Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  teen wolf türkçe dublaj full izle

  1 ziyaretçi

  teen wolf türkçe dublaj full izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Teen Wolf

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.diziyou.co

  Teen Wolf Türkçe Dublaj izle - Set Film izle

  Teen Wolf İzle | Türkçe Altyazılı & Dublaj Dizi İzle - yabancidizi.org

  Roket Dizi

  Teen Wolf, Türkçe’ye de “Genç Kurt” olarak çevrilebilecek, genç bir kurt adamın hayatına odaklanan bir MTV yapıtı olarak 2011 yılında karşımıza çıktı. IMDB üzerinden 7,7 puan alan bu yapıt, aksiyon, komedi ve dramı birleştiren bir dizi olarak Jeff Davis’in yaratıcılığında kurgulandı. MTV tarafından dönemin en parlak projelerinden biri olarak görülen Teen Wolf, sadece kurt adamların hayatının işlendiği düşünülse de aslına bakarsanız pek çok başka varlığı da işin içine katan bir dizi. Başrollerinde Tyler Posey, Holland Roden, Dylan O’Brien gibi isimlerin bulunduğu Teen Wolf, global alanda 16 farklı ödüle ve 26 farklı ödül adaylığına da sahip.

  Kurgu olarak, sıradan bir gencin ısırılması ve kurt adam oluşu ile başlayan Teen Wolf; hemen herkes tarafından tahmin edilebilecek klasik bir hikayeyle başlıyor ancak sonraki sezonlarda; daha doğru bir tabirle her sezon kalitesinin üzerine koyarak ilerliyor diyebiliriz. Özellikle sadece kurt adamları konu etmemesi ve pek çok mitolojik varlığı dizi içine almasıyla, dönemin en kaliteli yapıtlarından biri haline gelen Teen Wolf’e bu açıdan baktığımızda, fantastik bir yapıt olduğunu da rahatlıkla belirtebiliriz. Şehirde adaleti sağlamak ve aynı zamanda bu yaratıklara karşı savaşını kazanmak isteyen Scott’un kendi içindeki sorunları ve elbette ekibiyle yaşadığı pek çok olayı izlerken, zaman zaman gerilecek; zaman zaman gülümseyeceksiniz.

  Siz de, hem heyecanlı hem de içinizi ısıtacak bir dizi arıyorsanız; Teen Wolf kesinlikle tarafınıza tavsiyemizdir.

  Yazı kaynağı : www.roketdizi.pw

  Teen Wolf Türkçe Dublaj Izle


  - Nous importons du bois d'origine certifié FLEGT : c'est une norme qui garantit la protection des forêts et leur gestion intelligent.

  - Nous travaillons en collaboration avec des artisans: nous les connaissons et ils fabriquent tout à la main.

  - Nous privilégions le recyclage et la revalorisation des matières comme le bois et le verre plutôt que la surproduction.

  - Nous sélectionnons tous nos articles nous et nous n'avons aucun intermédiaire: c'est pour ça que c'est beau et à prix raisonnables !

  Yazı kaynağı : gbb.acdl.bzh

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap