"> "> ted denizli bursluluk sınav sonuçları - ❤️ bilgi90
  Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ted denizli bursluluk sınav sonuçları

  1 ziyaretçi

  ted denizli bursluluk sınav sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Giriş ve Bursluluk Sınavı Sonuçları ve Kayıtlar Hakkında Bilgilendirme

  [:tr]

  Kayıt süreçleriyle ilgili bilgiler okulumuz internet sayfasından duyurulmaktadır. Kayıt sürecinin takibi ve kayıt sürecinin tamamlanması velinin sorumluluğundadır.

  10. SINIFLARA BAŞVURAN ÖĞRENCİLERİN SINAV SONUÇLARI

  16 MART 2018 TARİHİNE KADAR AÇIKLANACAKTIR.

  2018-2019 eğitim öğretim yılı için 4-5-6-7-8-9 ve 10.sınıflarımıza öğrenci kabulü TED Denizli Koleji Giriş ve Bursluluk Sınavı sonuçlarına göre yapılacaktır. Kontenjan önceliği 2017-2018 eğitim öğretim yılında okulumuzda öğrenim gören öğrencilerimizin olacaktır.

  4. ve 8. SINIFI OKULUMUZDA OKUYAN ÖĞRENCİLERİMİZİN KAYIT SÜRECİ

  2017-2018 eğitim öğretim yılında okulumuzun 4. ve 8. sınıflarında öğrenim gören öğrencilerimizin ortaokul ve lisemize kesin kayıtlarının 09 Haziran 2018 tarihine kadar tamamlanması gerekmektedir. Bu tarihten sonra kayıt yaptırmak isteyen 4. ve 8. sınıf öğrencilerimizin kayıtları boş kontenjan olması durumunda yapılacaktır. Mevcut öğrencilerimiz kayıt yenileme işlemini 14 Nisan 2018 tarihine kadar yapmaları halinde erken ödeme indiriminden yararlanacaktır.

  4. ve 8. sınıflarımızda öğrenim gören öğrencilerimizin Okul Yönetiminin uygun görüşüyle, TED Denizli Kolejinin Ortaokulu ve Anadolu Lisesine doğrudan geçiş hakkı vardır. Bu öğrencilerimiz için TED Denizli Koleji Giriş ve Bursluluk Sınavı sonucu sadece bursluluk durumunu belirlemede kullanılacaktır. Lisede sunacağımız bilim, yabancı dil, sanat ve teknoloji ile zenginleştirdiğimiz ulusal ve uluslararası eğitim programlarına yerleştirme yapılırken öğrencilerimizin akademik başarıları ölçüt alınacaktır. Bu programlar için Okul gerekli gördüğü hallerde ayrıca sınav yapacaktır.

  4-5-6-7-8-9 ve 10. SINIFLARIMIZA YENİ KAYIT YAPTIRACAKLARIN KAYIT SÜRECİ

  Bu sınıflarımıza kontenjan açığı kadar

  sınırlı sayıda yeni öğrenci kabul edilecektir.

  13 Mart 2018 tarihinden itibaren aday öğrencilerin kayıt süreci başlayacaktır. TED Denizli Koleji Giriş ve Bursluluk Sınavını geçerek kesin kayıt yaptırmayı düşünen öğrenciler PDR uzmanları ile yapılacak olan gözlem ve görüşmeye alınacaktır. Görüşme ve gözlem sonuçları olumlu değerlendirilen öğrencilerin velileri kesin kayıt işlemlerini yapabilecektir. 14 Nisan 2018 tarihine kadar kesin kayıt işleminin yapılması halinde erken ödeme indiriminden yararlanılacaktır.

  Sınırlı sayıda öğrenci kabul edileceğinden Sınav ve PDR görüşmesinin sonucu olumlu olan öğrencilerin kayıtları, kesin kayıt için başvuru önceliğine göre kabul edilecektir. Sınav ve PDR görüşmesinden olumlu sonuç alınsa bile kontenjanın dolması halinde kayıt yapılamayacaktır.

  Lisemizde sunacağımız bilim, yabancı dil, sanat ve teknoloji ile zenginleştirdiğimiz ulusal ve uluslararası eğitim programlarına yerleştirme yapılırken öğrencilerin akademik başarıları ölçüt alınacaktır. Bu programlar için Okul gerekli gördüğü hallerde ayrıca sınav yapacaktır.

  2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TED DENİZLİ KOLEJİ GİRİŞ VE BURSLULUK SINAVI SONUCUNA GÖRE VERİLECEK BAŞARI BURSU ORANLARI

  TED Denizli Koleji Giriş ve Bursluluk Sınavı sonuçlarına göre 2018-2019 eğitim öğretim yılında okulumuzun;

  sınavın sonucuna göre 500 tam puan üzerinden en az 450 puan alınması; 5, 6, 7 ve 8. sınıflardaki İngilizce, Matematik, Türkçe derslerine ait yılsonu notlarının aritmetik ortalamasının 100 üzerinden en az 85 olması ve okulun ilan edeceği süre içerisinde* kesin kayıt yapılması koşuluyla,

  *ÖNEMLİ NOT:

  31 MART 2018 TARİHİNDE MESAİ BİTİMİNE (SAAT 14.00) KADAR BAŞARI BURSU TAAHHÜTNAMESİNİ İMZALAYARAK KESİN KAYIT YAPTIRANLAR BURSLARIMIZDAN YARARLANABİLECEKTİR.  

  2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA UYGULANACAK OKUL ÜCRETLERİ

   Ücret ve indirimlere ilişkin açıklamalar:

   [:]

  Yazı kaynağı : www.teddenizli.k12.tr

  " alt="TED DENİZLİ KOLEJİ OKULA GİRİŞ VE BURSLULUK SINAVI – TED DENİZLİ KOLEJİ" onError="this.parentNode.removeChild(this)">

  TED TAM EĞİTİM BURSU SINAVI BAŞVURULARI BAŞLADI

  [:tr]TED 2018 Tam Eğitim Bursu Sınavı 24 Şubat Cumartesi günü saat 10:00 ‘da yapılacaktır.

  Sınav başvuruları 24 Aralık 2017 – 11 Şubat 2018 tarihleri arasında www.ted.org.tr
  adresinden online olarak alınacaktır.

  Sınava Girecek Öğrencilerde;

  Önemli Not: Türk Eğitim Derneği’ne bağlı okullarda öğrenimini sürdüren öğrenciler sınava
  alınmayacaktır.

  Bilgi İçin: 0850 346 0 833

  SINAV HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

  [:]

  Yazı kaynağı : www.teddenizli.k12.tr

  Facebook

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2023 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap