Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  toki başvuru numarası nasıl öğrenilir

  1 ziyaretçi

  toki başvuru numarası nasıl öğrenilir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  TOKİ çekiliş numaramı nasıl öğrenebilirim? TOKİ çekiliş numarası sorgulama detayları

  TOKİ çekiliş numaramı nasıl öğrenebilirim? TOKİ çekiliş numarası sorgulama detayları

  Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından başlatılan kura çekilişleri devam ederken, vatandaşların heyecanı da arttı. Başvuru numarası ile TOKİ kura çekiliş sonuçları bilgisini edinebilecek olan vatandaşlar, internet üzerinden araştırmalarına başladı. TOKİ kura başvuru sonuçları, noter huzurunda gerçekleştirilecek olan çekilişin ardından başvuru numarası ile görüntülenebilecek. Peki, TOKİ kura çekilişi için başvuru numarası sorgulama işlemi nasıl yapılabilecek? TOKİ kura listesi ve başvuru numarası nereden görüntülenir?

  BAŞVURU (ÇEKİLİŞ) NUMARASI NASIL ÖĞRENİLİR?

  Başvuru numarası banka ödemesi yapıldığı esnada verilen dekont üzerinde yer almaktadır. Başvuru numaranızı dekont üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

  TOKİ KURA SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

  TOKİ KURA SONUÇLARI noter huzurunda çekilişin tamamlanmasının ardından kurumun resmi internet sayfasından yayımlanacak. Kura sonuçlarınızı çekilişin tamamlanmasının ardından aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

  KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  TOKİ kura numarası nasıl öğrenilir? 2023 TOKİ kura numarası nereden öğrenilir? TOKİ kura numarası öğrenme nasıl yapılır?

  TOKİ SIRA NO ÖĞRENME 2022: 2+1 3+1 İsim Listesi TOKİ Başvuru Numarası Öğrenme Nasıl Yapılır?

  TOKİ SIRA NO ÖĞRENME 2022: 2+1 3+1 İsim Listesi TOKİ Başvuru Numarası Öğrenme Nasıl Yapılır?

  TOKİ sıra no öğrenme 2022 yılında Sosyal Konut kura çekimlerinin başlamasıyla merak ediliyor. 250 bin adet inşa edilecek ilk evim projesinde TOKİ başvuru sonucu canlı yayında gerçekleştirilen kura çekiminin ardından tek tek belli oluyor. E-devlet TOKİ veya toki.gov.tr siteleri üzerinden hak sahiplerini isimlerini öğrenebiliyor. TOKİ kura sonuçları 3+1 2022 isim listesi, TOKİ kura sonuçları 2022 isim listesi bu yöntemle öğrenilebilir. Anca daha önce TOKİ başvuru numarası ve sıra no olması gerekiyor. Bu numarayı unutanlar veya kaybeden malik adayları ise bulunduğu ilde gerçekleştirilen TOKİ kura çekimi isim listesini görebilmek için "TOKİ başvuru numarası öğrenme, TOKİ sıra no nasıl öğrenilir" şeklindeki soruları araştırıyor. İşte detaylar...

  TOKİ BAŞVURUSU KABUL EDİLENLER KİM? TIKLA ÖĞREN

  TOKİ SIRA NO ÖĞRENME 2022

  Milyonlarca kişinin yakından takip ettiği TOKİ 250 bin Sosyal Konut Projesi için ilk kura çekimi 7 Kasım 2022 tarihinde başlamıştı. Kura çekimlerinin başladığı ilk günden bugüne kadar onlarca ilde TOKİ kura sonucu açıklandı. Ancak İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Samsun, Adana ve Mersin gibi büyükşehirlerde TOKİ başvuru sonucu henüz belli olmadı. Noter huzurunda yapılan çekilişlerin bitmesinin ardından toki.gov.tr sitesinde yayımlanıyor. Sosyal konut projesi için yatırdığınız başvuru bedeli sırasında tarafınıza verilen dekontun üzerinde yer alan TOKİ sıra no veya başvuru numarası ile isim sorgulamaişlemini tamamlayabilirsiniz. 

  2022 TOKİ BAŞVURU NUMARASI ÖĞRENME

  Tıpkı TOKİ sıra no öğrenme işlemi gibi başvurunumarası da ücreti yatırdığınızda size verilen dekontun üzerinde yer almaktadır. TOKİ kura sonucunuzu öğrenebilmek için sıra no veya başvuru numaranızı bilmeniz gerekmektedir. Çünkü milyonlarca başvuru yapıldığı için isim benzerlikleri nedeniyle farklı sorunlarla karşılaşılabilir. Bu sebepleTOKİ sorgulama işlemi için başvuru bedelindeki dekontta yer alan sıra no veya başvuru numarasının elinizde bulunması gerekmektedir. 

  TOKİ KURA SONUCU NEREDEN ÖĞRENİLİR?

  TOKİ kura sonuçları farklı şekillerde öğrenilebilir. Sosyal konut projesi için başvuru sonuçlarıtoki.gov.tr internet sitesinde ve e-devlet üzerinde yayımlanıyor. Hatta TOKİ sonuçlarını görmek için Türkiye Geneli satışlar kısmına giriş yapabilir, ardından aynı sekmede bulunan listedeki konut adedi ve sözleşme tarihleri gibi merak ettiğiniz ayrıntıları da öğrenebilirsiniz. 

  e-Devlet TOKİ başvuru sonucu ve toki.gov.tr isim listesi haricinde TOKİ'nin canlı bir şekilde yayınladığı kura çekimini de izleyerek anbean isminizi takip edebilirsiniz. 

  TOKİ KURA SONUÇLARI 2+1 2022 İSİM LİSTESİ

  Türkiye genelinde inşa edilecek 250 bin Sosyal konut projesinde 5 milyondan fazla başvuru yapılırken 7 Kasım 2022 tarihinden itibaren hak sahipleri iller bazında belli oluyor. Bu kapsamda 2+1 TOKİ kura sonuçları isim listesi de tek tek ortaya çıkıyor. Bugüne kadar onlarca ilde TOKİ sonuçları isim listesi belli oldu. İşte o iller

  DİYARBAKIR TOKİ İSİM LİSTESİ

  KARAMAN TOKİ İSİM LİSTESİ

  BARTIN TOKİ İSİM LİSTESİ

  ÇANKIRI TOKİ SONUÇLARI

  AKSARAY TOKİ SONUÇLARI

  KARABÜK TOKİ İSİM LİSTESİ

  KASTAMONU TOKİ KURA SONUÇLARI

  TOKİ NİĞDE İSİM LİSTESİ

  TOKİ KURA SONUÇLARI 3+1 İSİM LİSTESİ

  TOKİ ilk evim projesinde inşa edilecek 250 bin sosyal konutta ağırlıklı olarak 2+1 tipi daireler bulunsa da 3+1 daireler de yadsınamayacak kadar fazla. Bu sebeple TOKİ kura sonuçları 3+1 isim listesi iller kapsamında 7 Kasım 2022 pazartesi gününden bugüne kadar belli oluyor. İşte o iller:

  TOKİ İSTANBUL TUZLA KURA SONUÇLARI

  TOKİ GAZİANTEP KURA SONUÇLARI

  TOKİ MALATYA KURA SONUÇLARI

  ZONGULDAK TOKİ KURA SONUÇLARI

  DÜZCE TOKİ KURA SONUÇLARI

  KONYA TOKİ İSİM LİSTESİ

  BOLU TOKİ İSİM LİSTESİ

  Yazı kaynağı : www.tgrthaber.com.tr

  TOKİ Çekiliş numarası nasıl öğrenilir? TOKİ çekiliş numarasına nereden bakılır? TOKİ çekiliş takvimi

  Kuralı Satış Projeleri İçin Kura Sonucu Sorgulama

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap