Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  the witches türkçe dublaj izle jet film

  1 ziyaretçi

  the witches türkçe dublaj izle jet film bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Tüh!

  Cadılar

  Cadılar

  Roald Dahl'ın, The Witches filmi, yönetmenliğini Robert Zemeckis'in yaptığı ve Zemeckis, Kenya Barris ve Guillermo del Toro'nun yazdığı 2020 karanlık fantastik komedi filmidir. 1968'de genç bir çocuk, Chicago'da ailesinin ölümüyle sonuçlanan bir trafik kazasının ardından Alabama'da büyükannesiyle birlikte yaşamaya başlar. Yavaş yavaş, çocuk, ona Daisy adını verdiği bir evcil fare satın alan büyükannesi tarafından neşelendirilir. Bir gün çocuk, Daisy'yi eğitmek ve ona bir ev inşa etmek için bir kutu çivi almak için bir dükkâna gider. Çocuğa bir yılan ve karamelle onu cezp etmeye çalışan bir cadı yaklaşır, ancak büyükannesi onu çağırır ve cadı ortadan kaybolur.
  Hem Full HD hem de 4k film kalitesinde izle seçeneklerinde sitemizden bulabileceğiniz yapımda; Büyükannesine karşılaşmayı anlattıktan sonra çocuk cadıların gerçekten var olduğunu öğrenir. Bir cadının çocukluk arkadaşı Alice'e, hayatının geri kalanını tavuk olarak geçirmesi için lanetlediğini söyler. Büyükanne, cadıların bir çocuk bulduklarında asla ayrılmadıklarını söyler. Kuzeni Eston'ın baş şef olduğu yakınlardaki bir otelde kalmaya karar verirler. Oradayken, büyükanne çocuğa sıradan bir kadından bir cadıyı nasıl ayıracağını öğretir: gerçek cadıların tırnakları yerine eldiven giyerek sakladıkları pençeleri vardır; kel, kızarıklık veren peruklar giyerek sakladıkları; ayakkabılar giyerek sakladıkları ayak parmakları olmayan kare ayaklara sahiptirler; göz bebeklerinde mor benekler vardır ve çocukları koklamak için kullandıkları güçlü bir koku alma duyusuna sahiptirler. Ertesi gün, çocuk büyük bir salonda biraz eğitim yapmak için Daisy’yi bulur ve bir ip alır.
  Oradaki yürüyüşü sırasında, annesi tarafından çekilen Bruno adında obur ama arkadaş canlısı bir çocukla tanışır. Çocuk daha sonra yalnız olacağını düşünerek büyük salona gider. Daisy'yi eğitmeye hazırlanırken, güçlü liderleri Büyük Yüce Cadı liderliğindeki bir grup cadı büyük salona girer. Çocuk sahnenin altında saklanır ve bu yüzden Büyük Yüce Cadı'nın dünya çocuklarına şekerleme ürünlerine karıştırılmış ve hepsini fareye dönüştürecek bir iksir vermeyi planlamasına kulak misafiri olur. Onları durdurmaları gerekmektedir! The Witches filmini ister hd 1080p ister 4k seçeneğiyle Türkçe dublaj ve Altyazı'lı olarak izleyebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.fullhdfilmizlesene.pw

  Cadılar izle - Cadılar 2020 Türkçe dublaj ve altyazılı full hd izle

  Cadılar izle - Cadılar 2020 Türkçe dublaj ve altyazılı full hd izle

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : xfactorfilm.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap