 2. Aşama randevulu online sınav Ufka Yolculuk web sitesi üzerinden yayınlanacak Türkiye sınırları içerisindeki sınav merkezlerinde yapılacak. 

  Yarışmacılar sınava kaydoldukları merkeze göre değerlendirmeye alınacak

  Yarışmanın birinci aşama sınavında başarılı olarak ikinci aşama sınava girmeye hak kazanan yarışmacılar, pandemi tedbirlerine uygun olarak hazırlanan merkezlerde sınava girebilecekler. Sınav tarihinde bulunacakları ya da yarışmaya kayıtlı oldukları il ve ilçelerde belirlenen merkezler arasından seçim yapabilecekler. Ancak sıralama ve puanlamaları sınava girdikleri değil, yarışmacı olarak kaydoldukları il veya ilçe üzerinden yapılacak.

  Öğrencilerin, sınav başlamadan en az 30 dakika önce, sınav salonunda hazır bulunmaları gerekiyor.

  Öğrenciler 30 dakika önceden hazır bulunacakları sınav merkezlerinde internet bağlantısı olan bilgisayar, tablet veya akıllı telefonları aracılığıyla online olarak sınava katılabilecek. Ayrıca yanlarında geçerli kimlik belgeleri ve hes kodları ile sınav merkezlerine giriş yapabilecekler. 

  Sınav görevlisi tarafından verilecek kod ile sınav sistemine erişim sağlanabilecek yarışmada katılımcılar, elde edecekleri puan ve sıralamalara göre büyük ödüllerle buluşacaklar. 

  Binlerce ödül dağıtılacak.

  Türkiye genelinde her kategoride laptop, elektrikli kaykay, bisiklet, bluetooth kulaklık, akıllı saat ile il bazında binlerce ödül, 2. aşama sınav sonuçlarına göre verilecek.  9. Ufka Yolculuk Türkiye geneli ödül töreni 15 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleştirilecek.

  Sağlık koşullarının oluşturduğu şartlardan dolayı Türkiye geneli ve il bazında ödül törenlerinin gerçekleştirilememesi halinde ilk 3 derece ödülleri de dahil olmak üzere bütün ödüller, yarışmacılara ulaştırılacak.

  İl geneli ödülleri, İl Sınav Düzenleme Kurulları tarafından kazananlara takdim edilecek.

  Yazı kaynağı : www.ufkayolculuk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap