Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  the last of us 3 bölüm ne zaman

  1 ziyaretçi

  the last of us 3 bölüm ne zaman bilgi90'dan bulabilirsiniz

  The Last of Us 3. Bölümü Ne Zaman Gelecek?

  The Last of Us 3. Bölümü Ne Zaman Gelecek?

  Joel ve Ellie’nin kıyamet yolculuğu, The Last of Us dizisinin ilk 2 bölümü yayın hizmetine HBO Max‘e hafta sonunda geldi.

  Gösteri, geliştirici Naughty Dog’un efsanevi PlayStation video oyunu serisini uyarlıyor ve dokuz bölümlük 1. sezon, serinin ilk girişine odaklanıyor.

  Gösteri Pazar günü prömiyerini yaptı ve ilk iki gününde 10 milyon seyirci çekti. Dizinin geriye kalan bölümleri 12 Mart’a kadar her hafta yeni bir bölüm olacak şekilde gelecek.

  The Last of Us Dizi Bölümlerinin Çıkış Tarihleri ​​ve Saatleri

  İşte The Last of Us’ın HBO Max’teki tam sürüm takvimi. Şirket herhangi bir değişiklik veya kesinti duyurursa onu duyurmuş olacağız.

  Yeni bölümler, geçen yıl House of the Dragon’un işgal ettiği zaman dilimi olarak hatırlayabileceğiniz Türkiye saatiyle 06:30’da gelecek. Türkiye’de The Last of Us dizisini BluTV ile izleyebilirsiniz. Dizinin bölümleri her pazartesi saat 06:30’da BluTV ile sizlerle…

  The Last of Us Dizisinin Konusu

  Sinir bozucu derecede inandırıcı bir beyin mantarı enfeksiyonunun dünya nüfusunun çoğunu şiddetli yamyamlara dönüştürdüğü bir dünyada geçen oyunlar, mahvolmuş bir ABD’de seyahat ederken huysuz kaçakçı Joel ve onun iyimser genç arkadaşı Ellie’yi takip ediyor.

  İçinde Kim Var?

  Dizide The Mandalorian’dan Pedro Pascal Joel rolünde, Game of Thrones mezunu arkadaşı Bella Ramsey ise Ellie rolünde yer alıyor. Parks and Recreation oyuncusu Nick Offerman, Fringe’den Anna Torv ve Yellowjackets’ten Melanie Lynskey de dizide yer alan diğer isimler.

  Ne Kadar Korkutucu?

  Bolca yoğun anlarla korkudan çok gerilim yaşanıyor. Enfekte olanlar sık ​​sık ortaya çıkmaz. Joel ve Ellie hayatta kalanlarla canavarlardan daha fazla insanla karşılaşır ancak ortaya çıktıklarında büyük etki yaratmaya alışırlar.

  Oyunları Oynamış Olmak Gerekiyor Mu?

  Hayır. Şov, ilk oyunun olaylarını bazı hikayeler ve genişletilmiş arka plan öğeleriyle yeniden anlatıyor.

  Yazarlar Craig Mazin ( HBO’s Chernobyl’in yaratıcısı) ve Neil Druckmann (oyun serisinin kreatif direktörü), yeni gelenlere hikayenin kökenlerine dair sağlam bir temel sağlamak için bir geri dönüş sahnesi eklediler.

  Ancak The Last of Us ve 2020 devamı, şimdiye kadar yapılmış en ilgi çekici oyunlardan bazıları. Gösteri ilginizi çekiyorsa kesinlikle dalmalısınız. Orijinal oyun PS3, PS4 ve PS5’te mevcut (bir PC versiyonu 3 Mart’ta çıkıyor), ikincisi ise şu anda sadece PS4’te.

  Yazı kaynağı : technotoday.com.tr

  The Last of Us 3.bölüm ne zaman yayınlanacak?

  The Last of Us 3.bölüm ne zaman yayınlanacak?

  The Last of Us 3.bölüm ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

  The Last of Us 3.bölüm hakkında

  15 Ocak 2023’de HBO Max tarafından yayınlanan HBOorijinal dizisidir. İlk sezonu toplam 9 bölümden oluşan dizi aksiyon, macera ve drama türünde yer alıyor.

  Dizinin oyuncu kadrosunda Pedro Pascal, Bella Ramsey, Gabriel Luna, Merle Dandridge, Nico Parker, Murray Bartlett, Nick Offerman ve Melanie Lynskey gibi isimler yer alıyor.

  Dizinin yönetmenliğini Ali Abbas ve Jeremy Webb üstlenirken, senaryosunu Craig Mazin ve Neil Druckmann gibi isimler kaleme aldı.

  Dizi ilk 2 bölümü ile IMDb‘de 85 bine yakın oy aldı ve 9,4’lik puana sahip oldu.

  ABD ve Kanada yapımı olan dizi Londra’da çekildi. Dizinin orijinal dili İngilizce’dir.

  Peki The Last of Us 3.bölüm ne zaman yayınlanacak?

  Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

  The Last of Us dizi konusu

  Dizinin konusu, hayatta tek başına kalan Joel ve 14 yaşında bir kız olan Ellie’nin hikayesi konu ediniliyor. Ellie, tüm insanlığı yok eden salgının tek çaresidir ve Joel, Ellie’yi sağ salim bilim insanlarına teslim etmelidir. Ama bilim insanlarının elinde Ellie’nin sağ kalıp kalmayacağı belli değildir. Joel, insanlığı kurtarmaktansa Ellie’yi kurtarmayı tercih edecektir.

  Modern uygarlığın yok edilmesinden 20 yıl sonra, sağlam bir hayatta kalan Joel, 14 yaşındaki Ellie’yi baskıcı bir karantina bölgesinden kaçırmak için tutulur. Küçük bir iş olarak başlayan şey, kısa sürede acımasız, yürek burkan bir yolculuğa dönüşür çünkü ikisi de ABD’yi katetmek zorundadır ve hayatta kalmak için birbirlerine bağımlıdırlar.

  The Last of Us dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

  Dizinin oyuncu kadrosunda Pedro Pascal, Bella Ramsey, Gabriel Luna, Merle Dandridge, Nico Parker, Murray Bartlett, Nick Offerman ve Melanie Lynskey gibi isimler yer alıyor.

  Pedro Pascal – Joel
  Bella Ramsey – Ellie,
  Gabriel Luna – Tommy,
  Anna Torv – Tess,
  Merle Dandridge – Marlene,
  Nico Parker – Sarah
  Murray Bartlett – Frank,
  Nick Offerman – Bill,
  Melanie Lynskey – Kathleen,
  Lamar Johnson – Henry,
  Keivonn Woodard – Sam
  Graham Greene – Marlon
  Elaine Miles – Florence,
  Storm Reid – Riley Abel,

  The Last of Us 3.bölüm ne zaman çıkacak?

  Dizi 29 Ocak 2023’te ABD’de HBO tarafından yayınlandı.Dizi30 Ocak 2023’te Blu tv tarafından Türkiye’de yayınlanacak.

  Yazı kaynağı : yorumguncel.com

  The Last of Us Tüm Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak? Ve Nereden İzlenir?

  The Last of Us Bölüm 3: Konu, Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası

  The Last of Us Bölüm 3: Konu, Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası

  Sony, yıllar boyunca pek çok harika oyun franchise’ı kurdu, ancak özellikle bir tanesi büyük ölçüde göze çarpıyor. Muhtemelen zaten tahmin etmişsinizdir. Naughty Dog’un The Last of Us serisinden bahsediyorum.

  Sonumuz 2. Bölüm inkar edilemez bir şekilde herkesi sarstı. Hikaye tam olarak aklınızdaki gibi değildi. Kritik karşılama çok büyüktü. Bazıları bunu internette bombaladı, bazıları ise tartışmalı duygusal komployu övdü.

  Herkeste farklı bir etki bıraktı. Kesin olan bir şey olsa da, kimse devam filmi hakkında tartışmaz. Yani bu bizi buraya getiriyor. The Last of Us Part 3’ün gerçekleşme şansı nedir?

  Her sızıntı ve söylenti ile birlikte tüm bunları tartışıyor olacağım. Şimdiye kadar her güncellemeyi ve resmi açıklamayı belirttiğim için bana katlanın.

  The Last of Us Part 3 olacak mı?

  Evet, The Last of Us Part 3 gerçekleşecek. Görünüşe göre senaryonun bir dereceye kadar tamamlandığı doğrulandı. Oyunun erken üretim öncesi aşamalarında olduğu bildiriliyor.

  Bölüm 2, her yerde gizlenen birçok kritik soru bıraktı. Hayranlar, Ellie’nin yolculuğunun nerede bittiğini nihayet öğrenebilmeleri için devam etmesini talep ediyor.

  Serinin 3. Bölümünü almak kaçınılmaz bir gerçektir. The Last of Us, God of War ile birlikte Sony’nin en büyük franchise’ıdır. Hayran kitlesi çok büyük ve satışlar listelerin dışında.

  Naughty Dog’dan Rochelle Snyder, Bölüm 2’nin tek başına dünya çapında 10 milyonun üzerinde kopya sattığını duyurdu. PS4 neslinin en çok satan oyunlarından biri haline getiriyor. Bu, bir devam oyunu için bir davayı bitmiş bir anlaşma yapar. Hayranlar için değilse, en azından para için!

  The Last of Us 3. Bölüm Ne Hakkında Olacak?

  Oyunun konusuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Muhtemelen bir tedavi bulmaya çalışırken, bitmeyen zombi kabusuna bir son vermeye çalışırken görülecektir.

  Yine de hepsi bu kadar olmayacak. Çoğumuz Joel’in ölümüyle ve Abby’ye duyduğu nefreti bırakmasıyla başa çıkacağını biliyoruz. Bu, henüz kimsenin net bir cevabı olmayan bir soru.

  Başka bir olasılık daha var, onun yerine tamamen yeni bir şey alabiliriz. Devam filmi tamamen yeni bir kahramanı ve onların hayatta kalma mücadelesini içerebilir.

  Sadelik adına, bu makaleyi Ellie’nin yolculuğuna ayıracağım.

  Ellie’nin yolculuğu nasıl devam edecek?

  Naughty Dog, konu kalp kırmaya geldiğinde hiç utangaç değil. Joel’e yaptıkları korkunçtu ama bir bakıma olay örgüsüne duygusal bir yük eklemenin gerekli olduğunu anlayabilirdiniz. Oyuncuların nefesini gerçekten kesen şey, Ellie’nin Abby’nin yaşamasına neden izin vermesiydi.

  Belli ki Ellie’nin Abby’yi yaşamasına izin vermesinin yan etkilerine tanık olacağız. Cehennemden geçip geri dönmek, baba figürünün intikamını almak için yoluna çıkan herkesi öldürmek. O zaman, fikrini değiştirdikten sonra suçlunun gitmesine izin vermek, oyundaki en saçma şeydir.

  Umarım devamında bu durum netleşir. Ellie’nin kanının, fetüs olarak maruz kaldığı için zombi virüsüne karşı bağışıklık içerdiğini biliyoruz. Ayrıca ondan seri olarak bir aşı üretilirse ölebileceğini de biliyoruz.

  Ve şimdi, Naughty Dog’un utangaç olmadığından bahsetmişken, bir tedavi yapmak için The Last of Us Part 3’te onu öldürebilirler. Mantıklı düşünürseniz, bu tamamen mümkün görünüyor. Geri tepme kontrol altına alınamaz, ancak oyun her iki şekilde de iyi satacak.

  Devam filmiyle birlikte, ben, şahsen, diziyi oynayan birçok kişiyle birlikte, Ellie’nin destanının bir şekilde sona ermesini isterim. Joel ile yaptığı gibi değil! Ama sağlıklı bir son, bilsem de, bu sadece bir temenni.

  Kendini en kötüsüne hazırlamanı öneririm çünkü mucizevi bir tedavinin birdenbire ortaya çıkması pek olası değil.

  Abby, The Last of Us Bölüm 3’e geri dönecek mi?

  Bölüm 2’nin son bölümünde Ellie, zayıflamış ve harap olmuş Abby’nin Lev ile kaçmasına izin veriyor. Bu muhtemelen Ellie’nin hiçbir öldürmenin Joel’i geri getirmeyeceğini anlamasından kaynaklanıyor.

  Geriye Abby’nin şu an nerede olduğu sorusu kalıyor. O ve Lev’in daha fazla ateş böceği aramaya devam ettikleri tahmin ediliyor. Bu teori, oyunu bitirdikten sonra başlık ekranında gördüğünüz değişiklikle destekleniyor.

  Abby ve Lev’in bindiği teknenin Catalina Adası yakınlarında olduğu görülüyor. Ateşböcekleri için yeni operasyon üssünün bu olduğu söyleniyor. Eğer durum buysa, Abby’nin The Last of Us Part 3 için geri döneceğinden oldukça eminim.

  İlginç bir şekilde, Ellie ve Abby’nin yolları tekrar kesişirse, birlikte çalıştıklarını görebilirsiniz. Bazılarına saçma gelebilir ama Joel’in ölümü de öyle.

  Abby tek başına fandomu öfke moduna gönderdi. Çoğu oyuncu, bir devam oyunu aldıkları için rahatladı. Diğerleri, özellikle Abby içinde olsaydı, dünyanın devam filmi olmadan daha iyi bir yer olacağını belirtti.

  Joel’in dönmesi için 7 yıl bekledikten sonra, iki saat sonra Abby’nin ellerinde öldüğünü görmek çileden çıkarıcıydı. Ama Abby artık The Last of Us evreninin ayrılmaz bir parçası, bu yüzden onu tekrar göreceğiniz doğrulandı.

  Naughty Dog, Last Of Us Bölüm 3’ü Serbest Bırakıyor mu?

  Naughty Dog, aynı evrende geçen bağımsız bir çok oyunculu oyunla eşleştirilmiş Bölüm 1’in yeniden yapımını zaten duyurdu. Hepsi bu değil. Yeni bir fantezi IP üzerinde çalıştıklarına dair başka ilginç söylentiler de var.

  Resmi stüdyo Twitter hesabından yapılan aşağıdaki Tweete göz atabilirsiniz,

  Yazı kaynağı : teknomers.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap