Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  toki para yatırma alıcı adı soyadı

  1 ziyaretçi

  toki para yatırma alıcı adı soyadı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  TOKİ para yatırma alıcı adı kısmına ne yazılır? Sosyal konut para yatırma sürecinde bu adıma dikkat

  TOKİ iban alıcı adı nedir? 2022 TOKİ konut, arsa ve iş yeri için Halkbank ve Ziraat Bankası iban alıcı ismi soyadı ne?

  TOKİ iban alıcı adı nedir? 2022 TOKİ konut, arsa ve iş yeri için Halkbank ve Ziraat Bankası iban alıcı ismi soyadı ne?

  TOKİ iban alıcı adı nedir? Toplu Konut İdaresi tarafından gerçekleştirilecek sosyal konut projesinin detayları Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanmış, ardından 14 Eylül 2022 tarihinde başvurular kabul edilmeye başlamıştı. Başvuru yapanlar TOKİ'den mesaj gelmemesorunu yaşarken bir diğer problem ise paranın gönderileceği karşı iban alıcı adı soyadı konusu oldu. Halkbank ve Ziraat Bankası hesaplarına gönderilen 500 TL'lik TOKİbaşvuru ücreti için karşı taraf iban alıcı ismi soyismi nedir? İşte cevabı...

  TOKİ İBAN ALICI ADI NEDİR?

  TOKİ başvuru süreci 31 Ekim tarihine kadar devam edecek. Henüz başvurular başladıktan 6 gün sonra 4 milyona yakın başvuru yapıldığı açıklandı. Ancak birçok konut, arsa ve iş yeri adayları TOKİ başvuru ücreti yatırırken karşı iban alıcı no'yu öğrenmek istiyor. Fakat Halkbank veya Ziraat Bankası üzerinden yatırılan başvuru ücretlerinde karşı taraf iban no yalnızca size özel bir şekilde açılır.

  Yani e-Devlet üzerinden yapılan başvuru sonrasında SMS yoluyla size gelen iban numarasına 500 TL'lik veya iş yeri başvurusu ise 2000 TL'lik ücreti yatırmalısınız. Bu başvuru ücretini yatırmanız için telefonunuza gelen SMS'deki iban numarası ise banka üzerinde size özel bir şekilde açılır. Dolayısıyla Halkbank veya Ziraat Bankasına göndereceğiniz TOKİ başvuru ücreti için gelen SMS'i beklemeli ve  bulunan iban numarasına göre işleminizi gerçekleştirmeniz gerekir.

  TOKİ SMS NE ZAMAN GELİR?

  TOKİ başvuru işlemlerini e-Devlet üzerinden gerçekleştiren konut, arsa veya iş yeri maliki adayları, başvuru ücretini yatırabilmek için cep telefonlarına gelen IBAN numarasına 500 TL ya da 2000 bin TL'lik miktarı yatırmalıdır. Fakat ilk günlerde yaşanan yoğunluk sebebiyle babkaların SMS sistemlerinde de büyük bir yoğunluk yaşandı.

  Bu sebeple beklenen SMSbir süre gecikebilir. İlk günlerde neredeyse 1 gün sonra gelen TOKİ SMS'i, şimdilerde 2-3 saat içerisinde düşebiliyor. İşte burada bulunan İBAN'a göre başvuru ücretini yatırmalı ve dilediğiniz taşınmanız için işlemlerinizi bitirmeniz gerekmektedir. 

  Yazı kaynağı : www.tgrthaber.com.tr

  TOKİ ibana para yatırma! Başvuruda TOKİ ibana para yatırma nasıl yapılır, Halkbank, Ziraat Bankası başvuru parası nasıl yatırılır? TOKİ iban numarası!

  TOKİ ibana para yatırma! Başvuruda TOKİ ibana para yatırma nasıl yapılır, Halkbank, Ziraat Bankası başvuru parası nasıl yatırılır? TOKİ iban numarası!

  Yeni sosyal konut projesi için başvurular 4 milyona yaklaştı. TOKİ konutlarına başvurular devam ederken, e devlet üzerinden başvurusunu tamamlayan vatandaşlar para yatırma işleminin nasıl yapıldığını araştırıyor. Peki, TOKİ başvuru ücreti nasıl yatırılır? TOKİ ibana para yatırma nasıl yapılır?

  TOKİ BAŞVURU ÜCRETİ NASIL YATIRILIR?

  TOKİ başvurusunu e devlet üzerinden gerçekleştiren vatandaşların başvurularının geçerli sayılabilmesi için kampanya için belirlenen başvuru ücretini yatırmaları gerekiyor. Gerek e-Devlet gerekse bankalardan yapılan başvuruların ardından vatandaşların telefonuna TOKİ tarafından bilgilendirme mesajı gönderiliyor.

  Kişi özel kamu bankalarından açılan hesaplara para yatırılması isteniyor. 500.00 TL tutarın yatırmanız gereken son tarih TOKİ tarafından size SMS ile bildiriliyor.

  TOKİ İBANA PARA YATIRMA NASIL YAPILIR?

  TOKİ tarafından kendi adınıza açılan IBAN üzerinden ödeme otomatik olarak çekiliyor.

  TOKİ tarafından gönderilen örnek mesaj şu şekilde:

  "TOKİ konut başvurunuz alınmıştır. Sizin adınıza TOKİ başvurunuza istinaden Bankamızda açılan ... IBAN numaralı hesaba 500,00 TL tutarı en geç ... tarihine kadar yatırmanız gerekmektedir. Başvurunuza istinaden söz konusu tutar hesabınızdan çekilecektir. Başvurunuzun sonucunu E-Devlet üzerinden görüntüleyebilirsiniz. "

  Başvuru bedeli yatırıldıktan sonra TOKİ tarafından gönderilen mesaj ise şu şekilde:

  "TOKİ konut başvurunuzun başvuru bedeli tahsilatı tamamlanmıştır. Başvurunuzun sonucunu E-Devlet üzerinden görüntüleyebilirsiniz."

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  TOKİ iban alıcı adı nedir? TOKİ Halkbank ve Ziraat Bankası alıcı adı soyadı ne?

  TOKİ iban alıcı adı nedir? TOKİ Halkbank ve Ziraat Bankası alıcı adı soyadı ne?

  Alt ve orta sınıfın ev sahibi olması için çalışmaları yapılan TOKİ başvuruları geçtiğimiz günlerde başladı. Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesiyle ilgili sorular sorulmaya devam ediliyor. Para yatıracak kişiler tarafından TOKİ iban alıcı adı nedir? Diye sorulmaya başlandı.

  Arama motorları üzerinde en çok araştırılan konuların başında TOKİ iban alıcı adı nedir? TOKİ Halkbank ve Ziraat Bankası alıcı adı soyadı ne? Şeklinde sorular sorulmaya başlandı. 14 Eylül tarihinden itibaren başvurusunu yapan vatandaşlar başvuru ücretini yatırmak için alıcı adı soyadını merak ediyor.

  TOKİ IBAN alıcı adı nedir? TOKİ tarafından gerçekleştirilecek olan sosyal konut projesinin detayları Cumhurbaşkanı tarafından açıklanmıştı. Daha sonra 14 Eylül tarihinden itibaren başvurular alınmaya başlandı. Başvuru yapan kişiler tarafından bir soru sıklıkla sorulmaya başlandı. TOKİ IBAN alıcı adı soyadı nedir? Sorusu merak edilmeye başlandı. 500 TL’lik başvuru ücretini yatırmak için IBAN alıcı adı soyadı nedir? İşte, detaylar…

  TOKİ iban alıcı adı nedir?

  TOKİ iban alıcı adı

  TOKİ başvuruları 31 Ekim tarihine kadar alınacak. Başvurular başlamasının bugün 6. Günü olsa da yaklaşık olarak 4 milyona yakın başvuru yapıldı. Fakat pek çok kişi TOKİ başvuru ücreti yatırılırken IBAN alıcı adı nedir? Diye araştırmaya başladı. Fakat Halkbank ya da Ziraat Bankası vasıtasıyla yatırılan başvuru ücretlerine IBAN no yazılması gerekiyor. IBAN no aslında sizlere daha önce gönderildi. E-devlet üzerinden başvuru yaptığınızda sizlere mesaj yoluyla IBAN numarası gönderildi. Size gönderilen IBAN numarasına konut başvuruları için 500 TL göndermeniz ve dekontunu saklamanız yeterli olacaktır.

  Dolayısıyla TOKİ başvurusu yaptıktan sonra size Halkbank veya Ziraat Bankası tarafından gönderilen mesajda yer alan IBAN numarasını ve alıcı adı soyadını yazmalısınız. SMS’i beklemeli ve paranızı ona göre göndermelisiniz.

  TOKİ SMS ne zaman gelir?

  TOKİ başvurusu yaptıktan sonra başvuru ücretini yatırabilmek için telefonunuza mesaj yoluyla İBAN numarası gelmesi gerekir. İBAN numarasına 500 TL yatırmalısınız. İlk günlerde başvuru yoğunluğu yaşandığı için bankaların sistemlerinde de büyük bir yoğunluk yaşandı. İlk başvuru yapılan günlerde 1 gün sonra gelen İBAN mesajı şimdi başvuru yaptığınız takdirde maksimum 3-4 saat içerisinde telefonunuza gelmektedir.

  Yazı kaynağı : www.birborsa.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap