Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  trendi tekstil ve baskı hizmetleri zeytinburnu/istanbul

  1 ziyaretçi

  trendi tekstil ve baskı hizmetleri zeytinburnu/istanbul bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Trendy Tekstil

  Trendy Tekstil

  CANALP TEKSTİL

     

                  

  Yazı kaynağı : www.calisma-saati.com

  Canalp Tekstil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Canalp Tekstil çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Canalp Tekstil müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Canalp Tekstil şikayet hattına erişebilirsiniz. Canalp Tekstil müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

  Canalp Tekstil Çağrı Merkezi Numarası

  İstanbul’da hizmet vermekte olan Canalp Tekstil, tekstil sektöründe erkek giyim ürünleri ihracatı yapmakta ve Stoykis markası ile de perakende ticaret gerçekleştirmektedir. Şirket, kumaş ürünlerinin işlenmesi ve baskı hizmetlerini gerçekleştirmekle birlikte organik kumaş imalatını da gerçekleştirmektedir. Şirket her geçen gün değişen ve gelişen moda anlayışlarına uyum sağlayarak hizmetlerine devam etmektedir. Çevre ve sağlık dostu teknolojiler kullanarak organik kumaş imalatı yapan şirket kumaş imalatı alanında gelişerek ürün yelpazesini zenginleştirmeye başlamıştır. Şirket tarafından imalatı sağlanan ürünler ve perakende ticareti yapılan ürünler ve sunulan hizmetler hakkında bilgi almak, sorularınız yöneltmek veya destek talep etmek için 0850 307 28 76 numaralı çağrı merkezi hattını arayarak iletişim sağlayabilirsiniz.

  Canalp Tekstil çağrı merkezi numarası 0850 307 28 76 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Canalp Tekstil Müşteri Hizmetleri Numarası

  Şirket tekstil sektöründe hızla gelişen, yükselen ve geleceğin teknolojileri arasında görülen dijital baskı ürünlerinde uzun yıllar boyunca edindiği tecrübeler ile hizmet vermektedir. En kaliteli hizmetleri müşterileriyle buluşturmaktadır. Sürekli olarak değişenn ve gelişen teknolojilere ve moda zevklerine uyum sağlayarak kumaş ürünlerinin işlenmesi be baskı hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Şirketten hizmet veya destek talep etmek veya farklı bir konuda görüşme yapmak için 0850 307 28 76 numaralı çağrı merkezi hattını arayabilir, şirket tarafından sizlere sunulan tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

  Canalp Tekstil müşteri hizmetleri numarası 0850 307 28 76 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Canalp Tekstil Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Firmaya, hizmetlerine ya da ürünlere ilişkin aklınıza gelebilecek her konuda müşteri temsilcilerine direkt olarak bağlanarak görüşme yapabilmek için 0850 307 28 76 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. Aramalarınızı mesai saatleri içerisinde yaparak müşteri temsilcileri tarafından sağlanan her türlü destekten faydalanabilirsiniz.

  Canalp Tekstil müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 307 28 76nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Canalp Tekstil Şikayet Hattı

  Şirket tarafından üretilen ve satışı yapılan ürünler ve sunulan hizmetlerden memnun kalmazsanız, bu durumu müşteri temsilcileri aracılığı ile kolaylıkla iletebilir şikayetinizin çözüme kavuşturulması için talepte bulunabilirsiniz. 0850 307 28 76 numaralı çağrı merkezi hattını arayarak şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Firmaya bildirdiğiniz şikayetlerin kayıtları online olarak tutulmakta ve sonuçlanıncaya kadar takip edlmektedir. Şikayetlerinize en uygun çözüm yetkililer tarafından belirlenerek müşteri temsilcileri aracılığı ile en kısa sürede sizlere bildirilir.

  Canalp Tekstil şikayet hattı 0850 307 28 76 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Canalp Tekstil müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Canalp Tekstil şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

  Canalp Tekstil Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

  0850 307 28 76

  Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Canalp Tekstil çağrı merkezi numarasına 0850 307 28 76 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

  İletişim

  Şirketin Ünvanı : Canalp Tekstil
  Adres : Seyitnizam Mahallesi G-11 Sokak No:10/2 Zeytinburnu İstanbul
  Telefon : 0850 307 28 76

  Arama Terimleri: Canalp Tekstil iletişim bilgileri, Canalp Tekstil telefon no, Canalp Tekstil irtibat tel, Canalp Tekstil canlı destek, Canalp Tekstil müşteri temsilcisi, Canalp Tekstil şikayet hattı, Canalp Tekstil müşteri hizmetleri numarası, Canalp Tekstil çağrı merkezi numarası, Canalp Tekstil iletişim numarası, Canalp Tekstil çağrı merkezi, Canalp Tekstil müşteri hizmetleri direk bağlanma

  Yazı kaynağı : cagrimerkezimiz.com

  Trend Teksti̇l - (0212) 425 90... - KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL

  TREND TEKSTİL

  Telefon numarası:   (0212) 425 90 63

  Faks numarası:  

  Müşteri hizmetleri telefon numarası:   444 ** **

  E-posta adresi:   t...truv... (E-posta adresi gizlenmiştir.)

  İnternet adresi:   TREND TEKSTİL internet sitesi

  Yazı kaynağı : iyifirma.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Kerem yıldırım 2 Gün önce
  0

  Lan serefsizler o eşofman ceza evine oğluma gidecekti nasıl bir pisliksiniz bunu yanınıza koymam bu kadar basit değil insanların emeğini parasını çalamazsınız

  metin kurt 4 Gün önce
  0

  sipariş verdiğim üründen cok farklı bir ürün geldi.

  telefonlara cevap da vermiyorsunuz.

  bu şekilde kaç kişiyi mağdur ettiniz.

  ALLAH BELANIZI VERİR TEZ ZAMANDA

  Suat 9 Gün önce
  0

  Yolladınız ürünlerde sıkıntı var parasını peşin ödedik şimdi muhatap bulamıyoruz sizin gibiler yüzünden internetten alış verise küstük

  Yorum yap