Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  the harder they fall türkçesi

  1 ziyaretçi

  the harder they fall türkçesi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yazı kaynağı : tureng.com

  The Harder They Fall (2021) Türkçe Dublaj izle

  The Harder They Fall (2021) Türkçe Dublaj izle

  The Harder They Fall izle, 2021 yılında Netflix’de yayınlanan imdb den iyi puan alan wiki filmini Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj izle.

  Jeymes Samuel tarafından yönetilen The Harder They Fall 2021 filmi, ailesini öldüren bir kişinin ardına düşen bir adamı anlatmaktadır. Filmde Rufus Back, ailesinin ölümüne neden olmuş, bunun sonucunda da hapse girmiştir. Ancak bir gün çıkmayı başarır. Bu durum, bir kanun kaçağı olan Nat Love’un intikam alabilmek için çetesini tekrar bir araya toplamasına neden olur.

  Tekrar topladığı çetesinde eski aşkı olan Stagecoach Mary, yardımcısı Bill Oickett, Jim Beckwourth gibi karakterler vardır. Ne var ki Rufus Back de acımasız bir çete lideri olarak kendi çetesine sahiptir. Üstelik oldukça korkutucu bir yapısı da vardır. Onun gurubu da daha önce yenilgi nedir bilmemiştir.

  Yazı kaynağı : fullhdfilmizle.pw

  The Harder They Fall

  The Harder They Fall

  The Harder They Fall izle

  The Harder They Fall izle

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.hazirfilm.com

  Yazı kaynağı : siyahfilmizle.info

  Sesli Sözlük - the bigger they are, the harder they fall

  The Harder They Fall

  The Harder They Fall

  Jeymes Samuel ve Boaz Yakin tarafından yazılan ve Jeymes Samuel'in bizzat kendisinin yönettiği film dram ve western kategorilerinde boy gösteriyor. 3 Kasım 2021 tarihinde Türkiye'de sinemaseverler ile beyazperde'de buluşan The Harder They Fall isimli 4k formatlı filmde azılı bir kanun kaçağı olan Nat Love (Jonathan Majors), ezeli düşmanı Rufus Buck'ın (Idris Elba) tutsak tutulduğu hapishaneden serbest bırakıldığını öğrendiğinde, Rufus'u bulmak ve bir şekilde ondan intikamını almak için çetesini toplar. Kendi içlerinde yaptıkları çeşitli beyin fırtınaları ve fikir alış-verişlerinden sonra bu kendinden emin hareketi yürürlüğe koyarlar.
  Haklı olarak yanına yeni tarz Western filmlerinde olduğu gibi kahramanımızla birlikte at binenler arasında eski aşkı Stagecoach Mary (Zazie Beetz), sağ ve sol kolları - çabuk sinirlenen lakabı ile Bill Pickett (Edi Gathegi) ve hızlı çizim yapan lakabı ile Jim Beckwourth (RJ Cyler) var. Rufus Buck'ın, "Hain" Trudy Smith (Regina King) ve Cherokee Bill’de (LaKeith Stanfield) dahil olmak üzere kendi korkunç ekibi var ve onlar acıması olmayan, kaybetmeyi bilmeyen bir grup. Biraz geriye dönersek, önce Rufus'u bir hapishaneden diğerine taşıyan yolcu trenini basıp, onu kaçırıp, sonra onun evi dediği kasabada bir dükkan açacaklar;
  Plan, Redwood'u, Mississippi'nin batısındaki Siyah insanlar için bir rol model yapmaktır, bunu yalnızca korkuyla yapmak zorunda olsalar bile. Bu arada, Stagecoach, Mary'yi endişelendiren tek korku tekrar tekrar asileşen erkek arkadaşı Nat'ın onu terk edebileceği ihtimalidir. Bu arada, Nat'in intikam peşinde gençliğini harcadığı olan aslında daha çok küçükken, eşkiya Rufus'un zamanında yaşadığı evlerinin kapısını kırıp, anne ve babasını soğukkanlılıkla öldürüp Nat'in alnına bir haç kazımasıdır. Bu olayın intikamını alacağına yemin eden ve o günden beri bunun hayali ile yaşayan Nat, Rufus ile karşılacağı günü iple çekiyor. Rufus için ise bu olay sıradan bir günde yaşadığı olaylardan birisi gibi, Nat'in intikamı için neleri göze alacağından bir haber kaçışını ve yükselişini planlıyor.

  Yazı kaynağı : www.fullhdfilmizlesene.pw

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap