Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  uğur derin dondurucu yetkili servisi telefon numarası

  1 ziyaretçi

  uğur derin dondurucu yetkili servisi telefon numarası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yetkili Servisler

  Yetkili Servisler | Uğur Soğutma

  Bayiler ve Servisler

  Uğur Müşteri Hizmetleri Müşterilerin Taleplerine Gerçek Zamanlı Cevap Veriyor

  Uğur Müşteri Hizmetleri Müşterilerin Taleplerine Gerçek Zamanlı Cevap Veriyor

  60 yılı aşkındır iklimlendirme ve soğutma sektöründe faaliyet gösteren Uğur, satış sonrası hizmet kanallarını genişleterek www.ugur.com.tr ‘de online destek hizmetini devreye aldı. Kurumsal web sayfasını ziyaret edenler, isteklerini doğrudan çağrı merkezine iletebiliyor.

  Konu ile ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “Uğur Soğutma olarak müşterilerimizin bize ulaşabildiği tüm kanallarda varız. Bize 444 84 87 iletişim hattımız yanı sıra sosyal medya sitelerinden de ürünlerimize ilişkin sorular yöneltiliyor. Kendi bünyemizdeki çağrı merkezimiz ve ajansımız kanalıyla talepleri cevaplıyor ve takip ediyoruz.” dendi.

  Departman olarak çalışmaları hakkında bilgi veren departman müdürü, “Sadece kendi sitelerimizde değil; tüketici taleplerine hizmet veren sivil toplum örgütleri, geribildirim siteleri de ekibimiz tarafından düzenli olarak taranıyor. Müşterilerimizin talepleri değerlendirilerek sonuçlandırılıyor ve memnuniyetleri sağlanıyor.“  dedi. Devreye aldıkları çözüm merkezi hakkında bilgi veren yetkili “Tüketicilerin 80%’den fazlası alışveriş yaparken ürün hakkında bazı detayları merak ediyor. Daha sonra herhangi bir sorun yaşamamak için tereddüt ettiği konularda soru sormak ve merakını gidermek istiyor. Hatta tüketicilerin %45 i eğer merak ettiği konu ile ilgili doyurucu bir cevap almazsa ödeme yapmaktan vazgeçiyor.” diyerek sözlerine devam etti.

  “İnternetin tüm mobil cihazlarla bütünleşik olduğu günümüzde gün içerisinde sürekli elimizin altında olan bu ürünler ile web sayfalarını ziyaret ediyor, günlük gelişmeleri takip ediyoruz. Müşterilerin de markaya ulaşmak için bu mecrayı kullanması şaşırtıcı değil.” diyerek sözlerine devam eden yetkili “Bir süredir üzerinde çalıştığımız ve yurt dışında örnekleri olan bir uygulamaya imza attık. Devreye aldığımız yeni sistem ile web sayfamızı ziyaret eden kullanıcıları sağ altta bir konuşma bilgi kutusu karşılıyor. İster mobil ister masaüstü bilgisayarlardan ulaşılabilen bu iletişim hattıyla müşterilerimize ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi veriliyor.” dedi.

  Yazı kaynağı : www.ugur.com.tr

  Uğur Müşteri Hizmetleri Uyarıyor: Her Servis Yetkili Değildir!

  Uğur Müşteri Hizmetleri Uyarıyor: Her Servis Yetkili Değildir!

                  Uğur Soğutma’nın, Müşteri Hizmetleri Merkezi Departmanı’ndan “Tüketicilerin ürün arızalarında karşılaşabileceği mağduriyetleri önlemek için bilgilendirme” yapıldı.

                  Türkiye’nin ilk derin dondurucu üreticisi Uğur Soğutma, tanıtım ve tüketici bilgilendirme çalışmalarına her platformda devam ediyor. Gerek sosyal medya kanalları gerek Altın Örümcek tasarım ödüllü kurumsal web sayfası www.ugur.com.tr de portföy bilgisi ve ürün kullanımına dair ipuçlarını müşterileri ile paylaşan marka, tüketicileri olası risklere karşı uyarmayı da ihmal etmiyor.

                  Uğur Müşteri Hizmetleri Müdürü Mustafa Gökçe tarafından yapılan açıklamada, son dönemde Uğur Çağrı Merkezi ’ne gelen tüketici geri bildirimlerinde, müşterilerin yetkili olmayan servislerin ürüne müdahalesi nedeniyle yaşadıkları mağduriyetlerini belirttiğini ifade etti.

                  “Yetkisi olmayan servisler tüketicilerimizi zor durumda bırakmaktadır.” diyen Gökçe, “Beyaz eşya konusunda biraz tecrübesi ve teknik bilgisi olan kişilerin faaliyetleri hem müşterilerimizi mağdur ediyor hem de sektörümüzde ekmek kazanan meslektaşlarımızı üzüyor. Tüketiciler herhangi bir arıza durumunda internetten / bilinmeyen numara servislerinden ulaştıkları tamirci veya teknik servis bilgileriyle ürünlerinin tamiratı konusunda sorun yaşayabiliyorlar. Ya orijinal yedek parça kullanılmaması nedeniyle sorunlara sağlıklı bir çözüm bulunamıyor ya da son teknoloji cihazlara daha pahalıya mal olan masraflı işlemler yapılıyor. Servis dışı müdahale nedeniyle ürün garanti kapsamına dâhil edilemiyor ve tüketici daha fazla zarar görüyor.” diye konuştu.

                  “Sahte yetkili servis nedeniyle zarar görmemek için tüketicilerimiz dikkatli davranmalı. Elbette markanın gerçek sahibi olarak bizlerin de sorumluluğu var. Biz Uğur Soğutma olarak internette yaptığımız araştırmalar sonunda markamızı kullanan yetkisiz firma ve servislere karşı hukuk servisimiz kanalıyla gerekli yasal uyarıları yapıyoruz.” diyerek sözlerine devam eden Gökçe, “Ayrıca çağrı merkezimizin numarası olan 444 8487 ‘yi tüm ürünlerin güncel kullanma kılavuzları üzerinde, web sayfamız ve sosyal medya üzerinden yaptığımız paylaşımlarla anımsatıyoruz. Tüketicilerimize de markaların resmi sayfalarından satış sonrası hizmet birimlerine ulaşmalarını ve yetkili servis bilgisini genel merkezden doğrulatmadan, ürünlerini bakım-onarım için teslim etmemelerini tavsiye ediyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

  Ülke çapında 220’nin üzerinde Yetkili Servisi ile müşterilerine anahtar teslimi çözümler sunan Uğur Müşteri Hizmetler Merkezi, eğitimli ve yaygın servis ağı ile müşterilerine kaliteli hizmet götürüyor.

  Yazı kaynağı : www.ugur.com.tr

  Adres ve Telefonlar

  Uğur'un Hizmet Farkı

  Uğur Soğutma Müşteri Hizmetleri ve Telefon Şikayetleri - Şikayetvar

  Uğur Soğutma Müşteri Hizmetleri ve Servis Şikayetleri - Şikayetvar

  Uğur Derin Dondurucu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Uğur Derin Dondurucu çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Uğur Derin Dondurucu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

  Soğutma sistemleri denilince akla ilk gelen markalardan olan Uğur derin dondurucu, yıllardır ülkemizde hizmet vermektedir. 18 Nisan 1954 yılında Aydın Nazilli’de ilk imalata başlayan Uğur, başlarda dondurma makineleri imal ediyordu. Daha sonra çalışma alanını genişleten ve ürün seçeneğini arttıran Uğur, şimdilerde 220 bin metrekarelik alanda imalat yapmaktadır. Nazilli’de bulunan organize sanayi fabrikası ile şimdilerde özellikle derin dondurucu imalatı yapılmaktadır.

  Uğur Derin Dondurucu Çağrı Merkezi Numarası

  Marka bünyesinde 2 binden fazla çalışan bulunuyor ve 850’den fazla satış noktasına sahip. Uğur markası artık yalızca ülkemizde değil, şimdilerde 5 farklı kıtada hizmet veriyor. Toplamda 142 ülkede Uğur markasına ait beyaz eşyalar satılmaktadır. Bu ülkelerde 240’dan fazla Uğur yetkili servisi bulunmaktadır.

  Uğur markası ticari ve ev tipi ürünler üretmektedir. Markanın ürün çeşitliliği artarak şimdilerde 420’den fazla ürün çeşidi sunuluyor. Uğur üretim tesislerinde günde 4800’den fazla ürün üretilmektedir.

  Derin dondurucu üretimi ile tanınan Uğur, bunun yanı sıra su sebili, klima, soğutucular, dondurma makineleri ve Uğur market dolapları gibi daha pek çok ürünün de üretimi yapılmaktadır.

  Uğur markasına ait beyaz eşyalar 70 yılı aşkın süredir geliştirilmekte ve ürün çeşitliliği artmaktadır. Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarına verilen önem sonrası ürünler son teknoloji ile gelişmiş kapasite olarak üretilmektedir. Aynı zamanda modern cihazlarla, doğaya zarar verilmeden çalışmalar yürütülmektedir. Geliştirme ve sürekli iyileştirme çalışmaları yapan Uğur, sürekli iyileşme ile kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

  Uğur Derin Dondurucu Müşteri Hizmetleri Numarası

  “Uğur Derin Dondurucu” sloganıyla yapılan reklamlarla hafızalara kazınan Uğur markası, ülkemizde en çok tercih edilen donduruculardan biridir. 60 yılı aşkın süredir bu alanda hizmet veren Uğur beyaz eşya markası dünyada da en sevilen ve tercih edilen ürünlerdir.

  Uğur Derin Dondurucu çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numarasından  Uğur Derin Dondurucu ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Uğur Derin Dondurucu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Uğur Derin Dondurucu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
  444 84 87

  Uğur Derin Dondurucu İletişim Formu
  form

  Arama Terimleri:uğur derin dondurucu çağrı merkezi, uğur derin dondurucu iletişim, uğur derin dondurucu müşteri hizmetleri, uğur derin dondurucu müşteri hizmetleri numarası, uğur derin dondurucu telefon numarası, uğur derin dondurucu irtibat tel, uğur derin dondurucu şikayet, uğur derin dondurucu şikayet var, uğur derin dondurucu mail adresi, uğur derin dondurucu çağrı merkezi numarası

  Yazı kaynağı : cagrimerkezimiz.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap