Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  trendyol müşteri hizmetleri numarası 0850

  1 ziyaretçi

  trendyol müşteri hizmetleri numarası 0850 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İletişim | Trendyol

  DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi (Spine Plaza) No:243 İç Kapı No:19 Sarıyer/İstanbul

  Tel: 0 212 331 0 200

  Fax: 0 212 332 18 93

  Maslak V.D. 313 055 7669

  Ticaret Sicil No: 711896

  MERSİS Numarası: 0313055766900016

  Kep Adresi: [email protected]

  Sorumlu Kişi: Yasin Canki

  Üyesi olduğumuz İstanbul Ticaret Odası’nın üyeleri için geçerli davranış kurallarına www.ito.org.tr adresinden ulaşılabilir.

  Yazı kaynağı : www.trendyol.com

  Trendyol Müşteri Hizmetleri - Trendyol iletişim Numarası Direk Bağlanma

  Trendyol Müşteri Hizmetleri - Trendyol iletişim Numarası Direk Bağlanma

  Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Trendyol çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Trendyol müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Trendyol şikayet hattına erişebilirsiniz. Trendyol müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

  Trendyol moda dünyasının en büyük internet sitelerinden bir tanesidir. Geniş ürün yelpazesi ve lojistik altyapısı ile binlerce farklı markayı müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

  Trendyol Çağrı Merkezi Numarası

  Gerek televizyon reklamları gerekse internet üzerinden yaptığı kampanyalar ile adını sıkça duyuran firma, bayanlar için uğrak bir durak haline gelmiştir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanıcılarına başarılı bir deneyim sunan trendyol firmasının iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  Trendyol çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

  Yılda sekiz yüz milyonda fazla ziyaret edilen mobil platformudur. İnternet üzerinden alış veriş yapan kadın kullanıcıların yaklaşık olarak yüzde yetmiş beşi trendyol üzerinden sipariş vermiştir. Türkiye üzerinden bütün şehirler üzerinden sipariş alan trendyol her geçen gün ürün yelpazesini genişletmekte ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. 2018 yılında alibaba yatırımcı yaparak stratejik ortağı olmuştur. Bu durumda trendyol gelişimine devam ederek ürün yelpazesini genişletip en iyi ve kaliteli ürünleri sunmaya devam etmiştir.

  Trendyol Müşteri Hizmetleri Numarası

  Trendyol müşteri hizmetleri numarası aktif olarak çalışmaktadır. Haftanın her günü rahatlıkla erişebileceğiniz müşteri hizmetleri hem müşterilerine gereken önemi vermesi açısından hem de müşterilerin yaşayabileceği sorunlara en kısa yoldan hızlı ve pratik çözümler sunabilmesi açısından önemini kavrayarak hareket etmekte ve bu hizmeti ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

  Öneri, istek ve şikayetlerinizi Trendyol müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

  Müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden bilgi alış verişinde bulunabilir, görüş ve önerilerinizi paylaşabilir ayrıca ürünler ile ilgili sorular sorarak detaylara erişebilirsiniz.

  Trendyol Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  En uygun fiyata kaliteli ürünleri müşterilerle buluşturmayı hedef edinen trendyol zaman içerisinde tedarikçilerini arttırarak ve müşterilerine en iyi alış veriş deneyimini yaşatarak bu pazarda payını arttırmıştır ve halen aktif olarak arttırmaktadır. Oldukça fazla kişi tarafından kullanılan uygulaması ve web sitesi üzerinden alış veriş keyfini sunan trendyol popülerliliğini arttırmaktadır. Bu pazarda böyle büyük ölçekli satış yapan ve oldukça büyük kitleye hitap eden trendyol haliyle müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyarak müşterilerine en iyi deneyimi sunarken memnuniyetlerini de arttırmaktadır.

  Müşteri kitlesi büyüdüğü için Trendyol müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

  Trendyol Şikayet Hattı

  Haftaiçi Sabah 08:30 ila 00:00 arasında, Cumartesi günleri saat 10:00 ila 00:00 arasında ve pazar günleri ise 10:00 ila 17:00 arasında telefon ile iletişim kurabileceğiniz çağrı merkezi numarası mevcuttur. İletişim numarası üzerinden yardım ve destek talebinde bulunabilir aklınıza takıların soruların yanıtlarını alabilirsiniz.

  Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Trendyol müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Trendyol şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

  Trendyol Adres
  DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi No: 237 Kat:B-1 34398 Maslak / İstanbul

  Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Numarası
  0 212 331 0 200
  [email protected]

  Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

  0 212 331 0 200

  Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Trendyol çağrı merkezi numarasına 0 212 331 0 200 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

  İptal, iade, değişim, kapıda ödeme, teslimat ve kargo gibi bir çok soru ve sorunlarınız için Trendyol’un hazırlamış olduğu bir yardım sayfası da mevcuttur. Sorunlarınızın çözümünü bulamaz iseniz, sayfanın altında bulunan canlı yardıma bağlan butonu ile müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz. Canlı destek için Trendyol üyesi olmanız gerekmektedir.

  Trendyol Sıkça Sorulan Sorular ve Canlı Destek

  Arama Terimleri: trendyol iletişim bilgileri, trendyol telefon no, trendyol irtibat tel, trendyol canlı destek, trendyol müşteri temsilcisi, trendyol şikayet hattı, trendyol müşteri hizmetleri, trendyol müşteri hizmetleri numarası, trendyol çağrı merkezi, trendyol çağrı merkezi numarası

  Yazı kaynağı : cagrimerkezimiz.com

  Trendyol Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Trendyol Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  sayın ilgili ,

  geçen hafta Trendyol aracılığı ile satın almış olduğum

  660693072 teslim nolu Ürün, yanlış gönderildiğinden dolayı (6 adet duvar kağıdı) kolay iade oluşturup,

  7278315126071 iade kodu tarafınızdan gönderildi.

  Ancak Sürat kargoya vermeye gittiğimde böyle bir kodun olmadığınız söylediler.

  Tekrar müşteri temsilcisi ile görüştüğümde, paketin üzerindeki adrese postalayın dedi. Bende böyle bir iş olmayacağını bu işlemi yaparsam Trendyol bilgisinden çıkıp bireysel gönderiye gireceğini ve takibini yapamıyacağımı müşteri temsilcinize ilettim. Herhangi bir sorun olmayacağını söyledi. Paketin üzerinde adres hasar gördüğü için bu işlemi yapamadım tabii. Ayrıca daha önce yine bir müşteri temsilcinizle görüşmemde e-faturanın gelmediğini belirttim. Kendisi de bana bir A4 e bu konuyu anlatarak kargolamamı söyledi ancak kargo yapamıyorum. Yine bir müşteri temsilcinizi ile yaptığım görüşmede size verilen kodu tekrar sürat kargoya verin bazen onların sisteminde arıza oluyor bir baksınlar dedi. Bir daha gittim aynı sorun. 7 gün geçince yeni bir iade kodu oluştulur dediler- olmadı.

  En son bugün saat 15:43 itibari aramamda temsilci yeni bir bildirim formu oluşturuyorum, akşam 17 ye kadar mail gelmezse bir daha arayın dediler. az önceki aramalarımda telefona bakan kimse yok.

  Trendyol senelerden beri alış veriş yaptığım daha çok eşimin (bazen kendi ismi ile) alış veriş adresi.

  mağdur bırakmayacağınızı biliyorum ama bu süreç çok uzun sürdü. Konuyla ilgili bir açıklama yapılmayacaksa aldığım ürünü istemeye istemeye parasını mı ödeteceksiniz bana. 14 gün iade süresi dolmak üzere, yardımlarınızı bekliyorum.

  Yazı kaynağı : cagrimerkezinumarasi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap