Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  terazi haftalık burç yorumu

  1 ziyaretçi

  terazi haftalık burç yorumu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  24 Haziran 2022 burç yorumları! Bugün Terazi burcunu neler bekliyor? Astroloji haritasına göre Terazi burcu günlük ve haftalık yükselen burç yorumları…

  Terazi Burcu Haftalık Yorum

  Terazi Burcu Haftalık Yorum

  Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte çalışma ortamınızda kendinizden söz ettiriyorsunuz. Nasıl tanındığınız, ne işler yaptığınızla ilgili soru işaretleri sona eriyor. Kendinizin farkında olmak, bulunduğunuz konumun gerekliliklerini daha iyi görmek size yeni fırsatları görme şansını da verecektir. Dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz, sorumluluklarınıza sarılmak ve isteklerinizi netleştirmek adına ideal bir dönemdesiniz. Güçlenmenizin, ilerlemenizin önündeki engellerin ne ya da kim olduğunu görebilirsiniz. Adımlarınız hızlanıyor, terfi ve alan değişikliğine hazırlıklı olun.

  Yönetici gezegeniniz Venüs 23 Haziran’da İkizler burcuna geçiyor. Bulunduğunuz çevrenin dışına çıkabilir, uzun yol planları yapabilir, kendinizi hayatı farklı bir yerinden tutmaya adayabilirsiniz. Eğitim aldığınız konularda deneyimler elde edeceğiniz işler yapabilirsiniz. Gazetede köşe yazarlığı, blog çalışmaları bu dönemde hem keyifli hem de kazançlı olabilir. Yabancı kültürlerden tanıştığınız biri hayatınıza duygusal da olarak da dokunabilir. Önyargılarınız kırılıyor, fikirlerinizi sunmanın cesareti doğuyor.

  Motivasyon Sözü: “Durduğunuz yer, ne gördüğünüzü ve neyi görmediğinizi belirler. Durduğunuz yerdeki bir değişiklik her şeyi değiştirir.”

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Astroloji Terazi Burcu : Terazi Haftalık Burç Yorumu ve Özellikleri - Seyran ATAKLI ile Sözcü'de

  Terazi Burcu Haftalık Yorum

  Twitburc

  Terazi Haftalık Burç Yorumu (20-26 Haziran)

  Terazi haftalık burç yorumu, yurt dışı konularını, kariyer planını, hayata karşı bakış açını, bilgini, deneyimlerini, anne ailesinden gelen imkanları öne çıkartacak.

  Mantık ruhunda besleniyor!

  20 Haziran’da yaz ekinoksu ile başka bir döneme giriyoruz. Terazi haftalık burç yorumundan bahsederken Güneş su burcunun öncüsünde yer alacağını vurgulamak gerekir. Gireceğin ortamlara renk katıyorsun. Denge oluşturmak, mevki sahibi kişilerle temasın, iş becerilerin, anne ailesinden gelen imkanları, saygınlık, profesyonel hırsını, kendine güvenini ve yetkilerini işaret edecek. Bu dönem sezgilerini yönetebilen Terazi burçları, kurnaz, rekabetçi kişileri, kurumları, yapıları fark edebilecekler. 

  Kontrol edemediğin düşüncelerin var.

  Terazi haziran burç yorumu dahilinde bu geçişte yurt dışı konuları, hukuksal işler, sözleşmeler, farklı kültürlerle iletişim, uluslarası işler ve bağlantılar, yüksek eğitim konuları öne çıkacak. Duygusal halinden uzak kalırsan vereceğin kararlar ilerde başarı getirecek. İyimserliğin, işlerine hakimliğin, kültürlerarası diyalogların gelişecek. Venüs iletişimde uzak ülkeleri ve kontakları işaret edecek. İş, eğitim, sosyal ilişkiler içinde harmanladığın bir dönemdesin.

  Özel günler!

  22 Haziran itibariyle yurt dışı konularında şanslı olacaksın.

  İyi haftalar…

  Yazı kaynağı : www.twitburc.com.tr

  Terazi Burcu Haftalık Yorumları

  Terazi Burcu Haftalık Yorumları

  20 haziran, 2022

  13 haziran, 2022

  6 haziran, 2022

  30 mayıs, 2022

  Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

  Terazi burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

  Terazi burcu günlük yorumları için tıklayınız.

  Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.elle.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap