Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  telefonda beni bul uygulaması

  1 ziyaretçi

  telefonda beni bul uygulaması bilgi90'dan bulabilirsiniz

  En İyi 5 Telefonumu Bul Uygulaması!

  Akıllı telefon kullanıcılarının her zaman başına gelmesinden korktuğu olaylardan birisi ise telefonları kaybetmektir. Peki bu korkunç sorunu çözebilecek uygulamaların olduğunu söylesek!

  Android için en iyi 5 telefonumu bul uygulaması!

  Kullanıcıların bu sorun ile baş başa kalmaması için, güzel uygulamalar geliştirilmekte. Geliştirilen bu uygulamalar sayesinde kullanıcılar, kaybettiği telefonunu, eliyle koymuş gibi rahatlıkla bulabiliyor.

  17-02/26/en-iyi-5-telefonumu-bul-uygulamasi.jpg

  Sizlerinde benzer sorunlarla karşılaştığınız zaman, yardımcınız olacak En İyi 5 Telefonumu Bul Uygulaması‘nı sizler için derledik.

  Android Cihaz Yöneticisi

  17-02/26/android-cihaz-yoneticisi-shiftdelete.jpg

  Android Cihaz Yöneticisi sayesinde, Andorid telefonunuzu kaybetmekten artık korkmayın. Bu uygulama sayesinde kaybolan cihazını rahatlıkla yeri tespit edebiliyorsunuz.

  Kaybolan telefonunuzun içindeki verileri güvenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olan Android Cihaz Yöneticisi ile ayrıca, kaybolan telefonunuzun ekran PIN’ini sıfırlayabiliyorsunuz.

  Son olarak ise kaybolan cihazının içindeki tüm verileri silebiliyorsunuz.

  Uygulama Ücreti: Ücretsiz

  {pagebreak::2}

  Family Locatar

  17-02/26/family-locatar-shiftdelete.jpg

  Life360 tarafından geliştirilen, Aile Konum Belirleyici uygulaması, sayesinde aile üyelerinin nerede olduğunu rahatlıkla tespit edebiliyorsunuz. Anne ve babalar için oldukça yararlı bir uygulama olan Family Locatar, sayesinde çocuklarınızı nerede olduğunu rahatlıkla takip edebilirsiniz.

  Sadece özel davet ile girebileceğiniz sohbet odası üzerinden, ailenizdeki üyelerin nerede olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

  Ayrıca Life360 tarafından geliştirilen Family Locatar uygulaması ile çalınan veya kaybolan telefonunuzun yerini de tespit edebiliyorsunuz.

  #video_14103#

  Uygulama Ücreti: Ücretsiz

  {pagebreak::3}

  Cerberus

  17-02/26/cerberus-shiftdelete.jpg

  Telefonunuzu kaybettiğiniz veya koyduğunuz yeri unuttuğunuzda, imdadınıza koşan diğer bir telefonumu bul uygulaması olan Cerberus, telefonunuzun verilerini en iyi şekilde korumakta. 

  Cerberus uygulamasını yetkililer, 1 hafta boyunca denemenize olanak sağlıyor. Daha sonrasında ise, Cerberus uygulamasının tam sürümünü program içinden veya uygulamanın Web sayfasından satın alabilirsiniz.

  #video_14104#

  Uygulama ücreti: Sınırlı süreli ücretsiz

  {pagebreak::4}

  Prey Anti Theft

  17-02/26/prey-anti-theft-shiftdelete.jpg

  Bir başka telefonumu bul uygulaması olan Prey Anti Theft, kendi dalındaki uygulamalar arasında oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

  Kaybolan dizüstü bilgisayarınızı, tabletinizi ve telefonunuzu rahatlıkla yerini tespit edebilmenize yardımcı olmakta.

  Prey Anti Theft uygulamasına kullandığınız cihazlarınızı tanıtarak, kaybolduğu zaman GPS üzerinden yerlerini kolaylıkla bulabileceksiniz.

  #video_14105#

  Uygulama ücreti: Ücretsiz

  {pagebreak::5}

  Where is My Droid

  Android markette bulabileceğiniz, ilk telefonumu bul uygulamalarından biri olan Where is My Droid, uygulaması kendi dalında başarılı uygulamaların arasında yer alıyor.

  GPS üzerinden rahatlıkla, kaybolan telefonunuzu bulmanıza yardımcı olan  Where is My Droid uygulaması, ile kaybolan telefonunuzu, zil sesi yardımı ile rahatlıkla bulabilirsiniz.

  Eğer ki telefonunuz yakınınızda değilse, GPS üzerinden telefonunuzun bulunduğu yerin koordinatlarını alabilirsiniz.

  Çalınma durumlarındaysa, telefonunuzun kilitleyerek kullanılmaz hale getirebilirsiniz. Çalınan telefonunuzu bulamıyor ve bütün umudunuzu kaybettiğinizde ise, telefon içerisindeki tüm verileri silebilirsiniz.

  Uygulama Ücreti: Sınırlı süreli ücretsiz

  :: En iyi 5 telefonumu bul uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

  Yazı kaynağı : shiftdelete.net

  Telefonunuzu Kaybettiyseniz, 3 Uygulama İşinize Yarayabilir

  Telefonunuzu Kaybettiyseniz, 3 Uygulama İşinize Yarayabilir

  Ne kadar temkinli olursak olalım, illa ki akıllı telefonumuzu kısa süreli dahi olsa kaybetmişizdir. Arkadaşlarımızla geçirdiğimiz keyifli bir akşamın sonunda, yetenekli bir yankesicinin hiç hissettirmeden telefonumuzu çalması veya tamamen bizim hatamız sonucunda telefonu bir yerlerde unutmamız, güzel geçirdiğimiz akşamı burnumuzdan getirebilir.

  Neyse ki Android kullanıcılar için geliştirilmiş ve telefonumuzu bulmaya yarayan bir takım uygulamalar mevcut. Bu uygulamalar arasındaki en iyi 3 tanesini sizin için derledik.

  Find My Device

  Özellikler:

  Google'ın Cihazımı Bul uygulaması, Android kullanıcıların telefonlarında olması gereken bir uygulamadır. Uygulamanın kullanımı oldukça basit ve başlamak için yapmanız gereken tek şey Google Play Store'dan indirmek. Uygulamayı yükledikten sonra, oturum açmanızı ve Konum'un açık olmasını isteyecek. Uygulama yüklendikten ve çalışmaya başladıktan sonra cihazınızın açık olduğunu ve Wi-Fi veya mobil verilere bağlandığını varsayarak cihazınızı bulabileceksiniz.

  Cihazınızı izlemek için, bilgisayarınızdaki veya başka bir akıllı telefonunuzdaki herhangi bir tarayıcıda android.com/find adresine giderek kaybettiğiniz cihazınızın İnternet'e erişimi varsa, konum açıksa ve Find My Device (Cihazımı Bul) çalışıyorsa, cihazın konumunu bulabileceksiniz. Buradaki en iyi özelliklerden biri, cihazı kilitleyip eşlik eden bir telefon numarası ile bir mesaj yazabilmeniz. Bu şekilde birileri cihazınızı bulursa yapmaları gereken tek şey, belirtilen telefon numarasını aramak için ekrandaki 'Bana Ulaşın' düğmesine basmaktır. Başka bir seçeneğiniz yoksa bir ses çalmayı veya en kötü ihtimalle telefonu uzaktan silmeyi seçebilirsiniz.

  Ancak telefonunuzu bir tarayıcı kullanarak izlerseniz, Google hesabınızda oturum açmanız gerektiğini unutmayın. Başkasının akıllı telefonundan veya masaüstü tarayıcısından giriş yaptıysanız, bittiğinde tüm hesaplarınızdan çıkış yapmalısınız. Hesabınızı açık bırakırsanız, o bilgisayara erişimi olan herkes akıllı telefonunuzu izleyebilir.

  Buradan indirebilirsiniz.

  Find My Android Phone!

  Özellikler:

  Üstün izleme teknolojisiyle, çalınan veya kaybolmuş bir Android telefon bulmanın inanılmaz derecede kolay olmasını sağlıyor. Belki de en büyük özelliklerinden biri, uygulamanın telefonlarını programla senkronize eden herhangi bir aile üyesinin cep telefonunu izlemesine olanak sağlamasıdır. Kaybolan telefon hareket ettiği sürece sürekli değişen gerçek zamanlı konum güncellemelerini sağlar. 

  Uygulamanın kullanımı kolay web sitesi, senkronize edilen tüm telefonların hızlı bir şekilde görüntülenmesini sağlar ve ayrıca uygulama ile aynı gerçek zamanlı haritalamaya erişebilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz olduğunu da göz önünde bulundurarak, bu uygulama Android cihazınızı bulma konusunda en iyilerden biri olarak yerini koruyor.

  Buradan indirebilirsiniz.

  Lost Android

  Özellikler:

  Lost Android kayıp Android cihazınızı bulma konusunda mükemmel bir uygulamadır. Android uygulaması hala teknik açıdan beta halinde olsa da, kullanıcılara inanılmaz miktarda özellik sunmakta ve bu özelliklerin birçoğu bu etkileyici uygulamaya özel olmaya devam etmektedir.

  Yeni başlayan kullanıcılar, telefonlarına gelen SMS mesajlarını otomatik olarak e-posta gelen kutularına iletme ve hatta bilgisayarlarından doğrudan SMS gönderme seçeneğine sahipler. Lost Android ayrıca, telefonunuz "Sessiz Mod" da olsanız bile, kullanıcıların uzaktan kumandalı bir alarmı etkinleştirmeye olanak tanır. Ayrıca, uygulama, kullanıcıların kaybolan bir telefonun tüm içeriğini silip, telefona gönderilen tüm aramaları iletmesine ve herhangi bir çalınma vakasında ekranda istenilen mesajı gösterme özelliğine sahip.

  Buradan indirebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.webtekno.com

  Bul'u kullanarak arkadaşlarınızı bulma ve konumunuzu paylaşma

  Konumumu Paylaş açık olduğunda Bul uygulamasını kullanarak iPhone, iPad veya iPod touch'ınızdaki arkadaşlarınız, aile üyeleriniz ve kişilerinizle konumunuzu paylaşabilirsiniz. Ayrıca, GPS ve hücresel özelliği bulunan, iPhone'unuzla eşlenmiş Apple Watch'ları kullanarak watchOS 6 veya sonraki sürümlerinde Kişileri Bul uygulamasında da konumunuzu paylaşabilirsiniz.

  Aile Paylaşımı'nı ayarladıysanız ve Konum Paylaşma'yı kullanıyorsanız aile üyeleriniz Bul uygulamasında otomatik olarak görünür.

  Konumunuzu Mesajlar uygulamasında da paylaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : support.apple.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap