Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  the last of us 1.sezon 2. bölüm

  1 ziyaretçi

  the last of us 1.sezon 2. bölüm bilgi90'dan bulabilirsiniz

  The Last of Us 1.sezon 2.bölüm türkçe altyazılı türkçe dublaj hd izle | Tr Dizi İzle, yabancı dizi izle, kore dizileri izle

  The Last of Us 1.sezon 2.bölüm türkçe altyazılı türkçe dublaj hd izle | Tr Dizi İzle, yabancı dizi izle, kore dizileri izle

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : trdiziizle.org

  The Last of Us 1.Sezon 2.Bölüm izle - Full Hd Dizi Film İzle

  The Last of Us

  The Last of Us 1. Sezon 2. Bölüm

  The Last of Us izle, The Last of Us 1. sezon 2. bölüm izle, The Last of Us nereden izlenir?

  The Last Of Us 1. Sezon 2. bölüm izle! Dizibox, Dizirix son bölüm Dizimax The Last of Use izle

  The Last Of Us 1. Sezon 2. bölüm izle! Dizibox, Dizirix son bölüm Dizimax The Last of Use izle

  PlayStation oyun dünyasının en önemli ve sevilen yapımlarından biri olan The Last of Us’ın yeni bölümü bugün sizlerle. Resmi olarak Türkiye pazarında yayınlanmayan ve yapımcılığını HBO’nun üstlendiği dizinin ikinci bölümü artık BluTV’de izlenebiliyor ve Türkçe altyazı ve dublaj seçenekleri eklendi (her iki bölüm için).

  Ayrıca internet devi Google, dizi için ilginç bir adım attı. Şu anda Google’ın masaüstü sitesinde “The Last of Us TV” diye arattığınızda sayfanın en altında “mantar” çıkıyor. Bu mantara tıklandığında ekranı asalak mantarlar kaplıyor. Google popüler içerik için ara sıra küçük adımlar atıyor. Bu haftalık yeni bölümlerin yayınlanması HBO için büyük bir başarı oldu.

  WarnerMedia geçen hafta içeriğin ilk bölümünün hem geleneksel olarak hem de çevrimiçi olarak 4,7 milyon izleyiciye ulaştığını ve HBO’nun yeni dönemindeki en büyük üçüncü lansman olduğunu duyurdu. Şirket ayrıca The Last of Us’ın en dikkat çekici içeriklerinden biri olan Euphoria’nın ikinci sezonunun açılışıyla birlikte ulaştığı izleyici sayısını neredeyse iki katına çıkardığını söyledi.

  The Last of Us büyük bir çıkış yapmış olsa da hala liderin gerisinde kalıyor. Game of Thrones spinoff’u House of the Dragon, 9,9 milyondan fazla izleyiciyle şirketin en iyi performans gösteren içeriğinin başında geliyor. en dikkat çekici içeriklerinden biri. The Last of Us büyük bir çıkış yapmış olsa da hala liderin gerisinde kalıyor. Game of Thrones spinoff’u House of the Dragon, 9,9 milyondan fazla izleyiciyle şirketin en iyi performans gösteren içeriğinin başında geliyor. en dikkat çekici içeriklerinden biri. 

  Yazı kaynağı : www.sonhavadis.com

  The Last of Us dizisi: "2. bölüm çıktı, Türkçe dublaj geldi, Google özel tasarım hazırladı"

  The Last of Us dizisi:

  PlayStation oyun dünyasının en önemli ve popüler yapımları arasında yer alan The Last of Us için yeni bölüm bugün geldi.

  Türkiye pazarına resmi olarak gelemeyen HBO tarafından hazırlanan The Last of Us dizisi için ikinci bölüm bugün itibarıyla BluTV üzerinde izlenebilir hale geldi. Bu yeni bölüm ile beraber Türkçe altyazı yanına Türkçe dublaj seçeneği de (Her iki bölüm için de) eklendi. Bu arada dizi için internet devi Google da ilginç bir adım attı. Şu an Google’ın masaüstü sitesinde “The Last of Us TV” araması yaptığınız zaman, sayfanın en altında bir “mantar” çıkıyor. Bu mantara basıldığı zaman ekranı hemen aşağıda görebileceğiniz gibi parazit mantarlar sarmaya başlıyor. Google zaman zaman popüler içerikler için böyle ufak adımlar atıyor.

  Her hafta yeni bir bölümü gelen içerik, HBO için büyük bir başarı örneği oldu. WarnerMedia, geçtiğimiz hafta içeriğin ilk bölümü ile geleneksel / internet merkezli olarak 4,7 milyon izleyiciye ulaşıldığını ve bu sayede de HBO’nun yeni nesil dönemindeki en büyük üçüncü başlangıca imza atıldığını açıkladı. Şirket aynı zamanda The Last of Us’ın dikkat çeken içeriklerden Euphoria’nın ikinci sezon açılışında elde edilen izleyici sayısını neredeyse iki katına çıkardığını da söyledi. The Last of Us çok büyük bir çıkış yaptı ancak halen liderin oldukça gerisinde yer alıyor. Game of Thrones spinoff’u House of the Dragon, 9,9 milyonu aşan izleyici sayısıyla firmanın en iyi çıkış yapan içerikleri arasında başı çekiyor.

  Dizi için aktarılan genel özet açıklama şöyle: “14 yaşındaki Ellie, tüm insanlığı yok eden bir salgının tek çaresidir. Gözü pek bir kaçakçı olan Joel, Ellie’yi bilim insanlarına teslim etmek için tutulur. Baskı altında bir karantina bölgesinden Ellie’yi kaçırmak zorunda olan Joel, çok geçmeden Ellie ile bir bağ kurar. Küçük bir iş gibi görünen bu kurtarma operasyonu vahşi ve acımasız bir hayatta kalma mücadelesine dönecektir.”

  Dizinin ilk bölümü için şu aktarılıyor: “Dünyayı kasıp kavuran bir mantar salgınından yirmi yıl sonra hayatta kalan Joel ve Ellie, her şeyi değiştirebilecek bir görev için yola koyulur.”

  Dizinin ikinci bölümü için özet detaylar ise şöyle: “Joel, Tess ve Ellie, Ellie’yi Ateşböcekleri üyelerine teslim etmek için terk edilmiş ve su basmış bir Boston otelinde geçerler”

  The Last of Us dizisi yanında bunlar da ilginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display

  Yazı kaynağı : www.log.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap