Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  telefon görüşmesi kaydetme programı

  1 ziyaretçi

  telefon görüşmesi kaydetme programı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Telefon Görüşme Kaydı Yapabileceğiniz 10 Uygulama

  Çağrı Kaydetmek İçin En İyi Görüşme Kaydedici Uygulamalar

  Çağrı Kaydetmek İçin En İyi Görüşme Kaydedici Uygulamalar

  Görüşme kaydedici uygulamalar sayesinde gün içerisinde gerçekleştirdiğiniz aramaları kaydedebilirsiniz. En iyi arama kaydetme programı arayan kullanıcılar için bir liste hazırladık. Hazırladığımız listede birbirinden başarılı yazılımlar yer alıyor.

  Akıllı telefonunuzda yaptığınız görüşmeleri daha sonrasında not almak gibi çeşitli nedenlerle kaydetmenin bir yolunu arıyorsanız, çağrı kaydı için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalar ile karşınızdayız. Bu listedeki uygulamalardan birisini kullanarak yaptığınız görüşmeleri kayıt altına alabilirsiniz. Peki ama en iyi çağrı kaydı uygulamaları hangileri?

  Başlangıçta ufak bir hatırlatma yapmamız gerekirse, çağrı kaydı uygulamaları yalnızca Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda kullanılabiliyor. Apple tarafından uygulanan kısıtlamalar nedeni ile iPhone'larda çağrı kaydı uygulaması kullanmanız mümkün değil.

  Görüşme Kaydedici Uygulamalar Listesi

  Yukarıda gün içerisinde gerçekleştirdiğiniz aramaları kaydedebileceğiniz uygulamalar yer alıyor. Bu uygulamaların detaylarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

  1. ACR - Call Recorder

  Call Recorder, adından da anlayacağınız üzere yaptığınız telefon görüşmelerini kaydeden ücretsiz ve yararlı bir Android arama kaydetme uygulamasıdır. Uygulama mağazası üzerinde pek çok alternatifi olan uygulama, diğer uygulamalardan farklı olarak sunmuş olduğu ek özellikler sayesinde ön plana çıkıyor.

  Çok sade ve kullanışlı bir şekilde geliştirilen uygulama sayesinde yapacağınız tüm görüşmeleri kaydedebiliyorsunuz.

  2. Automatic Call Recorder

  Automatic Call Recorder Android cihazlarınız üzerinde yapacağınız görüşmeleri kaydetmek için geliştirilen yararlı bir uygulamadır. Uygulama yüklendikten sonra otomatik olarak yapacağınız tüm konuşmaları kaydetmektedir. Uygulamayı Android telefonlarınıza ücretsiz olarak yükleyerek kullanabilirsiniz.

  Uygulama ayarlarından hangi aramaların kaydedileceğiniz ve kaydetme işleminden sonra hangilerinin otomatik olarak dinleneceğiniz belirleyebilirsiniz. Google Drive ve Dropbox'a kaydedilen görüşmeleri eşleyerek bulut depolama alanlarından da yararlanabilirsiniz. Bu sayede cihazınızın kendi hafozası dolmamış olur.

  3. Auto Call Recorder

  Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Otomatik Arama Kaydedici sayesinde önemli aramaları, sonradan hatırlamak isteyeceğiniz telefon görüşmelerini ve özel anları kolayca ses kaydı olarak saklayabiliyorsunuz.

  Auto Call Recorder hem sizin yaptığınız aramaları hem de ize gelen aramaları kaydedebilmekte. Uygulamayı aramalarınızı otomatik olarak kaydedecek şekilde yapılandırabiliyorsunuz ve uygulamayı açarak arama kayıt geçmişinizi görüntüleyebiliyorsunuz.

  Arama kayıt geçmişinde kaydedilen aramalar arama yapılan tarihe ve gelen arama tarihine göre sıralanıyor. Bu sayede dinlemek istediğiniz arama kaydına kolayca ulaşabiliyorsunuz.

  4. Cube Call Recorder

  Başarılı bir arayüze sahip olan Cube Call Recorder isimli uygulamada gelişmiş özellikler bulunuyor. Basit kullanımı ile dikkat çeken program, telefon görüşmelerinin yanı sıra Skype, Viber, Signal ve WhatsApp Messenger gibi uygulamalar üzerinden yapılan aramaları da kaydeder.

  Uygulama, tüm aramaları otomatik olarak kaydeder. Eğer tüm aramaların kaydedilmesini istemiyorsanız bir liste oluşturabilirsiniz. Listede kaydedilmesini istemediğiniz kişileri belirleyebilirsiniz. Uygulamada ücretsiz sürümün yanı sıra premium versiyon da mevcut. Premium versiyonda bazı avantajlar sunuluyor.

  5. Blackbox Call Recorder

  Sahip olduğu gelişmiş özellikleri ile dikkat çeken Blackbox Call Recorder sayesinde aramaları kaydedebilirsiniz. Kaydettiğiniz verileri popüler bulut depolama platformu Google Drive’a yedekleyebilmeniz mümkün. Kullanıcı dostu arayüze sahip olan uygulamada arama kaydetmek istemediğiniz kişileri beyaz listeye ekleyebilme imkânına sahipsiniz.

  Basit bir kullanıma sahip olan Blackbox Call Recorder’da birçok özellik yer alıyor. Bu özelliklerden bir tanesi eski kayıtları otomatik temizleme işlevi. Bu özellik sayesinde eski kayıtları çok hızlı bir şekilde silebilirsiniz. Böylelikle kayıtları silmek için tek tek uğraşmak zorunda kalmazsınız ve zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

  6. RMC: Android Call Recorder

  MP3, 3GP ve VAW gibi çeşitli ses formatlarını destekleyen RMC: Android Call Recorder, telefon görüşmelerini kaydeder. Uygulama, arama kaydı işlemi için mikrofonu kullanır. Bu nedenle görüşme sırasında hoparlörü açarak kaydın daha kaliteli şekilde gerçekleşmesini mümkün hale getirebilirsiniz. Uygulamada eski kayıtları otomatik temizleme özelliği bulunuyor.

  7. TapeACall: Phone Call Recorder

  Telefon görüşmelerini yüksek kalitede kaydeden TapeACall: Phone Call Recorder, oldukça kolay bir kullanıma sahip. Uygulamada kayıt konusunda bir sınırlama mevcut değil. Böylece kullanıcılar istediği kadar ses kaydı gerçekleştirebilir. Kaydedilen ses kayıtlarını bilgisayarın yanı sıra Google Drive, Dropbox veya Evernote’a aktarabilirsiniz.

  Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan TapeACall: Phone Call Recorder üzerinden Facebook ve Twitter hizmetleri üzerinden paylaşma imkânı mevcut. Uygulamada ücretsiz ve ücretli versiyonlar yer alıyor.

  8. Super Call Recorder

  Akıllı telefon üzerinden yapılan görüşmeleri otomatik olarak kaydeden Super Call Recorder isimli uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Kaydedilen arama kayıtlarına uygulama üzerinden erişebilme imkânına sahipsiniz. Paylaşım tarafında çeşitli seçenekler sunan uygulama, bu seçenekler ile ses kayıtlarının paylaşılmasına olanak tanıyor.

  Arama Kaydetme Programları Ücretli mi?

  Çağrı kaydı uygulamalarının bazıları ücretsiz iken bazıları ücretli olabilir ya da çeşitli işlevlere erişim için ücretlendirme uygulayabilir. Bu noktada bir yanılgıya düşmemeniz adına en kesin bilgiyi uygulamanın içeriğini kontrol ederek edinmeniz mümkün olacaktır.

  Telefon Konuşmalarını Kaydetmek Suç mu?

  Kişiler arasında yapılan görüşmelerde karşı tarafın rızası olmadan yapılan kayıt işlemleri suç teşkil etmektedir. Bu kapsamda haberleşmenin gizliliğini ihlal eden ve içerikleri hukuka aykırı olarak ifşa eden kimseler yasalar doğrultusunda cezalandırılabilir.

  Bu yazıda arama kaydetme programı arayan kullanıcılar için başarılı uygulamaları listeledik. Konuya dair düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

  Yazı kaynağı : www.tamindir.com

  En iyi telefon görüşme kayıt programı 2022 ✔️ Ücretsiz Kaydedici

  En iyi telefon görüşme kayıt programı 2022 ✔️ Ücretsiz Kaydedici

  Bazı durumlarda telefon görüşmelerini kayıt etmek gerekebiliyor. Bu işlem oldukça önemli olduğu için iyi programlar seçmek zorunda kalabiliyoruz. Bu yüzden en iyi telefon görüşme kayıt programı yani en iyi arama kaydedici uygulamalar seçerken oldukça dikkatli olmalıyız. Önemli telefon görüşmelerinin kayıtlarını güvenle almak için sizlere en iyi telefon görüşme kayıt programlarını listelediğimiz yazımıza başlayalım.

  İşle ilgili aramalardan sevdiklerimizle aramalara kadar, akıllı telefonlar artık kısa veya uzun görüşmelerimizi kaydetmemize izin veriyor. Ancak, tüm Android cihazlar bu işlevi barındırmıyor. Peki ya Android’de telefon görüşmesi nasıl kaydedilir?

  En iyi Telefon Görüşme Kayıt Programı 2022

  Yerleşik arama kaydetme yeteneklerini veya bir Android uygulamasını kullanmanın yanı sıra, aramayı bir hoparlöre koyarak ve başka bir akıllı telefonun ses kayıt uygulamasını kullanarak bir telefon görüşmesini de kaydedebilirsiniz. Ancak, bu telefon görüşmelerini ‘kaydetme’ yöntemi teknolojiden uzaktır ve gerçek bir çözüm değildir.

  Mümkün olan en iyi yol, telefon görüşmelerini kaydetmek için üçüncü taraf uygulamaları kullanmaktır; bu nedenle, telefon görüşmelerinin bir kopyasını (telefon görüşme kayıt programları kullanımıyla) saklamak için en iyi arama kaydedici uygulamalarını listeleyerek size yardımcı olmak için buradayız. Daha önce yazmış olduğumuz telefonla konuşurken ses kaydetme programları adlı içeriğimizi güncellediğimiz içeriğimiz buradan sonra başlamaktadır. 

  2020 yılında güncellenen en iyi arama kaydedici uygulaması ve programları hakkında hazırladığımız bu listede bulunan programlar sayesinde telefon görüşmelerinizi kaydedebilirsiniz. Ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunan bu programlar sayesinde sınırsız ve uzun bile olsalar telefon görüşmelerini kayıt altına alabilirsiniz. İşte en iyi arama kaydedici uygulamalar listesi:

  Listeye geçmeden önce: Başkasının telefon konuşmalarını kaydetme içeriğimizi incelemek isterseniz bağlantıyı tıklayın ve içerik yeni sekmede açılsın. Daha sonra okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz. Keyifli okumalar 🙂

  1. Google’ın kendi mobil telefon uygulaması

  Google telefon uygulaması, artık yerleşik bir arama kaydedici özelliğine sahiptir. Uygulama, birkaç Android cihaza önceden yüklenmiş olarak gelir ve bizi üçüncü taraf uygulamaları indirmekten kurtarır. Telefon görüşmelerini kaydetmek için Google tarafından sunulan bu özellik üçüncü taraf uygulamalara göre daha güvenli ve kararlı çalışmaktadır. 

  Tek dezavantajı, özelliğin yalnızca bir kısım cihazda kullanılabiliyor olmasıdır. Bununla birlikte, 2020’nin sonuna kadar daha geniş bir sunum bekliyoruz. Uygulama, alıcıyı aramalarının kaydedileceği konusunda bilgilendiriyor. Bu, diğer kişiye haber vermeden aramaları kaydetmek isteyen kişiler için bir sorun olabilir.

  Artıları : Uygulama Google tarafından yapılmıştır ve Pixel serisine ve Android bir cihaza önceden yüklenmiş olarak gelir.
  Eksileri : Şu an itibariyle yalnızca bir avuç kullanıcı tarafından kullanılabilir.

  Google Play Store Puanı: 3.9
  İndirme:
   Yüz milyondan fazla

   2. Call Recorder – Cube ACR

  Call Recorder Cube ACR uygulaması, telefon görüşmelerini kaydetmek için en iyi uygulamalardan biri olmasını sağlayan, kullanımı kolay bir uygulamadır. Uygulama başlatıldığında, telefon görüşmesi kaydedicinin nasıl çalışacağı konusunda size bir fikir verecektir. Uygulama, devam eden bir çağrı sırasında ekrandaki uygulama widget’ına tıklamanız gereken düzenli gelen ve giden WhatsApp, Skype ve Viber çağrılarını otomatik olarak kaydedecektir.

  Uygulamaya birkaç izin verdikten ve Cube Call Recorder uygulama konnektörünü açtıktan sonra aramaları kolaylıkla kaydedebilirsiniz. Ne yazık ki, uygulamayı test ederken VoIP aramalarını (WhatsApp, Viber veya Skype) kaydetmek bizim açımızdan pek mümkün olmadı.

  Artıları : Otomatik çağrı kaydetme kolaylığı
  Eksileri : VoIP çağrılarının olmaması

  Google Play Store Puanı: 4.2
  İndirme:
   On milyondan fazla

  3. Call Recorder – ACR

   En iyi arama kaydedici uygulamalarından biri olan ACR uygulaması başlangıçta arama kaydının ülkenizde yasal olduğunu onaylamanızı gerektirir. Uygulamanın telefon numaranıza ihtiyacı yoktur, bu nedenle Çağrı Kaydedici ACR uygulaması en iyi arama kaydedici uygulama listemizde yer almaktadır.

  Uygulamayı kurduğunuzda, aramalar (gelen veya giden) otomatik olarak kaydedilecektir. Mevcut arama kayıtlarıyla daha fazla dinleyebilir, düzenleyebilir, paylaşabilir, numaraları düzenleyebilir veya daha fazla görev gerçekleştirebilirsiniz. Desteklenen Bulut depolama hizmetlerinde çağrıları yükleyebilir, notlar ekleyebilir veya kayıtları yedekleyebilirsiniz.

  Artıları : Kullanım kolaylığı
  Eksileri : Reklamlarla birlikte gelir

  Google Play Store Değerlendirmesi: 3.7
  İndirme:
   On milyondan fazla

  4. Automatic Call Recorder

  Otomatik arama Kaydedici uygulamasının basitliği, Android çağrı kayıt uygulaması listemizin bir parçası olmak için yeterince iyidir. Uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken, uygulamaya ses ve çağrı erişimi sağlamak.Bu sayede telefon konuşmalarını en iyi şekilde kaydedebileceksiniz. Aramalar, gelen aramalar, giden aramalar, tüm aramalar veya önemli aramalar gibi farklı bölümlerde uygulamaya eklenecektir.

  Ayrıca, arama kayıtlarını silebilir veya paylaşabilir ve arama kaydedici uygulamasından birkaç numarayı hariç tutma, uygulama için bir pin ayarlama ve kayıt sırasında gösterilecek uygulama simgesini seçme gibi birkaç ayar ekleyebilirsiniz.

  Artıları : Eklenen ayar seçenekleri
  Eksileri : Özellikle başlangıçta çok fazla reklam

  Google Play Store Değerlendirmesi: 3.8
  İndirme: Yüz milyondan fazla

  5. Call Recorder Automatic

  Diğer arama kayıt uygulamaları gibi, kayıt cihazı bir akıllı telefondaki depolamaya erişmek, aramaları kaydetmek, aramaları ve kişileri yönetmek için izin ister. Ayrıca, güvenlik nedeniyle arama kayıtlarının bölgenizde yasal olmasını sağlar bu nedenle sizlere söyleyebilirim ki en iyi arama kaydedici uygulamaları kategorisine girmeye hak kazanmış bir uygulamadır.

  Uygulama, üç bölümün bulunduğu basit bir arayüze sahiptir: Gelen aramalar, Tüm aramalar ve Giden aramalar. Arama kayıtlarını silmenin yanı sıra, Premium’a yükseltme ve buluta yedekleme seçeneği gibi birkaç ayar daha alacaksınız.

  Hatırlatmak gerekirse, aramalar yalnızca cihazın hoparlörü açıkken kaydedilebilir.

  Artıları : Bulut depolamaya yedekleme
  Eksileri : Çağrı kaydı için bir hoparlör ihtiyacı

  Google Play Store Puanı: 4.0
  İndirme:
   On milyondan fazla

  6. All Call Recorder Lite 2022

  Çağrı Kaydedici Lite 2020, hafif ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahip bir arama kaydedici Android uygulamasıdır. Uygulama dört bölüme ayrılmıştır: tüm aramalar, giden aramalar, gelen aramalar ve acil aramalar.

  En iyi arama kaydedici uygulamaları demişken bu uygulamadan bahsetmezsek olmaz, aramaları kaydetmek istemediğiniz numaraları hariç tutma, bir PIN kullanarak uygulamanın kilidini açma, paylaşım seçenekleri ve hatta reklamları kaldırma seçeneği gibi çeşitli ayar seçenekleriyle birlikte gelir. Ben kullanırken çalışmıyorum.

  Uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır ve arama kayıt işleminin çalışması için çok fazla kurulum gerektirmez bu sayede kullanım kolaylığı sağlar. Ancak, reklam içerir.

  Artıları : PIN kurulumu
  Eksileri : Reklamlar

  Google Play Store Değerlendirmesi: 4.2
  İndirme:
   Beş milyondan fazla

  7. Blackox call recorder

  Arama Kaydedici uygulaması başlatıldığında, bilmeniz gereken bir dizi uyarı alacaksınız: uygulamanın bazı taşıyıcılarda tek taraflı kaydı var, diğer ses kayıt uygulamalarıyla uyumsuzluğu, güç tasarrufu modu ve birkaç izni var. sürece başlamadan önce alır.

  Uygulama bir kez açıldığında, tüm arama kayıtlarını görüntüler ve sol tarafta bir hamburger menüsüne sahiptir, burada çeşitli diğer seçenekler ve belirli arama kayıtlarını hızlı bir şekilde aramak için sağda bir arama logosu bulunur.

  Ayarlar seçeneğinin altında birkaç ayar ve bunun için ödeme yapmanızı gerektiren Reklamları kaldır seçeneği vardır. Ayrıca, arama kayıtları süre, tarih, isim ve daha fazlasına göre sıralanabilir, bu da işleri kolaylaştırır.

  Artıları : Kullanım kolaylığı

  Eksileri : Tek taraflı kayıt

  Google Play Store Değerlendirmesi: 4.2
  İndirme:
   Beş milyondan fazla

  8. Auto call recorder

  En iyi arama kayıt uygulaması listemizin yedinci girişi olan Auto Recorder uygulaması önce gerekli izinleri ister ve ardından onu kullanmaya hazırdır. Çeşitli telefon kayıt uygulamalarına benzer şekilde, Otomatik Kaydedici, kaydedilen tüm aramaları listeleyen bir sayfaya sahiptir ve solda Tüm aramalar, Giden aramalar, Gelen aramalar ve Favori aramalar, Ayarlar ve daha fazlası gibi seçeneklere sahip bir menü bulunur.

  Sağ tarafta, ihtiyacınız olan arama kayıtlarını arama yeteneği için arama simgesi bulunur ve ardından uygulamanın alt kısmında görüntülenen reklamlar vardır; bazen de açılırlar. Kullanım oldukça basittir. Ancak, daha az veya hiç reklam olmasın isterdim. Reklamsız bir deneyim için, sadece biraz para harcayarak Call Recorder Pro’ya geçebilirsiniz.

  Artıları : Uygulama Kilidi seçeneği
  Eksileri : Çok sayıda reklam

  Google Play Store Puanı: 4.1
  İndirme:
   Beş milyondan fazla

  Yapılan veya alınan aramaları bekletmek isteyen biriyseniz, yukarıda bahsedilen listenin size bir şekilde yardımcı olacağını umuyoruz.

  En iyi Telefon Görüşme Kayıt Programı 2022 Sonuç:

  Hızlı bir hatırlatma olarak, Google Play Store’da çok sayıda Arama kaydedici uygulama seçeneği vardır. Derecelendirmelere, kişisel deneyime ve kullanıcı incelemelerine göre yukarıda bahsedilenleri seçtik. Bazı uygulamalar Arama kaydetme uygulaması listemizde olmasalar bile başkalarının keyifle kullandığı uygulamalar olabilir. Böyle programları biliyor iseniz lütfen aşağıdan yorum yapmayı ihmal etmeyin. Sonraki içeriklerimizde görüşmek üzere…

  Yazı kaynağı : webdeyazilim.com

  Gelen arama kaydetmek için en iyi program hangisi? IOS ve Android en iyi görüşme kaydedici programlar

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap