Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ticaret bakanlığı tercih sonuçları ne zaman açıklanacak

  1 ziyaretçi

  ticaret bakanlığı tercih sonuçları ne zaman açıklanacak bilgi90'dan bulabilirsiniz

  2021/6 KPSS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? Ticaret Bakanlığı 250 büro personeli alımı sonuçları bekleniyor | Maksat İstihdam

  2021/6 KPSS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? Ticaret Bakanlığı 250 büro personeli alımı sonuçları bekleniyor | Maksat İstihdam

  2020 KPSS puanı ile Ticaret Bakanlığı bünyesine yapılan KPSS tercihleri kapsamında Ticaret Bakanlığı 250 büro personeli alımı yapacağını açıklamıştı. 3 Haziran 2021 tarihine kadar KPSS puanı olan adaylar başvurularını yaptı. 3 Haziran'ın üzerinden uzun bir zaman geçti. 2021/6 KPSS tercih sonuçları ne zaman? sorusu akıllarda. Önlisans ve lisans mezunu adayların başvurabildiği ilanda farklı üniversite mezuniyet şartları arandı. Ticaret Bakanlığı büro personeli alım sonuçları binlerce kişi tarafından bekleniyor.

  İLGİLİ HABER: 2021/1 KPSS TERCİHLERİ NE ZAMAN ALINACAK?

  KPSS 2021/6 Tercihleri Ticaret Bakanlığı özelinde yapıldı. Kurum farklı illerde 250 büro personeli alımı için ilana çıktı. Başvurular ais.osym.gov.tr adresinden alındı. Her adayın 20 tercih hakkı bulundu. Ticaret Bakanlığı 250 büro personeli alımı için tercih verecekler 25 TL ücret yatırdı.

  2021 yılının altıncı memur alımını ifade eden ve Ticaret Bakanlığı'na 250 personel alımı için yapılan 2021/6 KPSS tercih sonuçları için henüz tarih bilgisi verilmedi. Fakat sonuçların önümüzdeki 1-2 gün içerisinde adaylara duyurulması bekleniyor.

  Sonuçlar açıklandığında Instagram adresimizden de duyuracağız. Tıkla-takibe al-kaçırma

  Adaylar, yerleştirme sonuçlarını T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin internet sayfasından öğrenebileceklerdir. Yerleştirme bilgileri, yerleştirme sonuçları ÖSYM’nin internet sayfasından adaylara ve kamuoyuna açıklandıktan sonra ÖSYM tarafından Bakanlığa elektronik ortamda verilecektir. Yerleştirme sonuçları ile ilgili olarak adaylara ve kurumlara postayla herhangi bir belge gönderilmeyecektir. Sözleşmeli pozisyonlara yerleşen adaylar atanmak üzere doğrudan yerleştirildiği kuruma başvuracaklar, atanmak için hangi evrakın gerekli olduğunu ve bu evrakın hangi tarihe kadar nereye teslim edilmesi gerektiğini yerleştirildiği kurumdan öğreneceklerdir.

  Yerleştirmede adayların ÖSYM kayıtlarındaki bilgileri esas alınacaktır. Bu bilgilerde gerçeğe uymayan hususlar tespit edildiği takdirde, yerleştirmesi yapılan adayların Ticaret Bakanlığınca atamaları yapılmayacak, adaylar bu durumdan dolayı bir hak iddia edemeyeceklerdir.

  Yerleştirme işleminde adaylar puanlarına ve tercih sıralarına bakılmak suretiyle sözleşmeli pozisyonlara yerleştirileceklerdir. Daha yüksek puanlı adaylar yerleştiği için birinci tercihine yerleşemeyen bir aday ikinci tercihine, ikinci tercihine yerleşemeyen aday üçüncü tercihine yerleştirilmeye çalışılacak, yerleştirme işlemi bu şekilde devam edecektir. Bir adayın son tercihine de daha yüksek puanlı adaylardan biri yerleştirildiği takdirde bu aday herhangi bir sözleşmeli pozisyona yerleşememiş olacaktır.

  Yazı kaynağı : www.maksatistihdam.com

  T.C. Ticaret Bakanlığı

  T.C. Ticaret Bakanlığı

  Ticaret Bakanlığı'na 250 Yeni Büro Personeli (Tercih Sonuçları için Bekleyiş Sürüyor(

  Ticaret Bakanlığı'na 250 Yeni Büro Personeli (Tercih Sonuçları için Bekleyiş Sürüyor(

  Ticaret Bakanlığı’na 250 Yeni Büro Personeli ! Tercih Sonuçları için Heyecanlı Bekleyiş

  Ticaret Bakanlığı’na ÖSYM üzerinden gerçekleştirilen tercihlerle 250 büro personeli alımı yapılacak. 3 Haziran 2021 tarihi itibariyle sona eren tercihlerin ardından adayların tercih sonuçları için heyecanlı bekleyişi başladı.

  ÖSYM’nin resmi sayfasından tercih sonuçları tarihiyle ilgili herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Fakat, sonuçların kısa sürede açıklanması bekleniyor. 

  Sonuçlar açıklandığı anda siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşacağız.

  250 Büro Personeli alımı için adaylarda hangi şartlar aranmıştı, tercih ücreti ne kadardı, tercihler hangi tarihlerde alınmıştı? Gibi soruların yanıtı için kılavuz sayfasına göz atabilirsiniz

  Kılavuza göz atmak için https://www.kamubulteni.com/images/upload/TYCARET_BAKANLIYI_250_BURO_PERSONELY_ALIMI_KONTENJAN_DAYILIMI_VE_TERCYH_KILAVUZU_YCYN_TIKLAYINIZ.pdf adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.kamubulteni.com

  KPSS-2021/6 tercihleri için verilen süre doluyor: Ticaret Bakanlığı sözleşmeli personel alımı başvuruları nasıl yapılacak?

  Ticaret Bakanlığı ( KPSS 2021/6) 250 Memur Alımı Başvurusu Sona Eriyor!

  Ticaret Bakanlığı ( KPSS 2021/6) 250 Memur Alımı Başvurusu Sona Eriyor!

  Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan memur alımı ilanı için başvurular sona eriyor. Ticaret Bakanlığı 2021 yılı 250 Memur Alımı yapacak. Söz konusu duyuru geçtiğimiz hafta Ölçme, Seçme ve Yerleştirme merkezi Başkanlığı tarafından yayımlanmıştı. Alımlar KPSS 2021/6 tercih Kılavuzu ile yapılacak. Henüz başvuru yapmamış olan adayların bilmesi gerekenler nelerdir? Kimler başvuru yapabilecek? Tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

  250 MEMUR ALIMI YAPILACAK!

  Ticaret Bakanlığı memur alımı yapacak. Alımlar Lisans ve Ön Lisans mezunu adaylar içerisinden yapılacak olup Ön Lisans Mezunu 97 ve Lisans Mezunu 153 Büro Personeli Alımı yapılacak. Alımlar ÖSYM tercih kılavuzu ile KPSS 2021/6 ile yapılacak. Bu kapsamda Ön Lisans Mezunu ve Lisans mezunu alım yapılacak iller için aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

  KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

  Söz konusu olan KPSS 2021/6 Tercih kılavuzuna başvuru için adaylardan öncelikle KPSS puanı şartı aranıyor. Adayların 2020 yılında yapılan KPSS'den Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden puan almış olmaları gereklidir. Ayrıca 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler ve 65 yaşından büyük olmamak şartları aranacak.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: KPSS 2021/6 Tercih Kılavuzu: Ticaret Bakanlığı 250 Memur Alımı Şartları

  BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

  Ticaret Bakanlığı 250 Büro Personeli Alımı başvurularında son güne geldik. KPSS 2021/6 tercih kılavuzuna tercihler 27 Mayıs 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 3 Haziran 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Adaylar tercihlerini 25 TL ücret karşılığında ÖSYM’ninhttps://ais.osym.gov.trinternet adresinden yapabileceklerdir.

  SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

  Tercih kılavuzu için başvurular 3 Haziran 2021 tarihinde sona erecek olup sonuçların en geç 15 Haziran 2021 tarihine kadar açıklanması bekleniyor.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: KPSS 2021/6 İle Ticaret Bakanlığı Personel Alımı KPSS Taban Puanı Kaça Düşer?

  TERCİH SONUÇLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

  İOS Uygulama İçin BURAYA

  Android Uygulama için BURAYA

  Yazı kaynağı : www.isinolsa.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap