Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  truck simulator ultimate mod apk 1.1.3 sınırsız para

  1 ziyaretçi

  truck simulator ultimate mod apk 1.1.3 sınırsız para bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Truck Simulator Ultimate v1.1.3 Mod (Sınırsız Para) Apk

  Ultimate Truck Simulator v1.3.1 MOD APK – PARA HİLELİ

  Ultimate Truck Simulator v1.3.1 PARA HİLELİ APK, simülasyon, açık dünya ve kamyon sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Sir stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz şehirde aracınızla sürüş yapmak, görevleri tamamlamak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Ultimate Truck Simulator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, premium hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kamyonu satın alıp rahatça geliştirebilirsiniz. Farklı modellerde araçlar, aşılması güç parkurlar, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Ultimate Truck Simulator v1.3.1 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Ultimate Truck Simulator Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

  Ultimate Truck Simulator v1.3.1 MOD APK İNDİR – 195MB

  YEDEK LİNK

  YEDEK LİNK

  YEDEK LİNK

  RAR'dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

  cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

  Yazı kaynağı : androidoyun.club

  Android için Truck Simulator Ultimate mod apk (Sınırsız Para)

  Android için Truck Simulator Ultimate mod apk (Sınırsız Para)

  Açıklaması Truck Simulator Ultimate

  Truck Simulator Ultimate mod apk (Sınırsız Para) içindeki oyun, çeşitli siparişleri tamamlamaya dayanır. Oyuna başlamak için kullanıcının uygun bir kamyon satın alması gerekir. Kapsamlı araç koleksiyonu, benzersiz avantajlara sahip birkaç düzine farklı araç içerir. Oyuncu, siparişleri başarıyla teslim ederek, araç filosunu yenileyerek ve zengin bir girişimci haline gelerek inanılmaz yüksekliklere ulaşabilir.

  Başlangıçta, kahramanın düşük güç ve küçük kapasiteye sahip tek bir arabası vardır, ancak onun yardımıyla kullanıcı büyük şirketlerin dünyasına doğru yola çıkabilir. Emirlerin bulunduğu bölümü periyodik olarak kontrol eden oyuncu, uygun bir meydan okuma seçmeli ve rotadan ayrılmalıdır. Yolda, sürücü aşılmaz engeller olabilecek zor hava koşulları, yorgunluk ve açlıkla karşı karşıya kalacaktır. Ancak, oyuncu uzun yolculuğun tüm tehlikelerini atlatabilirse, malları zamanında teslim edecek ve cömert bir ödül alacaktır.

  Para daha iyi bir araba satın almak için harcanmalıdır. Yeni kamyonlar, kullanıcının mevcut modellerden birini seçebileceği garajdan satın alınır. Bu durumda, bazı makineler belirli koşullar karşılandığında ve tematik etkinlik tamamlandıktan sonra açılır. İstenirse, sürücü yeni bir kamyon satın alabilir ve motoru, tekerlekleri, farları, gövdeyi ve daha fazlasını yükselterek eski arabanın teknik yönünü geliştirebilir.

  Truck Simulator Ultimate modunun bağımlılık yaratan oynanışı ilginç yeniliklerle tamamlanıyor. Yeni Şubat 2022 güncellemesi ile oyuncular kullanılmış kamyon pazarına erişim kazandı. Yeni yapı yol yüzeyini iyileştirdi, gün batımı ekranı değiştirildi ve direksiyon simidi kontrolleri değiştirildi. Aynı zamanda geliştiriciler mevcut hataları ortadan kaldırdı ve grafikleri daha gerçekçi hale getirdi.

  Truck Simulator Ultimate’ın Özellikleri:

  Yazı kaynağı : apk-store.org

  Truck Simulator Ultimate Apk 1.1.3 (Güncel Sürüm) 2022

  Truck Simulator Ultimate Apk 1.1.3 (Güncel Sürüm) 2022

  Teknobu | Güncel Haber, Teknoloji Sitesi 2020

  www.teknobu.net

  Yazı kaynağı : www.teknobu.net

  Truck Simulator : Ultimate Mod APK 1.0.3 İndir 1.07 GB

  İndir Truck Simulator : Ultimate Mod APK 1.0.3

  Root gerekli:Gerek yok

  Uygulama İçi Satın Alma Sunuyor:hayır

  versiyon:1.0.3  |  Boyut:805.47 MB

  Yazı kaynağı : www.happymodtr.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap