Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  telefon sessizdeyken alarm çalar mı iphone

  1 ziyaretçi

  telefon sessizdeyken alarm çalar mı iphone bilgi90'dan bulabilirsiniz

  telefon sessizdeyken alarm çalar mı

  telefon sessizdeyken alarm çalar mı

  İPhone'unuz Kapalı, Sessiz veya Rahatsız Etmeyin Durumunda Alarm Çalışır mı?

  Daha eski özellikli telefonların aksine, telefonunuzun pili biterse veya biterse iPhone'unuzun alarmı çalmaz. İPhone'unuz sessiz moddaysa veya Rahatsız Etmeyin modundaysa alarm çalar.

  Eski Nokia ve diğer aptal telefonların harika bir özelliği vardı: Alarm, telefon kapalıyken bile çalar. Bu, alarmın sizi uyandırma zamanı gelene kadar telefonunuzun ses çıkarmayacağını bilerek yatağa gidebileceğiniz anlamına geliyordu. Bazı Android telefonlar hala bu özelliğe sahiptir. İPhone'unuz ve uzantı olarak iPad'iniz ne yazık ki öyle değil.

  İPhone'um Kapalıysa Alarm Kapanır mı?

  Hayır. İPhone'unuz kapalıysa alarm çalmaz. Alarmın çalmasını istiyorsanız iPhone'unuzun açık kalması gerekir. Uyku modunda (ekran kapalıyken), Sessiz'de olabilir ve hatta Rahatsız Etmeyin açık ve alarm gerektiği zaman çalmaya devam edecektir.

  İPhone'umun Pili Biterse Alarm Kapanır mı?

  Hayır. İPhone'unuzun pili gece boyunca biterse, sabah için ayarladığınız alarm çalmaz.

  iPhone'lar, özellikle açtığınızda, kullanmıyorsanız şarjlarını tutma konusunda oldukça iyidir Düşük Güç Modu . Dolayısıyla, yaklaşık% 20 piliniz kaldığında çok fazla endişelenmenize gerek kalmaz. Öte yandan, pilinizin% 5'i kadar kaldıysa ve sekiz saatlik bir uykuya yatıyorsanız, gece boyunca pilinizin bitme olasılığı çok yüksektir.

  İLİŞKİLİ: İPhone'da Düşük Güç Modu Nasıl Kullanılır (ve Tam Olarak Ne İşe Yarar)

  İPhone'um Sessiz veya Rahatsız Etme Modundaysa Alarm Kapanır mı?

  İPhone'unuz açık olduğu sürece alarm çalmaya devam edecektir. Yani evet, iPhone'unuz Sessiz modda veya Rahatsız Etmeyin modundaysa alarmınız çalacaktır.

  İPhone'umun Ekranı Kapalıysa Alarm Kapanır mı?

  Evet, ekranın kararması iPhone'unuzun normal bir güç tasarrufu özelliğidir. Ana sayfa düğmesine dokunduğunuz sürece tekrar yanar, alarm gerektiği zaman çalar.

  Alarm Çalsa Bile Bir Zamanlayıcı Kapanır mı?

  Zamanlayıcılar, takvim randevuları ve hatırlatıcıların tümü bir alarmla aynı şekilde çalışır. Bir zamanlayıcı ayarlar ve ardından iPhone'unuzu kapatırsanız zamanlayıcı çalmayacaktır. Bunun yerine, iPhone'unuzu tekrar açtığınızda, zamanlayıcı hemen çalacaktır - muhtemelen size bir zamanlayıcıyı kaçırdığınızı hatırlatmak için.

  Herhangi bir nedenden dolayı iPhone'unuzun pili o kadar zayıfsa ve geceyi geçemeyecekse - ve şarj edemiyorsanız - ancak sizi sabah uyandırmak için çaresizce bir alarma ihtiyacınız varsa, yanınıza almanız gerekecektir. yaratıcı. Eski bir çalar saat kazın, bir şarj cihazı çalın veya güvendiğiniz bir arkadaşınıza (veya otelin resepsiyon masasına) sabah sizi aramasını söyleyin. İPhone'unuza güvenemeyeceksiniz.

  Yazı kaynağı : www.thefastcode.com

  iPhone “Kapalı, Sessiz ya da Rahatsız Etme” Modundayken Alarm Çalar mı?

  Samsung Telefon Sessizde Alarm Çalmıyor

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap