Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  tv 8.5 popüler takvim sunucusu kim

  1 ziyaretçi

  tv 8.5 popüler takvim sunucusu kim bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Popüler Takvim sunucusu kimdir?

  Popüler Takvim sunucusu kimdir?

  Popüler Takvim sunusu kimdir sorusu TV8,5 kanalındaki programı izleyenler tarafından merakla soruluyor. Yeni başlayan programın kendisi kadar sunucusu da hayli dikkat çekiyor.

  Popüler Tavim, geçmişten günümüze önemli olayları gün gün kendine has bir üslup görentülerle ekrana getiriyor. 

  Her gün, o günün tarihteki yeri, tarihte o gün meydana gelen olaylar ve gelişmeler görüntüleriyle birlikte ekrana getiriliyor. 

  Ekrana getirilen olaylar arasında, spor, sanat, siyaset ve güncel konularda önce çıkan tarihe mal olmuş olaylar ve yakın tarihimizde henüz unutmadığımız olaylar sunucu Zeynep Nihan Yavuz'un sunumuyla ekrana geliyor. 

  Programda öne çıkarılan konular arasında genel olarak toplumun büyük bir kesimini ilgilendiren, kimisi için iyi kimisi için kötü bir hatıra olan gelişmeler bulunuyor.

  POPÜLER TAKVİM SUNUCUSU KİMDİR?

  İletişim fakültesi sinema ve televizyon mezunu olan sunucunun adı Zeynep Nihan Yavuz'dur. Zeynep Nihan Yavuz kimdir?

  ZEYNEP NİHAN YAVUZ KİMDİR?

  30 yaşında olduğu tahmin edilen Zeynep Nihan Yavuz, Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin iletişim fakültesi sinema ve televizyon bölümünden 2013 yılında mezun oldu. 30'lu yaşların başlarında olan Yavuz, sunumu ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

  Mezun olduktan sonra ilk olarak iş hayatına Filmekibi'nde yönetmen asistanı olarak başladı.

  Daha sonra bir süre serbest çalışarak rejisörlük yaptı.

  Zeynep Nihan Yavuz UçanKuş'ta web sitesi editörlüğü, program editörlüğü, seslendirme ve program sunuculuğu yaptıktan sonra 2018 yılında Habertürk'e sosyal medya uzmanı olarak geçiş yaptı.

  Daha sonra FoieGras New Media'da çalışan Yavuz, sonra tekrar UçanKuş'a sunucu olarak geçiş yaptı. Sonrasında ise 2022 yılında Kanal D'de göreve başladı. Burada editörlük yapan Yavuz, en son TV8,5'a geçiş yaparak "Popüler Takvim" isimli programın sunuculuğunu üstlendi.

  Kaynak: Sonhaberler.com

  Önemli Not: (Özel Profil - link verilmeden alıntılanamaz)

  Yazı kaynağı : www.sonhaberler.com

  Tv8,5

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap