Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  tolgahan demirbaş kimin danışmanı

  1 ziyaretçi

  tolgahan demirbaş kimin danışmanı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Tolgahan Demirbaş kimdir, nerelidir?

  Tolgahan Demirbaş kimdir, nerelidir?

  Sinan Ateş cinayetiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Cinayetin kritik isimlerinden biri olarak gösterilen ve tetikçiyi Ankara dışına kaçırma suçlamasıyla daha önce iki kez gözaltına alınıp serbest bırakılan Tolgahan Demirbaş üçüncü kez gözaltında.

  Ülkü Ocakları eski Başkanı Sinan Ateş’in Ankara’da öldürülmesi olayının üzerinden yaklaşık 25 gün geçti. Olay gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Yargı ve emniyetin olayla ilgili çalışmaları da sürerken, şu ana kadar pek çok kişi gözaltına alındı, bunlardan bazıları tutuklandı. Gözaltına alınan isimlerden biri de Tolgahan Demirbaş'tı. Ancak Demirbaş bir süre sonra serbest bırakılmış, bu tartışma konusu olmuştu. Flaş bir gelişme yaşandı. Tolgahan Demirbaş yeniden gözaltına alındı.

  Bu arada Tolgahan Demirbaş ile birlikte İstanbul'dan bir avukat için de gözaltı kararı verildiği bildirildi.

  NEREDE GÖZALTINA ALINDI?

  Sinan Ateş cinayetinde Tolgahan Demirbaş ismi ilk nasıl gündeme geldi, Tolgahan Demirbaş ilk nerede gözaltına alındı?

  Bu ismi ilginç kılan, ilk gözaltına alındığı evin kime ait olduğu. Evet bu ev yine Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı yapmış bir isim olan MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz.

  Emniyet kaynaklarına dayandırılan haberlere göre, Sinan Ateş cinayetiyle ilgili soruşturma kapsamında Tolgahan Demirbaş hakkında da gözaltı kararı çıkarıldı. Bu ismin yeri tespit edilerek, o adrese gidildi. Adreste polisin karşısına Olcay Kılavuz’un çıktığı ileri sürüldü. Buna rağmen Demirbaş gözaltına alındı. Ama bir süre sonra serbest bırakıldı. Bugün flaş bir gelişme yaşandı. Tolgahan Demirbaş yeniden gözaltına alındı.

  Son zamanlarda internet kullanıcıları tarafından sıklıkla aratılan Sinan Ateş soruşturmasında Ülkü Ocakları eski Başkanı Olcay Klavuz’un evinde gözaltına alınan Tolgahan Demirbaş kimdir, nerelidir, kaç yaşında, ne iş yapıyor detaylar haberimizde…

  olcay.jpeg

  Tolgahan Demirbaş kaç yaşında, nereli? Tolgahan Demirbaş hayatı ve biyografisi.

  Sinan Ateş cinayetinin şüphelisi eski Ülkü Ocakları yöneticisi Tolgahan Demirbaş’ın MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz'un evinde gözaltına alındığı ortaya çıktı.

  Emniyette tamamlanan işlemlerin ardından Demirbaş, savcılık kararıyla serbest bırakıldı.

  Tolgahan Demirbaş hakkında araştırmalar sürüyor. Tolgahan Demirbaş kimdir? Tolgahan Demirbaş kaç yaşında, nereli? Tolgahan Demirbaş hayatı ve biyografisi!

  TOLGAHAN DEMİRBAŞ KİMDİR?

  Tolgahan Demirbaş eski Ülkü Ocakları Genel Merkez yöneticisidir. Hakkında pek bilgi bulunmazken açıklandığında Gazete İlk Sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.gazeteilksayfa.com

  Tolgahan Demirbaş kimdir? Tolgahan Demirbaş kaç yaşında, nereli? Tolgahan Demirbaş hayatı ve biyografisi!

  Sinan Ateş cinayeti: Tolga Demirbaş üçüncü kez gözaltına alındı

  Sinan Ateş cinayeti: Tolga Demirbaş üçüncü kez gözaltına alındı

  Eski Ülkü Ocakları genel başkanı Sinan Ateş cinayetinin tetikçisi Eray Özyağcı’yı Ankara dışına çıkarttığı iddia edilen Tolgahan Demirbaş yeniden gözaltına alındı.

  DW Türkçe’den Alican Uludağ, Demirbaş’la birlikte Emre Y. ile avukat Serdar Öktem’in de gözaltında olduğunu bildirdi.

  Diken’in edindiği bilgilere göreyse gözaltına alınan Emre Y., MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın özel kalem müdürü.

  MHP’ye bağlı Ülkü Ocakları’nın eski başkanı Sinan Ateş, arkadaşı Selman Bozkurt’la 30 Aralık’ta Ankara’nın Çankaya ilçesi Kızılırmak Mahallesi 1456 Sokak’taki İnci Apartmanı’ndan çıktığı sırada motosikletli iki kişinin silahlı saldırısına uğramıştı. Başından yaralanan Sinan Ateş kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. 

  Cinayetle ilgili şimdiye kadar MHP İstanbul İl Yönetim Kurulu üyesi Ufuk Köktürk, iki özel harekat polisi ve saldırıyı organize etmekle suçlanan Doğukan Çep dahil 15 kişi tutuklandı. Tetikçi olduğu belirtilen Eray Özyağcı’ysa henüz yakalanmadı.

  Özyağcı’nın kaçırılmasında kilit isim olarak eski Ülkü Ocakları genel merkez yöneticisi Tolgahan Demirbaş öne çıkmıştı. DW Türkçe’den Alican Uludağ’a konuşan kaynaklar Demirbaş’ın saldırının hemen ardından değil, bir gün sonra MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz’un evinde gözaltına alındığını söylemişti. Demirbaş, ifadesinin ardından serbest bırakılmıştı.

  Demirbaş, geçen hafta da savcılık tarafından sorgulanmış ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

  Gazeteci Alican Uludağ, Demirbaş’ın yeniden gözaltına alındığını bildirdi.

  Uludağ, Twitter’dan başka gözaltıların da olduğunu yazdı: “Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş cinayetine daha önce 2 kez gözaltına alınıp serbest bırakılan ve MHP milletvekili Olcay Kılavuz’un evinden çıkan eski Ülkü Ocakları yöneticisi Tolgahan Demirbaş, MHP’de özel kalem müdürü olan Emre Y. ile avukat Serdar Öktem gözaltına alındı. MHP’li Avukat Serdar Öktem, cinayetten tutuklanan Doğukan Çep, MHP İstanbul İl Yöneticisi Ufuk Köktürk ve firari tetikçi Eray Özyağcı’nın geçmişte avukatlığını yapıyordu.”

  Yazı kaynağı : www.diken.com.tr

  Sinan Ateş cinayeti: Tetikçiyi Ankara dışına çıkardığı iddia edilen Demirbaş serbest

  Sinan Ateş cinayeti: Tetikçiyi Ankara dışına çıkardığı iddia edilen Demirbaş serbest

  Eski Ülkü Ocakları genel başkanı Sinan Ateş cinayetinin tetikçisi Eray Özyağcı’yı Ankara dışına çıkarttığı iddia edilen Tolgahan Demirbaş, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

  MHP’ye bağlı Ülkü Ocakları’nın eski başkanı Sinan Ateş, arkadaşı Selman Bozkurt’la 30 Aralık’ta Ankara’nın Çankaya ilçesi Kızılırmak Mahallesi 1456 Sokak’taki İnci Apartmanı’ndan çıktığı sırada motosikletli iki kişinin silahlı saldırısına uğramıştı. Başından yaralanan Sinan Ateş kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. 

  Cinayetle ilgili şimdiye kadar MHP İstanbul İl Yönetim Kurulu üyesi Ufuk Köktürk, iki özel harekat polisi ve saldırıyı organize etmekle suçlanan Doğukan Çep dahil 13 kişi tutuklandı. Tetikçi olduğu belirtilen Eray Özyağcı’ysa henüz yakalanmadı.

  Özyağcı’nın kaçırılmasında kilit isim olarak eski Ülkü Ocakları genel merkez yöneticisi Tolgahan Demirbaş öne çıkmıştı. DW Türkçe’den Alican Uludağ’a konuşan kaynaklar Demirbaş’ın saldırının hemen ardından değil, bir gün sonra MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz’un evinde gözaltına alındığını söyledi. Demirbaş, ifadesinin ardından serbest bırakılmıştı.

  NTV’nin haberine göre Demirbaş hafta başında adliyeye getirildi. Haberde Demirbaş’ın Eray Özyağcı’yı Ankara dışına çıkartmakla suçlandığı aktarıldı. Demirbaş, savcılık sorgusunun ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

  Yazı kaynağı : www.diken.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap