Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ufka yolculuk sınavı ne zaman açıklanacak 2022

  1 ziyaretçi

  ufka yolculuk sınavı ne zaman açıklanacak 2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ufka Yolculuk deneme sınav sonuçları belli oldu mu? Nisan Ufka Yolculuk sınav sonucu sorgulama ekranı! 1. ve 2. aşama sınav tarihi...

  Ufka Yolculuk deneme sınav sonuçları belli oldu mu? Nisan Ufka Yolculuk sınav sonucu sorgulama ekranı! 1. ve 2. aşama sınav tarihi...

  UFKA YOLCULUK 1. VE 2. AŞAMA SINAV VE SONUÇ TARİHİ

  2 Nisan bugün deneme sınavı gerçekleşti. 1. aşama online sınav 17-18 Nisan 2022 2. aşama online sınav ise 22 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleşecek.

  Sınav soru ve cevapları 23 Mayıs 2022 tarihinde sonuçlar ise 3 Haziran 2022 tarihinde açıklanacak.

  Yazı kaynağı : www.takvim.com.tr

  Ufka Yolculuk | Düşün! Bir de Sağlıklı Düşün

  Bu yıl 9.su düzenlenecek olan Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmasının 11-12 Nisan tarihlerinde yapılması planlanan 1.aşama online sınav tarihinde değişikliğe gidildi. Yeni sınav takvimine göre “1.Aşama Online Sınav” 25-26 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek. Ayrıca yeni takvime göre yarışmaya son kayıt tarihi de 26 Nisan saat 20.00 olarak belirlendi.

  Organizasyon yetkilileri tarafından yapılan açıklamada: “Sizlerden gelen yoğun ilgi ve talep doğrultusunda yapılan değerlendirmeler sonucu 1. aşama sınav ve son kayıt tarihlerinin uzatılmasına karar verildi. Buna göre; yarışma sorularının sorulacağı kitapları okumak ve yarışmaya hazırlanmak isteyenlerin önünde 2 hafta daha fazla zaman bulunacak. Son kayıt tarihine bağlı olarak değişen 1. aşama sınav 25-26 Nisan tarihlerinde yapılacak.” denildi.

  3 kategoride gerçekleşecek olan ve bu yıl “Sağlıklı Yaşam” konusunu seçen kitap okuma yarışması Ufka Yolculuk ’un web sayfasından isteyen herkes 26 Nisan tarihine kadar yarışmaya kayıt yapabilecek.

  Yazı kaynağı : www.ufkayolculuk.com

  Ufka Yolculuk | Düşün! Bir de Sağlıklı Düşün

  Her yıl farklı konularda gerçekleştirilen Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları, bu yıl Sağlıklı Düşünmek temasıyla ilkokul, ortaokul, lise ve yetişkin düzeyinde 4 farklı kategoride düzenleniyor. İyi-kötü, doğru-yanlış her türlü bilginin kolaylıkla yayıldığı bir dönemde bilginin, özellikle de tasarlanmış bilginin, artış hızını ve topluma etkilerini gören Ufka Yolculuk ekibi, sağlıklı düşünme konusunda farkındalık oluşturmayı hedefliyor. 

  Kayıtlar Başlıyor

  17 Ocak Pazartesi günü başlayacak olan kayıtlar www.ufkayolculuk.com sitesi üzerinden yapılabilecek. Yarışmaya başvurular 18 Nisan Pazar günü saat 20:00’de sona eriyor.

  Katılımcılar 17 ve 18 Nisan 2022’de yapılacak 1. Aşama sınava bulundukları yerden 08.00- 20.00 saatleri arasında 2 gün boyunca online olarak girebilecekler. 2. Aşama sınav ise online olarak 22 Mayıs 2022 Pazar günü yapılacak.

  Doğru Kaynakları Okurlar ile Buluşturuyor

  4 farklı kategoride gerçekleştirilecek yarışmada; ilkokul kategorisinde yarışmaya katılanlar, “Elma Dersem Düşün”, ortaokul kategorisinde yarışmaya katılanlar “Eyvah! Ceviz Çatırdıyor”, lise ve yetişkin kategorilerinde yarışmaya katılanlar ise "Düşün! Bir de Sağlıklı Düşün” kitaplarını okuyarak hazırlanacaklar. 

  Merkez ve İl Ödülleri Yarışmacıları Bekliyor

  Yarışma neticesinde Türkiye genelinde dereceye girenler büyük para ödülleri alacak. Her kategoride birincilere 10.000 ₺, ikincilere 9.000 ₺, üçüncülere 8.000 ₺ verilecek olan yarışmada, ilk 50’ye giren yarışmacılar ödüllendirilecek. Ayrıca her ilde bulunan STK’lar tarafından verilecek olan çok çeşitli il ödülleri de yarışmacıları bekliyor. 

  Yarışma ile ilgili detaylı bilgilere www.ufkayolculuk.com sayfasından ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz. 

  Yazı kaynağı : www.ufkayolculuk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap