Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  turkcelle yeni geçenler için faturalı tarifeler

  1 ziyaretçi

  turkcelle yeni geçenler için faturalı tarifeler bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Paketler

  Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları 2021

  Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları 2021

  Turkcell numara taşıma kampanyaları hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. Turkcell faturalı ve faturasız hat 2021 kampanyalarını detaylandırdık.

  Turkcell Avantajlı Faturasız Tarifeler

  Turkcell numara taşıma yada yeni faturalı hat kampanyaları hakkında bilgi veriyoruz. Turkcell faturalı hat tarifelerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

  Hoşgeldin 5 GB Paketi 32 TL

  Turkcell hoşgeldin 5GB paketi nasıl yapılır ve 5 GB paketinden neler var hakkında bilgi. Hoş Geldin 5 GB Paketi ile 5 GB internet, her yöne 500 dk, 100 SMS, BiP’te geçerli 1 GB bedava internet veriyor. Hoş Geldin 5 GB Paketi’ni almak için HOS GELDIN 5 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.

  Hoşgeldin 10 GB Paketi 44 TL

  Turkcell faturalı Hoşgeldin 10 GB paketi nasıl yapılır ve paket hakkında bilgi. Hoş Geldin 10 GB Paketinde 10 GB internet, her yöne 750 dk, 100 SMS hakkı bulunmaktadır. Hoş Geldin 10 GB Paketi almak için HOS GELDIN 10 yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.

  Hoş Geldin 15 GB Paketi 55 TL

  Hoş Geldin 15 GB paketi nasıl yapılır ve Hoş Geldin 15 GB paketi hakkında detaylı bilgi. Hoş Geldin 15 GB Paketinde 15 GB internet, her yöne 1000 dk, 100 SMS hakkı bulunmaktadır. Hoş Geldin 15 GB Paketi almak için HOS GELDIN 15 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.

  Hoş Geldin 20 GB Paketi 65 TL

  Hoş Geldin 20 GB Paketi 65 TL nasıl yapılır ve 20 GB paket hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Hoş Geldin 20 GB Paketinde 20 GB internet, her yöne 1000 dk, 100 SMS hakkı yer almaktadır. Hoş Geldin 20 GB almak için HOS GELDIN 20 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.

  Ücretsiz Salla Kazan Uygulaması İndir

  Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

  Yazı kaynağı : bedavainternet.com.tr

  Turkcell Tarife Şikayetleri - Şikayetvar

  Turkcell, Tam Destek Programı'nı hayata geçirdi

  Turkcell, Tam Destek Programı'nı hayata geçirdi

  ‘Tam Destek Programı’ kapsamında sunulan özel tarife ile Turkcell faturalı ve faturasız hat sahipleri kesintisiz iletişime devam ederek, iletişim giderlerini azaltacak. 1000 dakika, 250 SMS ve 7GB internet paketine sahip tarife ilk 6 ay boyunca 9 TL, ikinci 6 ayda ise 39 TL olarak ücretlendirilecek. Faturasız hat kullanıcıları için planlanan paket fiyatı ise 9 TL olacak ve paket 6 ay boyunca ayda 1 kez alınabilecek. 

  ‘Tam Destek Program’ı hakkında açıklamalarda bulunan Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Ergenekon, “Program kapsamında müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirdiğimiz tarife ile onlara destek olmayı amaçlıyoruz. Bu gibi yeni kampanya ve tarifeler sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 

  Tarifeye ihtiyaç duyan müşteriler, e-devlet’ten alacakları iş durumu belgelerini Turkcell Dijital Operatör üzerinden sisteme yükleyerek tarife taleplerini iletebilecek. Gerekli kontrollerin ardından başvurusu onaylanan müşterilerin tarifeleri tanımlanacak. Kampanyadan faturalı ve faturasız hat sahibi olmak üzere toplamda 50 bin Turkcell’li faydalanabilecek.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları 2021 Faturalı, Faturasız

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap