Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  tozlu yaka dizi oyuncuları

  1 ziyaretçi

  tozlu yaka dizi oyuncuları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Tozlu Yaka Oyuncuları (Tüm Oyuncular)

  Tozlu Yaka oyuncuları açıklandı. Tozlu Yaka oyuncu kadrosunda Nilsu Berfin Aktaş ve Burak Dakak gibi genç oyuncular yer alacak. Yapımcılığını NTC Medya’nın ve yönetmenliğini Semih Bağcı’nın üstlendiği Tozlu yaka dizisinde zengin ve fakir öğrencilerin etkileyici hikâyeleri anlatacak.

  27 Haziran Pazartesi günü yayın hayatına başlayacak Tozlu Yaka dizisi Fox TV de ekranlara gelecek. Eğer Tozlu Yaka dizisi yaz boyunca iyi sonuçlar alırsa 2022 2023 yeni sezonunda da Fox TV’de devam edebilecek.

  Tozlu Yaka Oyuncuları

  Kaan Miraç Sezen (Ali)

  Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan Kaan Mirac Sezen ilk ciddi dizi oyunculuğu deneyimini Tozlu Yaka oyuncusu olarak yaşayacak. TED Koleji mezunu olan Kaan Mirac Sezen Televi Menajerliğin oyuncusudur.

  Kaan Miraç Sezen Tozlu Yaka dizisinde Ali karakterine hayat verecek. Ali mahallenin lider olan gençlerinden biridir. Mert bir delikanlıdır. Derya’nın oğlu olan Ali aslında zeki bir çocuk olsa da arkadaşlarına

  Kaan Mirac Sezen  tozlu yaka dizisinde başrolde yer alacak

  Can Bartu Aslan (Sinan)

  Son dönemde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Hakim dizilerinde yer alan Can Bartu Aslan 2000 İstanbul doğumludur ve 22 yaşının içindedir. Can Bartu Aslan Tozlu Yaka Oyuncuları arasında yer alacak ve ilk kez bir dizi de erkek başrol oyuncusu olarak yer alacak.

  Sinan’ın lakabı Arap’tır. Maviş denmesinden nefret eder. 

  can bartu aslan tozlu yaka dizisinde yer alacak ve dizi de farklı bir karaktere hayat verecek eşkıyada ki gibi

  Serra Pirinç (Zeynep)

  Tozlu Yaka oyuncu kadrosunda yer alan Serra Pirinç 1997 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir ve 25 yaşının içindedir. Son olarak Vuslat ve Bizim Hikaye dizilerinde yer alan Serra Pirinç’in son olarak Kağıt Ev dizisinde yer almış ancak başarılı olamamıştır. Serra Pirinç 1.68 cm, boyunda ve 50 kg ağırlığındadır.

  Zeynep grubun tek kız üyesidir. Erkeğe benzemiştir grubun içinde dura dura. 

  serra pirinç Tozlu yaka dizisi oyuncusu oldu güzel kızımız dizi de kadın başrol olacak

  Durukan Çelikkaya (Vefa)

  Durukan Çelikkaya 1999 doğumludur ve 23 yaşındadır. Dedemin İnsanları filmi ile çocuk oyuncu olarak tanınan Durukan Çelikkaya ilk kez bir genç oyuncu olarak Tozlu Yaka dizisinde yer alacaktır.

  Vefa Ali’nin kardeşi kadar yakın dostudur. Özel okulda burslu olarak okumaktadır. Vefa Hazal’a aşıktır. Tam Hazal’a açılacağı bir konser gecesi Vefa Berk ile Hazal’ın ilişkisi olduğunu görür ve okulun son katından aşağı atılarak öldürülür. 

  duran çelikkaya oyuncu olarak Tozlu Yaka dizisinde yer alacak

  Ulvi Kahyaoğlu (Berk)

  Son olarak Benim Adım Melek dizisinde Kerem karakteri ile yer alan Ulvi Kahyaoğlu Tozlu Yaka oyuncusu oldu. Dokuz Eylül Üniversitesi mezunu olan Ulvi Kahyaoğlu Televi Menajerlik’in en önemli oyuncusu olan Ulvi Kahyaoğlu 25 Mayıs 1995 doğumludur ve 27 yaşındadır.

  Berk zengin çocukların lideridir. Cemre ile sevgilidir. Kenan Yağızoğlu’nun oğludur. 

  blank

  Ecem Çalhan (Cemre)

  Kuzey Yıldızı dizisinde hayat verdiği Kamer karakteri ile akıllara kazınan Ecem Çalhan Tozlu Yaka oyuncu kadrosunda başrolde yer alacak. 1996 İstanbul doğumlu olan Ecem Çalhan 26 yaşındadır. 172 cm boyunda ve 52 kg ağırlığında olan Ecem Çalhan Süleyman Demirel Üniversite oyunculuk fakültesi mezunudur. Ecem Çalhan Cem Tatlıtuğ menajerliğin oyuncusudur. Latin dansları ve Şan eğitimi almıştır.

  Cemre Berk’in sevgilisidir. 

  ecem çalhan Tozlu yaka kadın başrol oyuncusu oldu

  Çağla Şimşek (Hazal)

  Çağla Şimşek Tozlu Yaka oyuncusu oldu. Son olarak El kızı ve Kardeşlerim dizilerinde yer alan Çağla Şimşek 1 ağustos 2002 de dünyaya gelmiştir ve 19 yaşındadır. Küçük Gelin dizisinde hayat verdiği Zehra karakteri ile ismini duyuran Çağla Şimşek daha sonra da Elif dizisinde Reyhan karakteri ile yer almıştır. Çağla Şimşek Amerikan vatandaşı olmak için bir sahte evlilik yapmıştır.

  Hazel Berk’e aşık bir kızdır. Ali Vefa Hazal’a aşıktır. 

  çağla şimşek Tozlu Yaka dizisi kadın başrol oyuncularından biri olacak

  Özgür Foster (Ege)

  Özgür Daniel Foster 2 temmuz 1997 doğumludur ve 25 yaşınadır. 185 cm boyunda ki Daniel Foster daha önce Tek Yürek dizisinde yer almıştır. blank

  Ahmet Haktan Zavlak (Çağrı)

  Ahmet Haktan Zavlak son olarak Yasak Elma dizisinde yeni Erim olarak yer almıştı. Genç oyuncu şimdi de Tozlu Yaka oyuncusu olacak. Ahmet Haktan Zavlak 2001 İstanbul doğumludur ve 21 yaşındadır. 178 cm boyunda ve 65 kg ağırlığında olan daha önce Bir Aile Hikayesi dizisinde yer almıştır.

  Çağrı Önder Hocanın oğludur. 

  Ahmet Haktan Zavlak Tozlu Yaka dizisin de yer alacak dizi de genç bir lise öğrencisine hayat verecek

  Tayanç Ayaydın (Önder)

  Tayanç Ayaydın 7 Ağustos 1979 de İstanbul da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünü bitiren Tayanç Ayaydın Aliye dizisi ile tanınmıştır. Daha sonra Sakarya Fırat dizisinde yer alan Tayanç Ayaydın son dönemde Hayat Şarkısı, Kırgın Çiçekler, Tek Yürek ve Yeni Hayat dizilerinde başrolde yer almıştır. Sally Ghalayini isimli bir öğretmen ile evli olan Tayanç Ayaydın son olarak Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde yer almıştır.

  Önder hoca okulun hocalarından biridir. 

  tayanç ayaydın Tozlu Yaka dizisi oyuncusu olarak dizinin kötü karakteri olacak

  Emre Kınay (Kenan Yağızoğlu)

  Emre Kınay Tozlu Yaka oyuncusu olacak. 1970 de İstanbul da dünyaya gelen Emre Kınay 52 yaşındadır. Emre Kınay  Yılan Hikayesi, Güneşi Beklerken  ve Güneşin Kızları  dizisi ile tanınmıştır. Son dönemde Sevda’nın Bahçesi, Vurgun ve Kırmızı Oda dizilerinde yer alan Emre Kınay 1.81 metre boyunda, 76 kilo ağırlığındadır.

  Yağızoğlu kolejinin sahibidir.  

  emre kınay Tozlu Yaka dizisi oyuncusu oldu dizi de geri planda olacak

  Dolunay Soysert (Derya)

  Dolunay Sosysert 1973 Adana doğumludur. 49 yaşında olan Dolunay Soysert İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi ve Arkeoloji Bölümü mezunudur. Son dönemde Urfalıyam Ezelden, Kayıt Dışı, Çifte Saadet ve Elimi Bırakma dizisinde yer alan Dolunay Soysert oyuncu Sinan Tuzcu’dan 6 yıl önce ayrılmıştır. Dolunay Soysert 164 cm boyunca ve 52 kg ağırlığındadır.

  Derya Ali’nin annesidir. Derya fırıncılık yapmaktadır. 

  dolunay soysert tozlu yakan oyuncusu olarak dizi de bir anneye hayat verecektir.

  Kadim Yaşar (Osman)

  Son olarak Bir Zamanlar Çukurova ve Benim Adım Melek dizilerinde yer alan Kadim Yaşar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. 26 Nisan 1976 Muş doğumlu olan Kadim Yaşar 46 yaşının içindedir. Kadim Yaşar, 1.80 metre boyunda, 82 kilo ağırlığındadır.

  Osman Ali Vefa’nın babasıdır. Demans hastalığı vardır. 

  kadim yaşar tozlu yaka dizisinde yer alacak

  Nebil Sayın

  Nebil Sayın  da Tozlu Yaka oyuncusu oldu. İçerde dizisi ile tanınan Nebil Sayın 1971 İstanbul doğumludur ve 41 yaşının içindedir. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Nebil Sayın ilk olarak Muhteşem Yüzyıl, Suskunlar ve İntikam gibi dizilerde yer alsa da en çok tanındığı proje Çukur dizisinde hayat verdiği Berber Muhittin karakter olmuştur. Nebil Sayın son dönemde Payitaht Abdülhamid ve Ramo gibi dizilerde yer almıştır.

  Sinan ve Bilal’in babasıdır. Düğünlerde çalgıcılık yapar.

  nebil sayın tozlu yaka dizisi oyuncu kadrosunda yer alacak ve dizi de farklı bir adam olacak

  Oğulcan Arman Uslu (Bilal)

  Oğulcan Arman Uslu tiyatro oyuncusudur. İlk kez Tozlu Yaka oyuncu kadrosunda yer alarak oyunculuk deneyimi yaşayacaktır.

  Bilal Sinan’ın abisidir. Uyuşturucu işi ile uğraşmaktadır. Tekne gezi turları yapmaktadır. 

  Oğulcan Arman Uslu Tozlu Yaka oyuncusu olacak ve dizi de fark yaratacak yakışıklılığı ile

  Nur Yazar (Kader)

  Nur Yazar Aşk ve Mavi dizisinde hayat verdiği Fatma karakteri ile tanınmaktadır. 1982 İstanbul doğumlu olan Nur Yazar Ankara Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Sevdim Seni Bir Kere ve El Kızı dizileri Nur Yazar’ın önemli dizilerdir.

  Zeyno’nun annesidir. Biraz oynak olunca mahallede adı çıkmıştır. 

  nur yazar Tozlu Yaka dizisi oyuncu kadrosunda yer alacak

  Egemen Mustafa Almacı (Ferdi)

  Elbet Bir Gün dizisinde Ahmet karakteri ile yer alan ve son olarak Enes Batur’un Hayal mi Gerçek mi filminde de boy gösteren Egemen Mustafa Almacı Tozlu Yaka dizisi oyuncusu oldu. Egemen Mustafa Almacı 2004 doğumludur ve 18 yaşındadır.

  Ferdi Ali’nin mahalledeki eli ayağıdır. Ali bir çok işini Ferdiye’ye yaptırtır. 

  Mustafa Egemen Almacı Elbet Bir Gün oyuncusu oldu.

  Doğa Lara Akkaya

  Doğa Lara Akkaya Yağızoğlu kolejinde okuyan zengin ve havalı bir kızdır.

  blank

  Duygu ÖZŞEN

  Duygu ÖZŞEN de Yağızoğlu kolejinin öğrencilerindendir.

  blank

  Tozlu Yaka Tanıtım Fragmanı

  Peki siz değerli izleyiciler; Burak Dakak ve Nilsu Berfin Aktaş’ı partner olarak bir birine yakıştırdınız mı? Bir çok izleyicimiz her iki oyuncuyu da vasıfsız görse de bizce iki oyuncu da oldukça değerli oyunculardır ve bir yaz dizisi olarak Tozlu Yaka dizisine renk katacak ve iyi bir ikili olmayı başaracaktır. Tozlu Yaka Oyuncu kadrosu genelde genç oyunculardan oluşacak.

  Yazı kaynağı : diziseti.tv

  Tozluyaka dizisi oyuncuları ve konusu: FOX TV yeni dizisi Tozlu Yaka oyuncuları kim, dizinin konusu nedir, uyarlama mı?

  Tozluyaka dizisi oyuncuları ve konusu: FOX TV yeni dizisi Tozlu Yaka oyuncuları kim, dizinin konusu nedir, uyarlama mı?

  Haberturk.com ekibi olarak Türkiye’de ve dünyada yaşanan ve haber değeri taşıyan her türlü gelişmeyi sizlere en hızlı, en objektif ve en doyurucu şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. Yoğun gündem içerisinde sunduğumuz haberlerimizle ve olaylarla ilgili eleştiri, görüş, yorumlarınız bizler için çok önemli. Fakat karşılıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz yorum platformlarında daha sağlıklı bir tartışma ortamını temin etmek amacıyla ortaya koyduğumuz bazı yorum ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çekmek istiyoruz.

  Sayfamızda Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına ve evrensel insan haklarına aykırı yorumlar onaylanmaz ve silinir. Okurlarımız tarafından yapılan yorumların, (yorum yapan diğer okurlarımıza yönelik yorumlar da dahil olmak üzere) kişilere, ülkelere, topluluklara, sosyal sınıflara ırk, cinsiyet, din, dil başta olmak üzere ayrımcılık unsurları taşıması durumunda yorum editörlerimiz yorumları onaylamayacaktır ve yorumlar silinecektir. Onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisinde aşağılama, nefret söylemi, küfür, hakaret, kadın ve çocuk istismarı, hayvanlara yönelik şiddet söylemi içeren yorumlar da yer almaktadır. Suçu ve suçluyu övmek, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suçtur. Bu nedenle bu tarz okur yorumları da doğal olarak Haberturk.com yorum sayfalarında yer almayacaktır.

  Ayrıca Haberturk.com yorum sayfalarında Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinde doğruluğu ispat edilemeyecek iddia, itham ve karalama içeren, halkın tamamını veya bir bölümünü kin ve düşmanlığa tahrik eden, provokatif yorumlar da yapılamaz.

  Yorumlarda markaların ticari itibarını zedeleyici, karalayıcı ve herhangi bir şekilde ticari zarara yol açabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir. Aynı şekilde bir markaya yönelik promosyon veya reklam amaçlı yorumlar da onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisindedir. Başka hiçbir siteden alınan linkler Haberturk.com yorum sayfalarında paylaşılamaz.

  Haberturk.com yorum sayfalarında paylaşılan tüm yorumların yasal sorumluluğu yorumu yapan okura aittir ve Haberturk.com bunlardan sorumlu tutulamaz.

  Haberturk.com yorum sayfalarında yorum yapan her okur, yukarıda belirtilen kuralları, sitemizde yayınlanan Kullanım Koşulları’nı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni peşinen okumuş ve kabul etmiş sayılır.

  Bizlerle ve diğer okurlarımızla yorum kurallarına uygun yorumlarınızı, görüşlerinizi yasalar, saygı, nezaket, birlikte yaşama kuralları ve insan haklarına uygun şekilde paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Yazı kaynağı : www.haberturk.com

  TAM LİSTE Tozluyaka dizisi oyuncuları isimleri ve karakterleri! Tozlu Yaka dizisi oyuncu listesi!

  TAM LİSTE Tozluyaka dizisi oyuncuları isimleri ve karakterleri! Tozlu Yaka dizisi oyuncu listesi!

  Yapımcılığını NTC Medya’nın ve yönetmenliğini Semih Bağcı’nın üstlendiği Tozlu yaka dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Peki Tozlu Yaka dizisinde hangi isimler var karakterleri neler? İşte Tozlu Yaka Oyunları ve tek tek biyorafileri...

  Tozlu Yaka Dizisi Oyuncu Kadrosu

  Berfin Nilsu Aktaş Kimdir?

  Berfin Nilsu Aktaş, 1998 yılında başkent Ankara’da doğmuştur. Oyunculuğa duymuş olduğu ilgi nedeniyle bu alanda kendisini geliştirmek istemiş ve Yetenek Evi Sanat Akademisi Oyunculuk Bölümü’nde eğitim almıştır.  

  Mezun olduktan sonra 2018 yılında ‘Geleceğin Starı’ adlı programa katılmıştır. Programın jüri koltuğunda Hamdi Alkan, Nurgül Yeşilçay ve Fırat Parlak yer almıştır. Yarışmadan birinci olarak ayrılan Aktaş, hem güzelliği hem de yeteneği ile dikkatleri çekmeyi başarmıştır.  

  Güzel oyuncu profesyonel anlamda ilk deneyimini 2019 yılında ‘Rastlantı’ adlı sinema filmi ile yaşamıştır.

  Oğlak burcu özelliklerine sahip olan Berfin Nilsu Aktaş, 1.70 metre uzunlukta ve 52 kilogram ağırlıktadır.

  Berfin Nilsu Aktaş’ın rol aldığı diziler ve filmler:

  Burak Dakak Kimdir?

  Burak Dakak,18 Haziran 1998 tarihinde başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. 10 yaşında ‘Doğruluk Ekseni’ isimli televizyon dizisi ile oyunculuğa başlamış küçük yaşlardan itibaren bu alandaki yeteneğini de göstermiştir. 

  Yüksek öğretim eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır.

  Kendini oyunculuk alanında kısa sürede geliştiren Dakak, Ezel, Ekip, Geniş Aile, Benim Adım Gültepe, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Diriliş Ertuğrul ve Gülperi gibi yapımlarda da yer almıştır. 

  İkizler burcu özelliklerine sahip olan Burak Dakak 1.67 metre uzunlukta ve 60 kilogram ağırlıktadır.
    
  Burak Dakak’ın rol aldığı diziler ve filmler:

  2018 – Gülperi (Hasan) (TV Dizisi)
  2018 – Diriliş Ertuğrul (Şehzade Gıyaseddin Keyhüsrev) (TV Dizisi)
  2016-2017 – Umuda Kelepçe Vurulmaz (Onur) (TV Dizisi)
  2015 – Muhteşem Yüzyıl Kösem (Şehzade Mehmet) (TV Dizisi)
  2014 – Benim Adım Gültepe (Fevzi) (TV Dizisi)
  2013 – Hıyanet Sarmalı (TV Dizisi)
  2013 – Ekip (TV Dizisi)
  2009 – Kendi Okulumuza Doğru
  2009 – Geniş Aile (TV Dizisi)
  2009 – Ezel (TV Dizisi)
  2008 – Doğruluk Ekseni (TV Dizisi)

  Çağla Şimşek Kimdir?

  Çağla Şimşek, 20 Eylül 2001 tarihinde İstanbul’da doğdu. Anne tarafı Gümüşhane, baba tarafı Samsunludur. Oyunculuk kariyerine 3 yaşında reklam filmleri ile başlamıştır.

  Kameralar karşısına ilk kez 2007 yılında ‘Elveda Derken’ adlı dizi ile geçen Çağla Şimşek, dizideki Naz karakteri ile tanındı.

  Kayıp Prenses, Hayat Devam Ediyor, Cuma’ya Kalsa, Nisvan gibi yapımlarda da yer alan güzel oyuncu, en önemli çıkışını ‘Küçük Gelin’ dizisindeki Zehra karakteri ile yaşamıştır.

  Başak burcu özelliklerini taşıyan Çağla Şimşek, 1.60 boyunda ve 50 kilogram ağırlığındadır.

  Çağla Şimşek’in rol aldığı bazı diziler ve filmler:

  2021 - Kardeşlerim (Ayşe) (TV Dizisi)

  2014 - Elif (TV Dizisi)

  2013 - Küçük Gelin (Zehra) (TV Dizisi)

  2012 - Hayat Devam Ediyor (Lavin) (TV Dizisi)

  2010 - Nisvan (Fatma Aliye Hanım’ın Çocukluğu) (Sinema Filmi)

  2008 - Kayıp Prenses (Duru) (TV Dizisi)

  Tayanç Ayaydın Kimdir?

  Tayanç Ayaydın, 7 Ağustos 1979 tarihinde İstanbul’da doğdu. Yüksek öğretim eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır.  

  Kameralar karşısına ilk defa ‘Aliye’ adlı televizyon dizisi ile geçen Tayanç Ayaydın, buradaki performansı ile dikkatleri çekmiş ve hayran kitlesi edinmeyi başarmıştır.  

  En büyük çıkışını 2009 yılında yayınlanan ‘Sakarya Fırat’ adlı dizi ile yaşayan yakışıklı oyuncu, Sıla, Beyaz Şarkısı, Aşk Kırmızı, Zeytin Tepesi, Ey Aşk Neredesin, Aşk Yakar, Pazar Bir Ticaret Masalı, Kalbin Zamanı, On Bire On Kala, Gece Yürüyüşü, Tek Yürek, Yeni Hayat gibi pek çok yapımda da yer aldı.

  Ben Hopkins’in imzasını taşıyan ‘Pazar-Bir Ticaret Masalı’ adlı projede başrolde yer alan başarılı oyuncu, buradaki performansı ile 2008 Locarno Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü. 

  Aslan burcu özelliklerini taşıyan Tayanç Ayaydın, 1.80 boyunda ve 77 kilogram ağırlığındadır. 

  Tayanç Ayaydın'ın rol aldığı bazı diziler ve filmler:

  2021 – Bir Zamanlar Çukurova (Nikos Sampson) (TV Dizisi)

  2020 – Yeni Hayat (Timur) (TV Dizisi)

  2019 – Tek Yürek (Halit) (TV Dizisi)

  2016 – Emanet (Mirza) (TV Filmi)

  2016 – Bana Git De (Ali) (Sinema Filmi)

  2015 – Son Bir Dans (Tolga) (Sinema Filmi)

  Yazı kaynağı : www.mardinlife.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap