Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  tek girişlik pass card nasıl alınır

  1 ziyaretçi

  tek girişlik pass card nasıl alınır bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sıkça Sorulan Sorular

  Sıkça Sorulan Sorular

  Passolig Kartınızda yeterli bakiye bulunmaması durumunda para yükle butonuna tıklayarak kartınıza güvenli ve hızlı bir biçimde para yükleyebilirsiniz.

  Ayrıca;

  passo.com.tr

  Passo Mobil uygulamasından

  PTT Şubeleri

  PTTmatik'ler

  N Kolay işlem merkezlerinden

  EFT yaparak

  Vakıfbank ATM'lerinden

  Passolig Kartınıza para yükleyebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.passolig.com.tr

  Passolig | Passolig Kartım Olmadan Maça Girebilir miyim?

  Tek geçişlik pass kart uygulaması değişti

  Tek geçişlik pass kart uygulaması değişti  Taraftarımızın Dikkatine!

  Bilindiği üzere Passolig Kart başvurusunda bulunmuş ancak henüz kartını teslim alamamış, Passolig Kartını kaybetmiş ya da kartı kullanılamayacak kadar hasar görmüş ve bu durumun bildirimini yapmış ancak yenilenen kartı henüz kendisine ulaşmamış, maça gelirken kartını evinde, arabasında unutmuş futbolseverlerin maç keyifleri yarıda kalmıyor. Stadyum gişelerinden temin edilen Passolig PassKart ile zaten sahibi oldukları koltuklarında, takımlarını desteklemeye devam etmeleri sağlanıyor.

  Eskiden biletini / kombinesini unutan taraftar maça giremezken, Elektronik kart – Ebilet uygulaması taraftarlar stadyum gişesinden aldıkları tek geçişlik kartları ile takımlarını stadyumda canlı desteklemeye devam ediyor.

  Passolig Kartını maç girişi sırasında fiziki olarak yanında bulundurmayan taraftarlarımızın stadyuma sorunsuz bir şekilde giriş yapmalarını sağlayan PassKart uygulaması ile ilgili aşağıdaki şekilde bir değişiklik yapılmıştır.

  ·        En az bir adet sonuçlandırılmış Passolig Kartı başvurunuz varsa ancak kartınız henüz size teslim edilmemiş ise veya kayıp/çalıntı kart şikayeti ile  kartınızı iptal ettirmiş ve yeni kartınız halen size ulaştırılmamış ise stadyum gişelerinden ücretsiz bir şekilde Passolig Passkart temin edebileceksiniz.

   

  ·        Passolig Kartınız ile ilk kontrol noktasında veya turnike geçişi sırasında kartınızın okunmadığı durumlarda, gişedeki görevli personel, kartın teknik bir sebeple okununamadığını kontrol ederek doğruladıktan sonra  ücretsiz bir şekilde Passolig PassKartı temin edebileceksiniz.

   

  ·       Maça gelirken Passolig Kartınızı unutmanız, yanınızda bulunmaması durumununda da, Pass Kart hizmetini almaya devam edeceksiniz ancak bu hizmetin bedeli 15 TL olacaktır.

   

  Tek geçişlik pass kart uygulaması ile ilgili video’ya aşağıdaki link’ten ulaşabilirsiniz:

  https://www.passolig.com.tr/passolig-kartim-olmadan-maca-girebilir-miyim

  Yazı kaynağı : www.caykurrizespor.org.tr

  Passolig Pass Kart Şikayetleri - Şikayetvar

  Passolig olmadan bilet

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap