Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  trakya.gtb.gov.tr canli

  1 ziyaretçi

  trakya.gtb.gov.tr canli bilgi90'dan bulabilirsiniz

  T.C. Ticaret Bakanlığı

  T.C. Ticaret Bakanlığı

  KAPIKULE Sınır Kapısı CANLI YAYIN - WEB Mobese - WEB Cam 06-08-2022

  KAPIKULE Sınır Kapısı CANLI YAYIN - WEB Mobese - WEB Cam 06-08-2022

  Türkiye'de ilk kez Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğümüze bağlı Kapıkule, İpsala, Hamzabeyli ve Pazarkule Gümrük Kapılarına ilişkin istatistikler 2012 yılında web üzerinden yayınlanmaya başlanmıştır. 2013 yılında ise yine Türkiye'de ilk defa Kapıkule Gümrük sahasından canlı kamera görüntüleri yayınlanmaya başlandı.

  Günlük TIR Aracı İstatistikleri

  EDİRNE'den 3D GÖRÜNÜMLER

  GURBETÇİYE TAVSİYELER:

  Çeşitli Avrupa ülkelerinde yaşayan milyonlarca vatandaşımız, okulların da tatil olmasını fırsat bilerek ana vatan Türkiye’ye doğru yola çıkıyor. Aynı anda yola çıkan gurbetçiler, geçiş yaptıkları güzergah üzerinde yoğunluğa neden oluyor. Binlerce kilometrelik yolu kat ederek Türkiye sınırına ulaşan gurbetçiler bazı günlerde gümrüklerin kilitlenmesine yol açıyor.

  TATİLLERİN; hangi ülkenin hangi eyaletinde, ne zaman başlayacağı yetkililerce izlenmektedir. Dolayısıyla gurbetçilerin ne zaman Türkiye'ye gelecekleri de bilinmektedir.

  Aynı gün içerisinde ne kadar aracın geleceğini tahmini olarak bellidir. Gurbetçilerin hep aynı anda yola çıkmaları yoğunluğa neden oluyor. Gurbetçiler, Türkiye'ye ulaşmadan önce Almanya, Avusturya, Sırbistan ve Bulgaristan’da ciddi şekilde yoğunluk yaşıyorlar. Bu güzergâhta yorulan gurbetçiler Türkiye'ye ulaştıklarında ise sabırları bitmiş oluyor. Burada geçirdikleri bir dakika onlara bir saat gibi geliyor.

  Gurbetçilerin aynı anda yola çıkmamaları çok önemlidir. Hep birlikte, ilk 6-8 saatlik grupla yola çıkılmamalıdır. Aralarında bir kaç saatlik kademe olmalıdır. Bu süre onların seyahatini daha kolay ve konforlu hale getirecektir.

  Yazı kaynağı : www.ekonobil.com

  Facebook

  Kapıkule Sınır Kapısı Canlı Mobese İzle 2022

  Kapıkule Sınır Kapısı Canlı İzle

  Kapıkule Sınır Kapısı Canlı İzle

  Kapıkule Sınır Kapısı Canlı Mobese seyret
  Kapıkule Sınır Kapısı Türkiye’nin Bulgaristan’a ve bu yolla tüm Avrupa’ya açılan kapısıdır. Ülkemizin en işlek sınır kapılarından biri olan Edirne Kapıkule sınır kapısını canlı olarak izleyerek giriş çıkış yoğunluğunu görüntüleyebilirsiniz.
  Kaynak : trakya.gtb.gov.tr

  Yazı kaynağı : www.canlikamera.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap