Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  the summer i turned pretty 2 sezon ne zaman

  1 ziyaretçi

  the summer i turned pretty 2 sezon ne zaman bilgi90'dan bulabilirsiniz

  22dakika.org

  22dakika.org

  Jenny Han’ın aynı adlı genç yetişkin roman serisinden uyarlanan Amazon dizisi The Summer I Turned Pretty, 17 Haziran’da yayınlanacak ilk sezonu öncesi 2. sezon onayını aldı.

  Han, “Summer’ı televizyona uyarlamaya karar verdiğimde, anlattığımız hikayeyi onurlandırmak için birden fazla sezona ihtiyacımız olacağını biliyordum. 1. sezonun galasından önce 2. sezon onayı almak en çılgın hayallerimin ötesinde. Gösterimize olan bu inanılmaz güven oylaması için Amazon Studios’a çok müteşekkirim ve hikayemizin bir sonraki bölümünü anlatmak için inanılmaz ekibimizi tekrar bir araya getirmek için sabırsızlanıyorum” demiş.

  Belly Conklin, 16 yaşına girmek üzere ve yazı ailesi ve Fisher’larla geçirmek için dünyadaki en sevdiği yer olan Cousins Beach’e gider. Belly son bir yılda çok büyümüştür ve bu yazın önceki tüm yazlardan farklı olacağını hisseder.

  The Summer I Turned Pretty, bir kız (Isabel “Belly” Conklin) ve iki erkek kardeş (Conrad “Con”, “Connie” Fisher, Jeremiah “Jere” Fisher) arasındaki aşk üçgenine, anneler ve çocukları arasında sürekli gelişen ilişkiye, güçlü kadın arkadaşlığının kalıcı gücüne, ilk aşk, ilk kalp kırıklığı ve o mükemmel yazın büyüsüyle ilgili bir büyüme hikayesini anlatan çok jenerasyonlu bir drama.

  Lola Tung, Christopher Briney ve Gavin Casalegno, Belly, Conrad ve Jeremiah karakterlerine hayat verecekler. Jackie Chung, Rachel Blanchard, Sean Kaufman, Alfredo Narciso, Minnie Mills, Summer Madison, Lilah Pate, David Iacono, Kelsey Rose Healey, Jocelyn Shelfo, Rain Spencer, Colin Ferguson, Sarah Hudson, Connor Hammond ve Shea Pritchard dizide onlar eşlik edecek diğer oyuncular.

  Jenny Han, romanı kendisi uyarladı ve Gabrielle Stanton (Haven, The InBetween, Titans) ile birlikte dizinin yönetici ve yürütücü yapımcılığını üstlendi.

  Dizi, Amazon Studios ve wiip ortak yapımı. Karen Rosenfelt, wiip’den Paul Lee, Nne Ebong ve Hope Hartman dizinin diğer yönetici yapımcıları.

  Roman üçlemesinin ilk kitabı The Summer I Turned Pretty, 2009’da yayınlandı. Onu 2010 ve 2011’de yayınlanan It’s Not Summer Without You ve We’ll Always Have Summer takip etti.

  https://twitter.com/thesummeritp/status/1534565931929571329

  .

  Yazı kaynağı : 22dakika.org

  The Summer I Turned Pretty

  The Summer I Turned Pretty Dizi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime

  The Summer I Turned Pretty Dizi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime

  The Summer I Turned Pretty dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

  Dizi hakkında

  17 Haziran 2022’de Amazon Prime Video tarafından yayınlanan Amazon Prime yapımı dizidir. İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizi romantik ve dram türünde yer alıyor.

  Dizinin oyuncu kadrosunda Lola Tung, Jackie Chung, Rachel Blanchard, Christopher Briney, Gavin Casalegno, Sean Kaufman ve Alfredo Narciso gibi isimler yer alıyor.

  Dizinin yönetmenliğini Erica Dunton, Jeff Chan ve Jesse Peretz üstlenirken, senaryosunu Jenny Chan, Becca Gleason, Marty Scott, Derobah Swisher, Speed Weed, BaYAN Wolcott, Jenny Zhang ve Gabriella Stanton kaleme aldı.

  Yapım IMDb‘de 3 bine yakın oy aldı ve 7,8‘lik puana sahip oldu.

  Dizi 2.sezon onayını yayıncısı Amazon Prime Video tarafındanaldı.

  The Summer I Turned Pretty konusu

  Dizinin konusu, İki erkek kardeş ve bir kız arasındaki aşk üçgeni, ilk aşk, ilk kalp kırıklığı ve mükemmel bir yazın büyüsü.

  New York Times en çok satan kitaplar listesine giren bir kitaptan uyarlanan yeni bir dizi. Belly her yaz ailesiyle birlikte Fisher’ların Cousins’daki yazlığına gider. Her yaz hep aynı geçer, ta ki Belly 16 olana dek. İlişkiler sınanacak, acı gerçekler ortaya çıkacak ve Belly sonsuza dek değişecek. İlk kez âşık olmanın, ilk kalp kırılmasının ve büyümenin yazı — Belly’nin güzelleştiği yaz.

  The Summer I Turned Pretty oyuncuları ve karakterleri (Cast)

  Dizinin oyuncu kadrosunda Lola Tung, Jackie Chung, Rachel Blanchard, Christopher Briney, Gavin Casalegno, Sean Kaufman ve Alfredo Narciso gibi isimler yer alıyor.

  Lola Tung – Isabel “Belly” Conklin
  Jackie Chung – Laurel Park
  Rachel Blanchard – Susannah Fisher
  Christopher Briney – Conrad Fisher
  Gavin Casalegno – Jeremiah Fisher
  Sean Kaufman – Steven Conklin
  Alfredo Narciso – Cleveland Castillo
  Minnie Mills – Shayla
  Colin Ferguson – John Conklin
  Tom Everett Scott – Adam Fisher
  David Iacono – Cam
  Summer Madison – Nicole
  Rain Spencer – Taylor

  Yazı kaynağı : yorumguncel.com

  The Summer I Turned Pretty 1. Sezon 2. Bölüm

  The Summer I Turned Pretty 1. Sezon 2. Bölüm

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.dizigom1.com

  The Summer I Turned Pretty

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap