Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  topçular ağız ve diş sağlığı merkezi

  1 ziyaretçi

  topçular ağız ve diş sağlığı merkezi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Nasıl Randevu Alırım?

               

  Hastanemizde istediğiniz hekime istediğiniz tarih ve saatte muayene olabilmek için Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden randevu almanız gerekmektedir.

  ALO 182 ile nasıl randevu alınır? Mobil cihaz ile MHRS randevusu nasıl alınır? Online randevu işlemleri nasıl gerçekleştirilir? 

           Sağlıkta Dönüşüm Programı kapsamında Sağlık Bakanlığı tarafından projelendirilen ve hayata geçirilen Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) ile Türkiye'de Sağlık Bakanlığı'na bağlı Devlet Hastaneleri, Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri ve Merkezleri'nden (ADSH, ADSM) hastane randevusu işlemleri hızlı ve kolayca gerçekleştiriliyor.

          MHRS sayesinde, vatandaşlar, uzun kuyruklarda beklemek zorunda kalmadan, istediği hekimden ve hekimin uygun olduğu kendi belirlediği tarihe randevu alabiliyor. MHRS ile online olarak hastanerandevu.gov.tr adresinden, ALO 182 çağrı merkezinden ve MHRS Mobil olmak üzere üç farklı şekilde randevu alınabiliyor. Sıra bekleme ve yoğun evrak işlemlerinden oluşan kayıt işlemleri ile uğraşması zorunluluğunun ortadan kaldırılabilmesi amacıyla hizmete sunulan MHRS'den 15 günlük periyotlar halinde randevu alınabiliyor.

  MHRS ALO 182 İLE RANDEVU ALMA!


         Ev, iş, ankesör veya cep telefonlarından, MHRS randevusu almak için, Sağlık Bakanlığına bağlı ALO182 çağrı merkezi aranır. Çağrı merkezinde aramaya cevap veren operatör tarafından randevu talebinde bulunan vatandaşın T.C. kimlik numarası sisteme girilir ve sisteme girilen bilgiler doğrulandıktan sonra, vatandaşın hangi hastane veya polikliniğe gideceğini sisteme giren asistan, randevu talep edilen doktor için en uygun tarih ve saat dilimleri hakkında vatandaşa bilgi verir ve uygun olan tarihler arasından seçim yapan vatandaş, MHRS randevusunu almış olur.

        Randevusunu iptal etmek isteyen vatandaş ALO 182 MHRS hattından iptal işlemini de yapılabiliyor.

  MHRS MOBİL CİHAZ İLE RANDEVU!


         Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için "MHRS Mobil" uygulaması bulunuyor. "MHRS Mobil" cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulamayı indirdikten sonra, Vatandaş Giriş ekranından kayıt oluşturarak, MHRS randevu işlemi gerçekleştiriliyor. MHRS Mobil ile randevu alınabildiği gibi, iptal işlemi de gerçekleştirebiliyor.

  MHRS ONLİNE RANDEVU ALMA İŞLEMLERİ!

        Hastane randevusunu kolayca alabilmek ve MHRS randevu sistemini kullanabilmek için öncelikle sisteme üye olunması gerekiyor. Veya e-Devlet sistemi üzerinden de mhrs.gov.tr adresine bağlanabilmek mümkün. mhrs.gov.tr adresine giderek açılan sayfada bulunan "Üye Olun" seçeneğine tıklandıktan sonra form doldurularak üye olunabiliyor. 5 aşamalı üyelik işlemlerini gerçekleştirilen ve MHRS Online Randevu Sistemi vasıtasıyla hastane randevusu almak isteyen vatandaşlar, randevu almak istedikleri Hekim Randevu Sistemi kapsamında olan hastanelerin internet sitelerindeki "MHRS Online Randevu" ya da mhrs.gov.tr adresindeki "Randevu Al" linkine tıklayarak, randevu alabiliyor.

         Randevu alırken; ilk olarak bulunulan şehir ve ilçe seçilmelidir. Daha sonra sırayla, muayene olmak istenilen alan, randevu alınmak istenilen hastane, doktor ve tarih seçilmelidir. Tüm bu alanları seçtikten sonra randevu bilgileriniz bir ekranda görünecek ve onay istenecektir. Onayla butonuna bastıktan sonra randevunuz sisteme kaydedilmiş olacaktır.

  Yazı kaynağı : topcularadsm.saglik.gov.tr

  Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

  Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

  Açıklamalar

  Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi online randevu ve telefonla randevu alma, adresi, telefon numarası, haritadaki yeri, tahlil sonuçları, iletişim bilgileri gibi hastane hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

  Topçular Diş Hastanesine sitemizden;
  online randevu ve telefondan randevu almayı görebilir,
  laboratuvar tahlil sonuçlarınızı öğrenebilir,
  hastane adresinin nerede olduğunu harita üzerinde detaylı görebilir,
  telefon, faks ve diğer iletişim bilgilerini bulabilir,
  hastane resmi web sitesinin linkini bulabilir,
  hastaneyle iletişime geçebileceğiniz e-mail adresini bulabilir,
  hastanede yer alan branşların listesini bulabilir,
  hastane hakkındaki görüş ve yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde hastane hakkında yorum yazabilirsiniz.

  Topçular Ağız Diş Sağlığı Merkezi Bayrampaşa’da hizmet vermeye başladı. Fatih, Bayrampaşa, Sultangazi başta olmak üzere bölgeye yakın diğer ilçelere de hizmet verecek olan Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2014 yılında açılmıştır.

  Harita

  Hastanedeki Klinikler

  Yazı kaynağı : www.hastanerandevu.com

  Topçular Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

  Topçular Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

  Doktorsitesi.com

  Anında doktor, diş hekimi randevusu al!

  Ücretsiz Randevu Alın

  Yazı kaynağı : www.doktorsitesi.com

  Topçular Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi E Randevu Alma

  Topçular Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi E Randevu Alma

  Ağız ve Diş Sağlığı alanında tüm branşlarda uluslararası standartlara uygun, yenilikçi, güvenilir, insan odaklı olarak iyinin daha iyisini hedefleyen, tercihlerde ilk olan örnek bir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olmaktır.Ağız ve Diş Sağlığı sunulan tüm halkımıza, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan, bilimsel ve etik kurallara uygun, profesyonel bir anlayış ve ekip ruhu içerisinde uluslararası hizmet kalitesi standartları ışığında; koruyucu, tedavi edici, kolay ulaşılabilir, nitelikli ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

  Topçular Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

  Topçular Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

  -Ağız,Diş ve Çene Cerrahisi Kliniği

  -Genel Diş Klinikleri

  -Periodontoloji Kliniği

  -Diş Protez Kliniğİ

  -Endodonti (Kanal Tedavisi) Kliniği

  -Pedodonti (Çocuk Diş) Kliniği

  Topçular Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.erandevualma.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap