Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  tod müşteri hizmetleri telefon numarası

  1 ziyaretçi

  tod müşteri hizmetleri telefon numarası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bein Connect Tod Oldu İzleyemiyoruz, Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum

  Digiturk Müşteri Hizmetleri Yok


   

  Yazı kaynağı : www.todnet.org

  TOD

  Öncelikle cihazın bulunduğu ağa bağlı başka cihazların olmamasına, dosya indirme/yükleme veya farklı bir yayın alma işlemi yapılmadığına emin olmalısınız. Bu gibi durumlarda eğer bağlantı hızı yeterli seviyede değilse sorun yaşanabileceği hatırlanmalıdır. Bu gibi programlar veya devam etmekte olan işlemler durdurularak tekrar canlı yayın açılmalıdır.

  Düşük donanımlı veya eski versiyonlu yazılım, tarayıcıda veya bilgisayarda açık olan yüksek sayıda uygulama RAM ve CPU'ya bindireceği yük sebebiyle görüntüde takılmaya sebep olabilir. Bilgisayarınızın donanımın yeterli olup olmadığının teyidi için başka bir site üzerinden içerikleri sorunsuz izleyip izleyemediğinizi deneyebilirsiniz.  Tüm kontrol sonrası sorununuz halen devam ediyorsa açık olan tüm programlarınızı kapatıp bilgisayarınızı tekrar başlatmayı deneyebilirsiniz.


  Yazı kaynağı : www.todtv.com.tr

  Digiturk Müşteri Hizmetleri

  Digiturk Müşteri Hizmetleri

  2000 yılında faaliyetine başlayan Digiturk, Türkiye’nin en büyük dijital yayın platformları arasında yer alıyor. Digiturk, 2015 yılında beIN Medya Group tarafından satın alınmış ve Türkiye’de ilk defa VR yayın ve 4K yayını sağlamıştır. Aynı zamanda dünyanın önde gelen spor liglerinin ve Süpr Lig’in yayın hakları da Digiturk’e aittir.

  Digiturk müşteri hizmetleri +90 (212) 473 73 73 numarasıyla abonelik, fatura bilgisi, taahhüt, öneri, şikayet vb. konularda telefonla destek sunuyor.

  TV ve internet kampanyalarıyla müşterilerine ulaşmayı başaran Digiturk, yaklaşık 2.5 milyon aboneye hizmet vermektedir. Ancak son yıllarda Digiturk bir milyonu aşkın abonesini kaybetmiştir. Özellikle dijital yayın platformlarının sayısındaki artış Digiturk’ün abone kaybetmesiyle sonuçlanıyor.

  İçeriğimizin devamında Digiturk iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilir ya da Digiturk hakkında en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

  Digiturk Çağrı Merkezi

  Digiturk İletişim

  Digiturk Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Digiturk ile ilgili daha fazla soruya göz atmak ister misiniz? Kullanıcılarınn en çok merak ettiği soruları araştırdık ve özenle yanıtladık. Yorumlarda Digiturk çağrı merkezi ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

  Diğer içeriğimiz D – Smart müşteri hizmetleri için tıklayın!

  Digiturk Abonelik Kapatma Nasıl Yapılır?

  Digiturk abonelik iptali için Digiturk üyelik başvuru formunu T.C. kimlik fotokopisi ile birlikte (0212) 473 99 99 numarasında faks olarak göndermeniz gerekiyor. Ayrıca E – Devlet üzerinden Digiturk abonelik fesih başvurusunda bulunabilirsiniz. Digiturk abonelik kapatma için tercih edebileceğiniz diğer bir yöntem de  [email protected]  adresine mail göndermek.

  Üyelik başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

  Digiturk İptali Ne Zaman Yapılır?

  Digiturk abonelik iptali için başvuruda bulunduğunuzda ortalama 7 gün içinde iptal işlemi gerçekleşiyor. 7 günü geçmesine rağmen iptal işlemi gerçekleşmemiş ise Digiturk müşteri hizmetleri numarası +90 (212) 473 73 73 ile görüşmelisiniz.

  Digiturk Kimin?

  Digiturk’un sahibi Katar merkezli beIN Medya Group’tur. 2012 yılında kurulan şirket Al Jazeera Media Network’ün de sahibidir. Digitürk Türkiye’nin CEO’su ise Yousef Al-Obaidly.

  Digiturk Adres Değişikliği Nasıl Yapılır?

  Digiturk adres değişikliği veya nakil işlemleri için Digiturk çağrı merkezi +90 (212) 473 73 73 numarası ile görüşerek talebinizi iletmeniz gerekiyor. Nakil ücreti, çanak anten yoksa 425 TL, çanak anten varsa 125 TL ve yan oda nakillerinde 50 TL olarak tahsil ediliyor.

  Digiturk Kanal Ayarlama Nasıl Yapılır?

  Digiturk kanal ayarlama için:

  Kanalların kaybolması durumunda yeniden kolay kurulum işlemlerini tekrarlayın. Buna rağmen kanallarda problem varsa Digiturk teknik destek numarası +90 (212) 473 73 73 ile görüşebilirsiniz.

  Digiturk Faturası Ödenmezse Ne Olur?

  Digiturk faturanızı birbirini takip eden üç ay boyunca ödememeniz halinde yayın kesintisi yapılır. Aynı zamanda internet bağlantısından yararlanan kullanıcılarında internet kullanımı kısıtlanıyor.

  Digiturk İnternet Hangi Altyapıyı Kullanıyor?

  Digiturk VDSL ve ADSL için Turk Telekom altyapısını kullanırken Fiber servisi Turkcell Super Online’dan alıyor. Oturduğunuz binada fiber altyapısı varsa Digiturk ve Turkcell Super Online iş birliği ile hızlı internet avantajından yararlanabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : cagrimerkezinumarasi.com

  Sosyal Hizmet Maneviyat ve Din

  TV'nin sizi bu kadar eğlendirmesine seyirci mi kalacaksınız?

  Muud, Hava ve

  Trafik Durumu,

  EBA TV,

  Canlı Skorlar

  Yazı kaynağı : www.tivibu.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap