Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  uğur derin dondurucu 7 çekmeceli fiyatları

  1 ziyaretçi

  uğur derin dondurucu 7 çekmeceli fiyatları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Uğur UED 7245 DTK 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

  Uğur UED 7245 DTK 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

  Uğur UED 7245 DTK 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

  Uğur UED 7245 DTK derin dondurucu A++ enerji sınıfı ile kullanıcılarının enerji tasarrufu yapmasını sağlar. UED 7245 DTK modeli dikey tasarımı ve ideal boyutu sayesinde evlerde fazla yer kaplamaz.

  İç hacminin 242 LT olması çok miktarda gıdayı muhafaza etmenizi mümkün kılar. Uğur UED 7245 DTK derin dondurucu 7 çekmecesi ile maksimum seviyede genişlik sağlar.

  Et ve tavuk gibi kümes hayvanlarını tüketim gününe kadar sağlıklı bir şekilde donduran UED 7245 DTK modeli sebze ve meyveleri ilk günkü tazeliğinde tutar. Besinlerin hemen tüketilmediği durumlarda hızlı bir şekilde dondurulması vitamin ve tat değerlerini kaybetmemesi açısından önemlidir.

  Uğur UED 7245 DTK A++ derin dondurucu tüm besinlerin sağlıklı bir şekilde donmasını sağlar. Minimal tasarıma sahip olan model beyaz rengi ile geleneksel beyaz eşya görünümünü yansıtır.

  Evinizde buzdolabınız haricinde UED 7245 DTK modeline yer verebilir ve harici depolama alanı oluşturabilirsiniz. Derin dondurucunuzu Uğur Soğutma garantisi ile alarak uzun ömürlü kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

  Uğur UED 7245 DTK A++ 7 Dikey Derin Dondurucu Özellikleri

  Uğur UED 7245 DTK A++ 7 çekmeceli derin dondurucu özellikleri kullanıcılarına birbirinden faydalı avantajlar sağlar. İç hacminin genişliği ile yüksek miktarda gıdayı rahatça depolayabilirsiniz.

  UED 7245 DTK modelinde 7 adet çekmece bulunur. Farklı genişliklerde düzenlenen raf sistemi ile sebze, meyve, et, balık ve tavuk dahil birçok besin vitamin değerleri korunarak dondurulur.

  Statik dondurucu özelliğiyle ile çalışan modelde soğuk hava ürün içerisinde homojen bir şekilde dağılır ve her gıdanın eşit miktarda donmasını sağlar. Günlük dondurma kapasitesi 11 olan UED 7245 DTK modeli toplamda 242 LT iç hacme sahiptir.

  Uğur UED 7245 DTK ürünü -16 ile -22 derece arasında soğutma sağlar. Yüksek soğutma seviyesi ile ürün içine yerleştirdiğiniz yiyecekler hızlı bir şekilde donar. Dikey tasarıma sahip model yatay derin donduruculara kıyasla daha az yer kaplar.

  Ürün modeli 60 cm genişlik, 60 cm derinlik ve 170 cm yükseklik ölçülerinde tasarlanır. Minimum 40 dB ses seviyesi ile sessiz çalışma özelliğine sahip modeli, evinizde istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.

  Uğur UED 7245 DTK A++ 7 dikey derin dondurucu elektrik kesintilerine hazırlıklı bir şekilde üretilir. Elektrik arıza ya da kesinti durumlarında derin dondurucunuz 18 saate kadar çalışmayı sürdürür. Böylece içindeki besinlerin eriyerek bozulmasının önüne geçilir.

  Teknik Donanımı ile Uğur UED 7245 DTK

  UED 7245 DTK A++ özellikleri ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Modelde öne çıkan özelliklerden biri çevre dostu olmasıdır. Uğur UED 7245 DTK modelinde bulunan R600 soğutucu gaz ozon tabakasına zarar vermeyen çevre dostu bir gazdır.

  Maksimum enerji tasarrufu performansı ile tercih edilen derin dondurucunuz hem ev ortamına hem de çevreye zararlı maddeler içermez. Uğur UED 7245 DTK modelinde kullanıcılara kolaylık sağlamak için dijital kullanım paneli yer alır.

  Dijital ekran ile kolay ve hızlı bir şekilde soğutma ayarı yapabilirsiniz. UED 7245 DTK A++ Uğur Soğutma güvencesi ile tasarlanarak kullanıcılarına fayda sağlayan özelliklerle donatılır. Hızlı ya da süper soğutma özelliğinin modele dahil edilmesi kullanıcıları memnun eder.

  Hızlı soğutma seçeneğini aktif hale getirdiğinizde derin dondurucunuz maksimum soğutma seviyesinde çalışır. Gıdaların hızlı bir şekilde donmasının ardından Hızlı soğutma fonksiyonu 24 saat içerisinde otomatik olarak kapanır.

  Derin dondurucu içerisindeki hava fazla sıcak olduğunda ve donmuş gıdalar erimeye başladığında ürününüz alarm vermeye başlar.

  Böylece yiyecekleriniz çözülmeden derin dondurucu ayarlarını kontrol edebilir ve soğukluk derecesini arttırabilirsiniz.Uğur UED 7245 DTK A++ beyaz derin dondurucu teknik özellikleri ile gıdalarınız hızlı bir şekilde güvenli bir ortamda sağlıkla dondurulur.

  Uğur UED 7245 DTK Artı ve Eksileri

  Uğur Soğutma çevre dostu ürünlerini modern ve teknolojik tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunar. Her modeli ayrı faydalar sağlayan Uğur Soğutma derin dondurucu ürünlerinde sıklıkla tercih edilir.

  Yüksek beklentileri karşılamayı başaran markanın UED 7245 DTK modeli artı ve eksi noktalarıyla sizlere sunulur. Uğur UED 7245 DTK A++ 7 çekmeceli derin dondurucu No Frost özelliği yerine statik dondurma özelliği ile donatılması olması eksi noktalarından biridir.

  Uğur UED 7245 DTK A++ 7 çekmeceli derin dondurucu yorumları ve puanları arasında en çok beğenilen özellikler ise şunlardır:

  Uğur UED 7245 DTK ve UED 6183 DTK Farkları

  Uğur UED 7245 DTK ve Uğur UED 6183 DTK benzer özelliklere sahip olsa da farklı avantajlar sunar. Uğur UED 7245 DTK modeli 7 adet çekmeceye sahipken Uğur UED 6183 DTK modeli 6 adet çekmece ile üretilir.

  UED 6183 DTK modelinde de ise depolama alanı 163 lt ile sınırlı kalır. Uğur UED 7245 DTK modeli günlük 11 kg dondurma kapasitesine sahip olurken Uğur UED 6183 DTK modelinde 8 kg dondurma kapasitesi bulunur.

  Uğur UED 7245 DTK Derin Dondurucu Fiyatları ve Yorumları

  Uğur Soğutma geniş ürün yelpazesi ve doğa dostu ürünleri ile soğutma sistemlerinde Türkiye’de lider markalardan biridir. Tüm ürünlerini titizlikle üreten marka fiyatları bütçe dostu çıkarak her ailenin soğutma sistemlerinden faydalanmasını amaçlar.

  Uğur UED 7245 DTK A++ 7 çekmeceli derin dondurucu fiyatları uygun aralıklarla kullanıcılara sunulur ve avantajlı alışverişin kapıları açılır. Özellikle kurban bayramında oluşan derin dondurucu talepleri doğrultusunda Uğur Soğutma ürünlerinde kampanyalı fiyatlar uygular.

  En ucuz uğur UED 7245 DTK A++ 7 çekmeceli derin dondurucu modelini kurban bayramı indirimlerinden, yılbaşı ve diğer özel günlerde oluşan kampanyalı dönemlerden faydalanarak bulabilirsiniz.

  UED 7245 DTK A++ yorum ve değerlendirmelerini inceleyerek model hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Uğur Soğutma güvencesi ile satın aldığınız derin dondurucunuz uzun yıllar sorunsuz bir şekilde sizlere eşlik eder.

  Güvenli ve kazançlı bir alışveriş için Uğur Soğutma yetkili satış noktalarını ya da internet mağazalarını tercih edebilirsiniz. İnternet satış siteleri birden fazla mağazayı bir araya getirerek fiyat performans karşılaştırması yapmanıza olanak sağlar.

  Yaptığınız karşılaştırma sonrası UED 7245 DTK A++ en ucuz fiyatta bulabilir ve sorunsuz bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

  Evlerinizde buzdolabı haricinde bir depolama alanı buldurmak ve ekstra yer kazanmak için Uğur UED 7245 DTK derin dondurucu modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.akakce.com

  Uğur Derin Dondurucu 7 Çekmeceli Derin Dondurucu - Difriz Fiyatları - n11.com

  Uğur Derin Dondurucu No Frost - n11.com

  Uğur Derin Dondurucu

  Uğur derin dondurucu modelleri, farklı ihtiyaçlara yönelik olarak hazırlanmıştır ve her kullanıcıya uygun bir seçenek barındırır. Uğur derin dondurucu yatay modelleri, sık tercih edilen ürünlerdendir. Bu modeller sandık tipi olarak da bilinir. Sandık tipi Uğur derin dondurucu, geniş iç hacmi ve yüksek depolama kapasitesi sağlamasıyla kullanıcılar için son derece işlevseldir.

  Sandık tipi derin dondurucuların hazneleri değişkenlik gösterir. Bazı modelleri iki bölmelidir. Bölmelerden biri çoğunlukla sepet şeklinde üretilir. Bazen de bu bölmenin dondurucuyu tam ikiye bölmediği görülür.

  Bölmelerden biri haznenin geri kalanından daha küçük olabilir. Örneğin hazneyi meyve sebzelerle doldurduysanız bu küçük bölmeye et ürünlerini yerleştirebilirsiniz. Böylece depoladığınız ürünleri sınıflandırarak aradığınız ürünü daha hızlı bulabilirsiniz.

  Bazı modellerde ise tek hazne bulunur. Ancak bu ürünlerde de sürgü mekanizmasıyla dondurucunun istediğiniz bölgesine konumlandırabileceğiniz bir veya iki adet küçük sepet bulunur. Sık kullandığınız veya ezilme tehlikesi olan ürünleri bu sepetlere yerleştirebilirsiniz.

  Derin dondurucu denince akla yatay modeller gelse de yerden tasarruf etmek isteyen kullanıcılar dikey modelleri de tercih edebilirler. Dikey Uğur derin dondurucu, dışarıdan bakılınca buzdolabı gibi görünür. Ancak iç tasarımları değişkenlik gösterir. Dikey dondurucuların bazıları çekmeceliyken bazıları raflıdır. Uğur derin dondurucu raflı modellerinde tıpkı standart bir buzdolabındaki gibi birkaç adet raf ve en altta bir adet derin çekmece bulunur.

  Buzdolabı tipi Uğur derin dondurucuların kapaklarında da raflar mevcuttur. Raf sayısı dondurucunun büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Bunlar sayesinde ürünlerinizi kategorilere ayırmanız kolaylaşır. Böylece hem aradığınız ürünü rahatlıkla bulabilir hem de beraber kullanacağınız besinleri bir arada tutabilirsiniz.

  Uğur marka derin dondurucuların defrost modelleriyle no frost seçenekleri arasında küçük bir fark bulunur. Defrost Uğur derin dondurucuların buz kırma özelliği vardır. Ortam ısısıyla derin dondurucunun içindeki ısı arasında ciddi derece farkı olduğu için batarya üzerinde bulunan su buharları katılaşır ve buzlanma başlar. Cihaz, defrost özelliğini devreye sokarak buzları çözer ve böylece yüksek verimde çalışmaya devam eder. No frost Uğur derin dondurucu ise buzlanmayı tamamen engeller. Bu cihazlar karlanma önleyici özelliğiyle gıdalarınızın tazeliğini ve cihazın verimliliğini korur.

  Cam kapaklı Uğur derin dondurucu modelleri, içindekileri her zaman görmek isteyenler için idealdir. Marketlerdeki dondurma dolaplarına benzeyen bu ürünler çoğunlukla çift kapaklıdır. Kapaklar yarım yarım açılır. Almak istediğiniz ürün hangi taraftaysa veya yeni ekleyeceğiniz ürünü hangi bölüme yerleştirecekseniz sadece o tarafın kapağını açmanız yeterlidir. Böylece içerideki sıcak havanın, kapağını açtığınız dondurucuya girmesi önlenmiş olur.

  Dondurucuların kapağı her açıldığında içindeki ürünler ortamın ısısıyla temas eder. Dondurucular, ürünlerin ortam ısısından etkilenmemesi için daha fazla soğutma yapmaya çalışır. Bu da daha fazla enerji harcamak ve efor sarf etmek demektir. Çift kapak özelliği sayesinde hem cihazınız hem de içindeki gıdalar korunur.

  Uğur inox derin dondurucu, paslanmaz çeliktir. Bu malzeme, çeliğe en az %10 oranında krom eklenerek pasif oksit tabaka oluşturarak materyalin paslanmasını önler. Mutfak eşyalarının paslanmasına neden olan ilk etken, su ve hava ile sık sık etkileşime girmeleridir. Derin dondurucular da bu iki maddeyle sıkça temasa geçtiği için inox malzeme cihazınızı korur. Aynı zamanda paslanmaz çelik yüzeyler, ısıya ve aşınmaya dayanıklıdır.

  Inox malzemelerin molekül dizilimi ya dikine ya eninedir. Bu nedenle inox derin dondurucuların temizliğini dairesel hareketler yerine taneciklerin sıralama yönüne doğru gerçekleştirmelisiniz. Inox derin dondurucular doğru temizlendiğinde kendine özgü gri rengi ve parlak görünümüyle mutfağınıza şıklık katabilir. Inox ve ankastre seçenekler, gri Uğur derin dondurucu modellerindendir.

  Yer tasarrufu sağlarken mutfağın şık görünümünü tamamlayacak bir ürün arayışında olanlar için Uğur ankastre derin dondurucu son derece ideal tercihlerdendir. Ankastre dondurucu modelleri dikey ve tezgâh altı olmak üzere iki türlüdür. İki model de çekmecelidir. Renkli Uğur derin dondurucu seçenekleri, beyaza ve griye alternatif arayanlar için uygun modellerdir.

  Mutfağınıza renk katacak renkli modeller arasında canlı ve sıcak tonlar bulunur. Örneğin mor Uğur derin dondurucu, patlıcan rengiyle mutfağınıza farklılık katar. Mor derin dondurucu; beyaz, gri veya siyah olmak üzere her renk beyaz eşya ile uyumlu bir kombinasyon oluşturabilir.

  Multimode Uğur derin dondurucuların genellikle 3 ayrı fonksiyonu bulunur. Bu modellerin dondurucu, soğutucu ve sıfır derece chiller özelliği mevcuttur. İstediğiniz zaman ihtiyacınıza uygun modu seçerek tek bir dondurucuyla üç ayrı cihaz kullanabilirsiniz. Bu modeli, hızlıca soğutmak istediğiniz gıdalar için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda et, sebze ve meyveleri dondurmak için veya sıfır derece chiller fonksiyonu ile içeceklerinizi donmalarına izin vermeden soğutmak amacıyla tercih edebilirsiniz. Çok programlı derin dondurucuyla mutfakta pratikliğin tadını çıkarabilirsiniz.

  Su sebili Uğur derin dondurucu çeşitleri ticari ve ev tipi olmak üzere iki türlüdür. Ticari su sebilleri son derece geniş hacimli su tankına sahiptir. Aynı zamanda doğrudan şebeke suyuna bağlanarak her an su ihtiyacınızı karşılayabilirler.

  Ev tipi su sebillerinde sıcak ve soğuk olmak üzere iki musluk bulunur. Sebil, üzerine yerleştireceğiniz damacanadaki suyu kullanır. Bu cihaz sayesinde istediğiniz an sıcak veya soğuk suya ulaşabilirsiniz. Dilerseniz suyu ılıtarak istediğiniz ısıya getirmeniz de mümkündür.

  Birbirinden farklı onlarca dondurucu modeli arasındaki farklardan biri de fiyattır. Ürünlerin değerleri elbette özelliklerine göre belirlenir. Uğur derin dondurucu fiyatları ve özellikleri değişkenlik gösterir. Farklı ihtiyaçlara yönelik tasarlanmış derin dondurucuların fiyatları da sahip oldukları özelliklere göre çeşitlenir.

  Yazı kaynağı : www.trendyol.com

  Ugur Ev Tipi Dikey Derin Dondurucular

  Kurumsal

  ANASAYFA

  HAKKIMIZDA

  İptal, İade ve Garanti Koşulları

  Müsteri Hizmetleri

  Yazı kaynağı : www.ugurderindondurucum.com

  Uğur Derin Dondurucu

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap