Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  tepecik eğitim ve araştırma hastanesi çamdibi semt polikliniği

  1 ziyaretçi

  tepecik eğitim ve araştırma hastanesi çamdibi semt polikliniği bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Çamdibi Semt Polikliniği

  Posta Adresi            : Barboros Mh. 5307 Sokak No: 75 Çamdibi  Bornova   / İZMİR

  Telefon Numarası    : (232) 489 48 99 - (232) 489 61 00 - (232) 489 72 74

  Yazı kaynağı : tepecikeah.saglik.gov.tr

  Tepecik Eğtim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Semt Polikliniği, Bornova nerede, Otobüs, Tren veya Metro ile nasıl gidilir?

  Tepecik Eğtim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Semt Polikliniği, Bornova nerede, Otobüs, Tren veya Metro ile nasıl gidilir?

  Bornova şehrinde Tepecik Eğtim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Semt Polikliniği konumuna Toplu Taşıma

  Bornova, Türkiye'deki Tepecik Eğtim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Semt Polikliniği adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Tepecik Eğtim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Semt Polikliniği adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Tepecik Eğtim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Semt Polikliniği adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Tepecik Eğtim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Semt Polikliniği için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Sıdıka Rodop Lisesi; Gürbüz; Çamdibi Sağlık Ocağı; Halkapınar.

  Tepecik Eğtim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Semt Polikliniği adresine Otobüs, Tren veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 51554555 Tren: MENEMEN-CUMAOVASITEPEKÖY-ALIAĞA Metro: İZMIR METROSU

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Tepecik Eğtim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Semt Polikliniği için yol tarifi alın.

  Tepecik Eğtim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Semt Polikliniği adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Bornova konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Tepecik Eğtim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Semt Polikliniği için Otobüs, Tren ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  ÇAMDİBİ SEMT POLİKLİNİĞİ | TEPECİK EĞTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ÇAMDİBİ SEMT POLİKLİNİĞİ RANDEVU | ÇAMDİBİ SEMT POLİKLİNİĞİNE NASIL GİDİLİR | ÇAMDİBİ SEMT POLİKLİNİĞİ DOKTORLARI | ÇAMDİBİ SEMT NEREDE

  Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Semt Polikliniği  2 Ekim 2015 tarihinde faaliyete başlamıştır.


  Günde ortalama 450 ile 550 hasta başvurusu mevcut olan Semt Polikliniği’nde;


  Kadın Doğum, Nöroloji-Algoloji, Çocuk Cerrahisi, Dermatoloji, Dahiliye, KBB, Pediatri (Çocuk Hastalıkları), Genel Cerrahi, Göğös, Üroloji, Ortopedi ve Psikiyatri olmak üzere toplam 12 dalda hizmet verilmektedir. Dahiliye ve Pediatri (Çocuk Hastalıkları) Polikliniklerinin hasta sayısının fazla olması  nedeniyle 2. poliklinikler açılmıştır. Röntgen Banyo Cihazı yerine CR Cihazı alınarak yenilenmiştir. Ultrasonografi çekimleri Radyoloji Uzmanları tarafından yapılmaktadır. Odyometri ve TİT Cihazları faaliyete girmiştir.


  Poliklinikte  1 sorumlu hekim, 5 uzman doktor, 1 sorumlu hemşire, 5 hemşire, 1 sağlık memuru,  1 laborant, 1 idari ve mali sorumlu, 1 muhasebe yetkilisi mutemedi, 6 tıbbi sekreter, 2 özel güvenlik ve 2 temizlik personeli görev yapmaktadır. 6 uzman doktor sabit olmak üzere diğer uzman doktorlar, rotasyon usulü gereğince günlük veya haftalık olarak hizmet vermektedir.


  Adres: Barbaros Mahallesi No: 75/A Blok. 3A-3B Çamdibi/İzmir  Telefon: 0232 489 48 99  ÇAMDİBİ SEMT POLİKLİNİĞİ ULAŞIM


  Sıdıka Rodop Lisesi Durağı

  Etiketler: Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Randevu, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Semt Polikliniği Randevu, İzmir SBÜ Tepecik Eğtim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Randevu Alma, İzmir çamdibi semt polikliniği randevu alma, Çamdibi semt polikliniği dahiliye doktorları, İzmir çamdibi tepecik hastanesi doktorları, Çamdibi semt polikliniği dermatoloji, Tepecik çamdibi semt polikliniği nasıl gidilir, Tepecik çamdibi semt polikliniği tahlil sonuçları, Tepecik eğitim ve araştırma hastanesi çamdibi semt polikliniği randevu, Çamdibi semt polikliniği yol tarifi, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Devlet Randevu, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu Alma, İzmir Tepecik DEvlet Hastanesi Hakkında Bilgi, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Online Randevu Al, Ücretsiz 182, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sıra Alma, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu, izmir Devlet hastaneleri ssk anlaşmalı, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tepecik Diş, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servis, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Çamdibi Semt Polikliniği Alma Sistemi, Tepecik Devlet Hastanesi, Tepecik Devlet Hastanesi Randevu, Tepecik Devlet Hastanesi Randevu Alma, Tepecik Devlet Hastanesi Online Randevu Alma, Tepecik Devlet Hastanesi Randevu Alma, Tepecik Devlet Hastanesi İletişim, Tepecik  Devlet Hastanesi, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Semt Polikliniği Randevu, Tepecik Diş Polikliniği, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Tepecik Eğitim ve Araştırma HastanesiRandevu, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon, İzmir Devlet Hastaneleri Randevu,  Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Randevu Alma, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Polikliniği Randevu, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim numaraları, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adresi, İzmir Devlet Hastaneleri Randevu Alma, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu nasıl alabilirim. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Semt Polikliniği Online Randevu alabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.izmirde.biz

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap