Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  uçurum dizisi 18.bölüm tek parça izle

  1 ziyaretçi

  uçurum dizisi 18.bölüm tek parça izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Uçurum 18. Bölüm izle

  Uçurum 18. Bölüm izle

  Uçurum Hakkında

  Bu hayatta yaşadığımız her şeyin bir sınav olduğunu söyleriz her daim. Fakat hayatın içine o kadar çok kaptırırız ki kendimizi bazı şeylerin değerini ancak onu kaybettiğimizde anlarız. Kaybedecek olma düşüncesi, kaybettiğimiz ana kadar aklımızın ucundan bile geçmez çoğu zaman. Bu yüzden yaşanılan her hayat bir nevi uçurum kenarındaki yaşama benzer. Tıkırında gitmeyen her sebep bizi o uçurumdan aşağı itmek için de gelen bir sebeptir nihayetinde.

  Uçurum dizisi artık günlük hayatta rutin haline getirip yaşadığımız, kimi zaman görmezden geldiğimiz kimi zaman ise korkup sakladığımız tüm gerçeklerin bir bir açığa çıkmasını konu edinmektedir. Aslında herkes bir uçurumun kenarında yaşıyor hayatını. Bazıları bunu kolayca kabullenip içinde bulunduğu durumu yaşamaya çalışırken bazıları ise kaçmak ve kabullenmemekte bir o kadar ısrarcı...

  Uçurumun kenarında olduğumuzu her fark edişimiz aslında bir kez daha yıkım yaşatıyor hepimize. Geç kalınmışlıklar, yapılan yanlışlar ve hatalar, hatta bazen bir kaza bile bizi o uçurumdan atmaya yeltenebiliyor. İçimizdeki en mutlu insanın, en iyinin , en güzelinin bile uçurumda olduğunu her fark edişinde kendini boşluğa ve hissizliğe bırakması an meselesi. 

  Uçurum dizisi yapımını Süreç Film'in yayıncılığını ise ATV'nin üstlendiği bir televizyon dizisidir. Dizide uçurumun eşiğine gelmiş insanların hikayeleri konu edinilmektedir. Yapımcılığını Erol Gökçe'nin, yönetmenliğini ise Cem Karcı, Aslı Kahraman ve Ali Bilgin'in üstlendiği dizi dram türündedir. Uçurum dizisi Kerem Deren tarafından kaleme alınmaktadır. Başrollerinde Adem karakterine can veren Mehmet Ali Nuroğlu'nun yer aldığı dizide Selçuk Yöntem, Erdal Yıldız, Hazal Filiz Küçükköse, Tuğçe Sarıkaya, Yener Gürsoy, Levent Bayaslan, Birkan Sokullu, Zeki Ocak ve Didem Uğurlu gibi birbirinden başarılı oyuncuları da yer almaktadır.

  Uçurum Dizisinin Karakterleri

  Arif Kutay (Selçuk Yöntem): Berber dükkanı sahibi olan Arif, Adem'e yardım etmiştir. Çevresindeki insanlar onu akıl almak için abi yerine koymuş, dertlerini ona açmaktadırlar.

  Eva (Lavigna Longhi): Tıp Fakültesi mezunu olan Eva zeki, hırslı ve cesur bir karakterdir. Kız kardeşi ile birlikte yaşamını sürdüren Eva erken yaşta hayatın tüm yükünü omuzlarına almak zorunda kalmıştır.

  Yazı kaynağı : diziizle.top

  Uçurum 18. Bölüm Sezon Finali izle

  Uçurum 18. Bölüm Sezon Finali izle

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap