Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  trabzonspor şampiyonluk kutlaması bilet fiyatları

  1 ziyaretçi

  trabzonspor şampiyonluk kutlaması bilet fiyatları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Trabzonspor şampiyonluk kutlaması biletleri ne kadar? Trabzonspor kupa töreni biletleri satışa çıktı mı?

  Trabzonspor şampiyonluk kutlaması biletleri ne kadar? Trabzonspor kupa töreni biletleri satışa çıktı mı?

  Süper Lig'de 2021-2022 şampiyonu olan Trabzonspor'un şampiyonluk kupasını kaldıracağı kupa etkinliği için biletler, bugün satışa çıkıyor.

  Biletlerin fiyatları da açıklandı. Açıklamanın ardından biletlerin ne kadara satılacağı merakla araştırılmaya başlandı.

  Peki, Trabzonspor şampiyonluk kutlama etkinlikleri olacak mı? Trabzonspor şampiyonluk maçları bileti ne kadar? Trabzonspor biletleri kaç TL? Trabzonspor kupa töreni biletleri satışa çıktı mı?

  İşte Trabzonspor kupa töreni hakkında merak edilenler...

  Ahmet Çalık Sezonu'nu şampiyon olarak tamamlayan Trabzonspor, Medical Park Stadyumu’nda şampiyonluk kupasını kaldıracak.

  Teknik direktör Abdullah Avcı ve futbolcuların katılımıyla gerçekleşecek etkinlikte sanatçıların sahne alacağı belirtilirken, DJ performansları, horon ve kolbastı şovları gibi geceye renk katacak gösteriler de planlandı.

  Kapıları saat 16.00’da açılacak stadyumda etkinlikler, saat 18.00’den itibaren sanatçı performansları ile başlayacak.

  Biletlerin bugün saat 10.00 itibarıyla Passolig internet adresi üzerinden ve Passolig gişelerinde satışa çıkacağı bildirilirken, biletlerini hatıra olarak saklamak isteyen taraftarların kağıt biletlerini Passolig gişelerinden alabilecekleri gibi, dileyen taraftarların da Passolig sistemi üzerinden elektronik bilet alabileceği belirtildi.

  Bilet fiyatları

  İHA'nın haberine göre, bilet satışlarının ilk gün sadece kombine sahiplerine yapılacağı, sonraki günlerde tüm taraftarlara açık olacağı ifade edilirken, şampiyonluğun kutlanacağı ve kupanın kaldırılacağı etkinliğe ilişkin bilet fiyatları ise şu şekilde:

  “VIP Platinum: 2 bin TL,

  VIP Gold: bin 500 TL,

  VIP Silver: bin TL,

  Batı: 700 TL,

  Doğu: 600 TL,

  Fırtına: 450 TL,

  Kale Arkası: 350 TL.”

  Yazı kaynağı : www.mardinlife.com

  Trabzonspor’un şampiyonluk kutlaması için biletler satışa çıkıyor!

  Trabzonspor’un şampiyonluk kutlaması için biletler satışa çıkıyor!

  Trabzonspor’un şampiyonluk kutlaması için biletler satışa çıkıyor!

  38 yıllık şampiyonluk özlemine son veren Trabzonspor’da şampiyonluk kutlamaları ve kupa töreni etkinliği biletleri satışa çıkıyor.

  Spor Toto Süper Lig’in 2021-2022 sezonunda şampiyonluğu garantileyen Trabzonspor, kendi stadında şampiyonluk kutlaması yapacak. Konserler ve şovların olacağı gecede bilet satışları ilk gün sadece kombine sahiplerine yapılacak sonraki günlerde tüm taraftarlara açık olacak.

  Trabzonspor takımının tam kadro katılacağı gecede sanatçılar sahne alacak, DJ performansları, horon ve kolbastı gibi şovlar düzenlenecek.

  Yarın (Cumartesi) saat 10:00’da satışa çıkacak biletlerin fiyatları ise 350 TL ile 2 bin TL arasında değişiyor;

  Yazı kaynağı : www.sozcu.com.tr

  Trabzonspor’da şampiyonluk kutlamaları ve kupa töreni etkinliği biletleri satışa çıkıyor

  Trabzonspor’da şampiyonluk kutlamaları ve kupa töreni etkinliği biletleri satışa çıkıyor

  Spor Toto Süper Lig 2021-2022 Ahmet Çalık Sezonu şampiyonu Trabzonspor, Medical Park Stadyumu’nda şampiyonluk kupasını kaldıracak. Teknik direktör Abdullah Avcı ve futbolcuların katılımıyla gerçekleşecek etkinlikte sanatçıların sahne alacağı belirtilirken, DJ performansları, horon ve kolbastı şovları gibi geceye renk katacak gösteriler de planlandı. Kapıları saat 16.00’da açılacak stadyumda etkinlikler, saat 18.00’den itibaren sanatçı performansları ile başlayacak.

  Biletler yarın saat 10.00 itibarıyla Passolig internet adresi üzerinden ve Passolig gişelerinde satışa çıkacağı bildirilirken, biletlerini hatıra olarak saklamak isteyen taraftarların kağıt biletlerini Passolig gişelerinden alabilecekleri gibi, dileyen taraftarların da Passolig sistemi üzerinden elektronik bilet alabileceği belirtildi.

  Bilet satışlarının ilk gün sadece kombine sahiplerine yapılacağı, sonraki günlerde tüm taraftarlara açık olacağı ifade edilirken, şampiyonluğun kutlanacağı ve kupanın kaldırılacağı etkinliğe ilişkin bilet fiyatları ise şu şekilde:

  “VIP Platinum: 2 bin TL, VIP Gold: bin 500 TL, VIP Silver: bin TL, Batı: 700 TL, Doğu: 600 TL, Fırtına: 450 TL, Kale Arkası: 350 TL.”

  Yazı kaynağı : www.fanatik.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap