Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  tekirdağ avşa feribot seferleri

  1 ziyaretçi

  tekirdağ avşa feribot seferleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Tekirdağ Avşa Feribot Seferleri Öz Kaptan

  öz kaptan

  Tekirdağ Avşa seferleri yapan Öz kaptan Gemisi 2021 Güncel KIŞ tarifesidir.Tekirdağ Avşa feribot seferleri fiyatları yolcu 60 TL, araçlar şöför dahil 160 TL’dir. Tekirdağ Avşa feribot seferleri fiyatları 2021 kış sezonuna ait güncel ücretlerdir.

  Tekirdağ Avşa Adası Seferleri Öz Kaptan Gemisi Yaz Kalkış Saatleri (2021)

  DİKKAT : ÖZ KAPTAN Gemisi bakıma girmiştir. Tekirdağ-Avşa Adası seferleri için her gün düzenli olarak Tekirdağ(Barbaros) – Marmara Adası arası yapılan Marmara Roro seferlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca Marmara Roro gemisi kış döneminde cuma ve pazar günleri Tekirdağ-Avşa seferi yapmaktadır. Marmara Roro seferleri için tıklayın.

  Güncel Tekirdağ Avşa feribot seferleri fiyatlarına https://avsa.bandirma.com.tr/avsa-adasi-bilet-fiyatlari adresinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Tekirdağ Kalkış limanı; Tekirdağ Akport Gümrüklü Limanı’dır (eski cezaevi karşısı).

  Tekirdağ Avşa Feribot kaç saat?

  Tekirdağ’dan Avşa’ya feribot ile 3,5 saatte ulaşabilirsiniz. Aracınızı da Tekirdağ feribotları ile Avşa’ya götürebilirsiniz.

  Avşa Adası Konaklama Önerileri

  bahar-eylul-firsatgrand-guzel-otelsimge-apartcane-motel-fırsatlara-zeynep-apart-firsatefe-apart-avsa-adasiozcan-urun-apart-fiyatibutik-apartavsa-adasi-denize-sifir-otel-firsatlarinehir-deluxe-butik-oteltruva-apart-avsa-firsatalperen-apartmizrak-apart-firsatgorkem-apartuludag-apart-fırsatyuksel-motel-firsatbatu-suit-avsa-yigitlerheramis-apartbogazici-apartkonak-hotel-avsaozcan-urun-apart-fiyatiefe-suit-avsa
  Silivri’den Tekirdağ Bağlantılı seferlerle Avşa Adası’na gidebilirsiniz

  Özkaptan Tekirdağ Avşa Feribotu Telefon Numaraları

  Dikkat! Lütfen sefer saatlerini aşağıdaki telefon numaralarından doğrulamanızı tavsiye ediyoruz.
  Rezervasyon ve Bilgi Telefon: 0 266 896 11 01 – 0 266 896 10 28 - 0530 511 63 04

  Özkaptan’a Alternatif Tekirdağ Avşa Adası Feribot Seferleri

  Avşa Adası Konaklama Tavsiyeleri

  lara zeynep apart simge apart Okan Çakır Apart Avşar Apart Zeus Otel Boğaziçi Motel Yüksel Apart Truva Apart Class Apart Özgür Motel Heramis Apart Mızrak Aparthttps://www.avsavip.com/tekirdag-avsa-seferleri-oz-kaptan-gemisi-kalkis-saatleri/ sayfasından da Özkaptan feribot seferlerine ulaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : avsa.bandirma.com.tr

  Avşa Adası-Tekirdağ Feribot Seferleri ve Fiyatları 2022

  Avşa Adası-Tekirdağ Feribot Seferleri ve Fiyatları 2022

  Avşa Adası‘na İstanbul’un özellikle Anadolu yakası tarafından gelecek misafirler için Avşa Adası – Tekirdağ Feribot seferleri büyük önem taşımaktadır. Özellikle Avşa Adası İDO seferleri hava muhalefeti sebebi ile iptal olduğu durumlarda İstanbul’dan Avşa‘ya gelecek tatilciler için adeta can simidi olan Tekirdağ feribot seferleri ayrıca araçlıdır. İDO deniz otobüsü olduğu için araçla Avşa Adası’na ulaşım imkanı yoktur. Tekirdağ’dan Avşa Adası’na nasıl gidilir diye soruyorsanız ve eğer Avşa’ya İstanbul tarafından aracınız ile gelecekseniz Tekirdağ seferlerini kullanmalısınız.” 

  avşa adası tekirdağ ulaşım

  Tekirdağ Avşa arabalı vapur kaç saat? diye merak ediyorsanız hemen cevabını verelim yaklaşık 3 saatte Avşa’ya ulaşım sağlanmaktadır.  Avşa Adası-Tekirdağ Feribot Fiyatları 2022

  Yolcu Kişi Başı : 100 TL. Araba Şöför Dahil 360 TL. Minibüs Şöför Dahil 500 TL. Motorsiklet şöför dahil 220 TL, Kamyonet şöför dahil 750-800 TL

  Gelelim Avşa Adası-Tekirdağ Feribot Sefer Saatlerine… Kış aylarında Ömer Kaptan firması Avşa Adası’na ulaşım hizmeti vermektedir. Yaz aylarında Tekirdağ’dan Avşa’ya, Avşa’dan Tekirdağ’a yolcu ve araç taşıyan birden çok firma mevcuttur. Bunlar Öz Kaptan, Yener Ciner, Yavuz Naz, Ömer Kaptan gemi firmalarıdır. Sefer saatleri farklıdır. Sitemiz sefer saatlerini sizler için bir araya getirdik.


  Tekirdağ – Avşa Adası Öz Kaptan-Ömer Kaptan Gemisi Feribot Saatleri

  bahar aqua resort


  Kalkış limanı, Tekirdağ Akport Gümrüklü Limanı’dır (eski cezaevi karşısı).

  Rezervasyon Telefonu : 0 532 377 57 54 – 0 542 377 57 54 – 0 535 764 95 34 – 0 544 327 76 74

  Ömer Kaptan Avşa Büro Telefonu : 0 266 896 26 77 – 0 266 869 27 77

  Öz Kaptan Gemisi Kalkış Saatleri ve Telefonu

  Kalkış limanı, Tekirdağ Akport Gümrüklü Limanı’dır (eski cezaevi karşısı).

  Rezervasyon ve Bilgi Telefon: 0 266 896 11 01 – 0 266 896 10 28 – 0 532 599 26 77

  Dikkat! Avşa’ya yola çıkmadan önce Lütfen sefer saatlerini YUKARIDAKİ telefon numaralarından doğrulayınız.


  Tekirdağ Avşa Yavuz Naz Gemisi Seferleri Yaz Saatleri 2022

  Tüm Avşa feribot seferleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.avsaisland.com

  Avşa Tekirdağ feribot seferleri

  Avşa Tekirdağ feribot seferleri

  Balıkesir ilimize bağlı olan Avşa Adası, özellikle son yıllarda düzenlenen eğlence ve etkinliklerle çok daha gözde bir tatil yeri haline gelmiştir. Marmara’nın en büyük adalarından olan Avşa, yaz ve bahar aylarında düzenlenen seferler nedeniyle yoğun bir ziyaretçi akımına uğramaktadır.

  Avşa Adası’na ulaşım sağlamak için farklı duraklardan feribot seferleri düzenlenmektedir. Bu yazımızda Tekirdağ’dan adaya ulaşımı ele alacak, Avşa Tekirdağ feribot seferleri ile ilgili bilgiler vereceğiz.

  Tekirdağ’dan Avşa’ya Nasıl Gidilir?

  Tekirdağ’dan düzenlenen seferler, hem bu bölgeden gelecek olanların hem de aracıyla adaya gitmek isteyenlerin tercih ettiği bir yoldur. Bilindiği gibi İstanbul üzerinden düzenlenen seferlerde araçla gidiş imkânı bulunmamaktadır.

  Avşa Tekirdağ feribot seferleri birkaç özel firma sayesinde gerçekleştirilir. Bu firmalar:

  ÖZ KAPTAN GEMİSİ SEFERLERİ

  16 Temmuz 2021'DEN İTİBAREN HERGÜN GEÇERLİDİR. 

  16 Temmuz 2021'DEN İTİBAREN GEÇERLİDİR. 

  Avsa Tekirdağ Feribot Seferleri

  Tekirdağ Avşa Feribot Ücretleri Nedir?

  2022 Yılında Yolcu ücreti Kişi Başı 100 TL olarak belirlenmiştir.

  Günümüz şartlarında değişim gösterebilir.

  Burada vereceğimiz fiyatlar ortalama değerler olup, güncel fiyatlar için firmaların telefon numaraları ve internet adreslerinden bilgi alabilirsiniz.

  Tekirdağ ve diğer feribot noktalarından kalkan tüm araçlar ortalama 3 saatlik bir sürede Avşa Adası’na ulaşım sağlamaktadır.

  Avşa Özkaptan Gemisi

  Yazı kaynağı : www.avsa.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap