Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  teb internet bankacılığı giriş

  1 ziyaretçi

  teb internet bankacılığı giriş bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İnternet Şubesi | Türk Ekonomi Bankası

  CEPTETEB İnternet Şubesi | Türk Ekonomi Bankası

  CEPTETEB İnternet Şubesi | Türk Ekonomi Bankası

  Hızlı ve Kolay

  CEPTETEB İnternet Şubesi ile bankacılık işlemlerinizi dünyanın her yerinden hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirir, zaman kazanırsınız.

  Güvenli

  ESET Antivirüs Güvenlik programını 6 ay süre ile ücretsiz kullanır, bilgisayarınızı koruma altına alırsınız. TEB Pratik İnternet Şubesi’nde yer alan Güvenlik Seviye Göstergesi ile güvenlik seviyenizi her an görüp yükseltebilirsiniz.

  CEPTETEB İnternet Şubesi'ni kullanırken dikkat etmeniz gereken durumlar ve Güvenli Giriş programı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

  Pratik

  Dilerseniz tek butonla TEB Pratik İnternet Şubesi’ne geçiş yaparak sade ekran görüntüsü, kolay ve anlaşılır yapısı ile TEB Pratik İnternet Şubesi’nden temel bankacılık işlemlerinizi basit ve pratik bir şekilde gerçekleştirirsiniz.

  Düşük Komisyon ve Ücretler

  Geniş işlem olanakları ile bankacılık işlemlerinizi CEPTETEB İnternet Şubesi’ne özel komisyon ve ücretlerle gerçekleştirir, tasarruf edersiniz.

  Avantajlı Kurlar

  Döviz alış-satış işlemlerinizde avantajlı kurlardan faydalanırsınız.

  Anlık Piyasa Takibi

  Anlık piyasa bilgilerine CEPTETEB İnternet Şubesi Yatırım İşlemleri menüsünden hemen ulaşabilir; İMKB hisse senedi piyasası ve endekslerini, döviz fiyat ve parite bilgilerini, Foreks Haber Merkezi tarafından gönderilen haberleri canlı olarak takip edebilirsiniz.

  E-Mevduat'la Yüksek Faiz

  E-Mevduat’la 28-380 gün aralığındaki vadelerde ve 500.000 TL’ye kadar olan mevduatlarınıza yüksek faiz kazanırsınız.

  Kolay Erişilebilir

  CEPTETEB İnternet Şubesi şifrenizi teb.com.tr veya wap.teb.com.tr Anında Şifre’den, TEB Şube ve ATM’lerinden veya 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’nden sırasıyla 4 ve 3’ü tuşlayarak kolayca alabilir, bankacılık işlemlerinizi online olarak anında gerçekleştirebilirsiniz.  

  Kullanıcı Adı Belirleme

  Sayılardan oluşan kullanıcı kodunuzu hatırlamakta zorlanıyorsanız CEPTETEB İnternet Şubesi’ne kendi belirleyeceğiniz kullanıcı adı ile de giriş yapabilirsiniz. Kullanıcı adınızı hemen belirlemek için CEPTETEB İnternet Şubesi "Tanımlamalar" menüsündeki "Kullanıcı Adı Belirleme/Değiştirme" bölümüne tıklayabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.teb.com.tr

  TEB İnternet Şubesi Güvenlik Uygulamaları | Türk Ekonomi Bankası

  TEB İnternet Şubesi Güvenlik Uygulamaları | Türk Ekonomi Bankası

  CEPTETEB İNTERNET ŞUBESİ GÜVENLİK UYGULAMALARI İLE SİZE SUNDUKLARIMIZ

  1. Tek Kullanımlık İşlem

  İnternet Şubesi’nden yapılan para taransferi işlemlerinde müşterinin isteğine bağlı olarak işlem sonunda sistemde kayıtlı cep telefonuna SMS ile bir onay şifresi gider. Eğer müşteri bu onay şifresini internet şubesinden girerse işlem gerçekleşir, şifre girilmediği taktirde işlem gerçekleşmez ve böylece dolandırıcılık amaçlı işlemler önlenmiş olur.

  2. Tek Kullanımlık Giriş Şifresi Uygulamaları

  Bankacılık işlemlerini daha güvenli gerçekleştirmek için, CEPTETEB İnternet Şubesi’ne her girişte, kullanıcı kodu ve parolanızın ardından aşağıdaki yöntemlerden biri ile edindiğiniz tek kullanımlık şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Tek kullanımlık şifre ile her kullanımda kişiye özel ve yeni bir şifre üretilir ve bu şifreler ne sözkonusu müşteri ne de bir başka kişi tarafından asla tekrar kullanılamaz. Bu sayede CEPTETEB İnternet Şubesi’ne istediğiniz her yerden güvenli olarak giriş yapabilirsiniz.

  Tek Kullanımlık SMS Şifresi

  Bankacılık işlemlerini daha güvenli gerçekleştirmek için CEPTETEB İnternet Şubesi’ne her girişte, CEPTETEB’de kayıtlı bulunan cep telefonu numaranıza yeni ve tek kullanımlık şifre SMS ile gönderilir. SMS ile gelen şifre 3 dakika için geçerlidir ve süre aşıldığında geçersiz hale gelerek giriş yapılmasını engeller.

  Cep Pratik Şifre

  CEPTETEB Mobil Uygulaması içinde yer alan Pratik Şifre yöntemini kullanarak, bireysel ve kurumsal internet şubesine giriş ve internet şube içerisindeki işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntemi kullanmak için; CEPTETEB Mobil Uygulaması giriş ekranında Pratik Şifre menüsü ile aktivasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Aktivasyon işleminizi gerçekleştirdikten sonra; CEPTETEB Mobil Uygulaması'na gelecek olan bildirimi tıklayarak ya da Cep telefonunuza bildirim ulaşmadıysa Pratik Şifre – Onay Bekleyen İşlemler menüsüne girerek bireysel ve kurumsal internet şubesine giriş işleminizi onaylayabilirsiniz.

  Mobil İmza

  TurkcellMobilİmza ile, her an her yerden işlemlerinizi tek şifre ile en güvenli şekilde gerçekleştirerek, kanunlarla garanti edilen güvenceyi yaşarsınız. Detaylı bilgi için tıklayın.

  3. Parola

  CEPTETEB İnternet Şubesi’ne giriş kullanıcı kodu, parola ve şifre ile yapılmaktadır. İlk ekranda kullanıcı kodu ve parola girişi yapıldıktan sonra gelen yeni ekranda şifre girilecektir.

  4. Gizli Mesaj / Gizli Resim

  Türkiye’de ilk defa kişiye özel mesaj ve resim uygulamasıdır. Bu yöntem sayesinde müşteri, kullanıcı kodu ve parolası ile login olduğunda, şifre girmeden gelen resim ve mesajın, müşterinin kendisine ait olup olmadığını görerek, gerçekten CEPTETEB İnternet Şubesine bağlandığından emin olabilir.

  5. Anında Bilgilendirme

  Müşterinin belirleyeceği tutar ve üstünde yapacağı tüm para transferlerinde sistemde kayıtlı cep telefonu ve/veya e-posta adresine uyarı mesajı gelecek ve yapılan işlem hakkında müşteri anında bilgilendirilecektir.

  6. IP/ ISS Ayarları

  CEPTETEB İnternet Şubesi’ne girerken kullandığınız IP adresi ve / veya Internet Servis Sağlayıcısını tanımlayarak bunların dışında yapılabilecek girişleri engelleyebilirsiniz.

  7. Tarih / Saat Ayarları

  CEPTETEB İnternet Şubesi’ne girerken tarih ve saat kısıtı tanımlayabilir, böylece sadece sizin belirlediğiniz zamanlarda giriş yapabilirsiniz.

  8. Hesap Ayarları

  a. İşlem Kısıtlama :
  Kendi istediğiniz hesapları Para Transferlerine veya tüm işlemlere kapatabileceğiniz gibi tamamen internet üzerinden görüntülenmesini de engelleyebilirsiniz.
  b. Alıcı Hesap Kısıtlama :
  Bu tanımlama ile hızlı transfer listenizde olmayan bir alıcıya para transferi gerçekleştirmeyi engelleyebilirsiniz.

  9. Kart Ayarları

  a. İşlem Kısıtlamaları : Bu ekranlardan yapacağınız tanımlamalar ile kredi kartınızı nakit avans işlemine kapatılabileceğiniz gibi tamamen görüntüleme işlemine de kapatabilirsiniz.
  b. Kredi Kartını İşleme Kapama :
  Kredi kartlarınızı e-ticaret ve mail-order işlemlerine kapatabilirsiniz.

  10. Güvenli Giriş Programı

  Müşterilerimizi “Keylogger” tarzı programlara karşı korumak amacıyla geliştirdiğimiz bir programdır. Güvenli Giriş, kullanıcı kodu ve şifrenizi girerken klavyenizde bastığınız tuşların izlenebilmesine yol açan Keylogger programlarını etkisiz kılmayı hedefler. Bu program ile CEPTETEB İnternet Şubesi’ne daha güvenli giriş yapmanız sağlanmaktadır.

  Güvenli Giriş’i yükleyerek Sanal Klavye kullanma zorunluluğu ortadan kalkar. Windows işletim sistemi üzerinde tarayıcı program olarak Microsoft Internet Explorer kullanılıyorsa Güvenli Giriş bilgisayara yüklenebilir. Güvenli Giriş yalnızca “Keylogger” programlarına karşı kullanılmaktadır. Diğer programlar ya da virüsler için güncel virüs tarayıcı programları kullanılmalıdır. Detaylı bilgi için tıklayın.

  11. Sanal Klavye

  Sanal Klavye, internet şubesine girişte size ilave güvenlik sağlayan bir özelliktir. Klavyenizde bastığınız tuşları tespit etmeye yönelik virüs programlarına karşı geliştirilmiştir. Bilgisayarın klavyesindeki tuşları kullanmadan, fare kullanarak ekrandan giriş yapılmasına olanak sağlar. Kullanıcı Kodu ile şifrenizi girerken Sanal Klavye’yi kullanarak söz konusu virüs programlarından korunursunuz.

  Yazı kaynağı : www.teb.com.tr

  Parola Al/Unuttum | Türk Ekonomi Bankası

  CEPTETEB İnternet Şubesi

  CEPTETEB İnternet Şubesi, senin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş yeni nesil fonksiyonları sayesinde bankacılık deneyimini kolaylaştırır.

  CEPTETEB İnternet Şubesi’nden hesap açmak ve kredi kartı başvurusu yapmak çok kolay! Sen de CEPTETEB İnternet Şubesi üzerinden CEPTETEB Marifetli Hesap ve CEPTETEB Vadeli Hesap açabilir, dilersen hemen CEPTETEB Kredi Kartı’na başvuruda bulunabilirsin. Bununla birlikte onaylanan CEPTETEB Kredi’ni hemen kullanmaya başlamak için anında hesabına geçirebilirsin. Günün her saati yararlanabileceğin bu hizmet sayesinde şubeye gitmene gerek kalmaz, zaman kazanırsın.

  Sana özel hazırlanan Finans Koçu’nu kullanarak kendine finansal hedefler belirleyebilir, bu hedeflere ulaşıp bütçeni dijital ortamda çok daha pratik bir biçimde yönetebilirsin.

  Tüm talimatlarını CEPTETEB İnternet Şubesi üzerinden onaylayabilir, şubene talimat gönderebilirsin.

  Para transferi işlemlerine hiçbir ücret ödemezsin.

  TEB FX Platformu ile döviz işlemlerini uygun kurla kolay ve hızlıca yapabilirsin.

  Kredi Kartı, Kredili Mevduat Hesabı ve SPK Ekstrelerini CEPTETEB İnternet Şubesi’nden gözlemleyebilirsin.

  "Akıllı arama" ile aradığını anında bulabilirsin, eski işlemlerini bile. Böylece sana özel, seni tanıdığı için akıllı olan arama özelliği ile istediğin işlemi çok daha hızlı yapabilirsin.

  "Kontrol Paneli" ile kart ve limit ayarlarını yapabilirsin. Aynı zamanda bildirim ayarlarından yapacağın değişikliklerle vergi ve ödeme tarihin gelince otomatik bildirim alabilirsin.

  İNTERNET ŞUBESİ'NDE YAPABİLECEĞİN İŞLEMLER İÇİN TIKLA.

  İŞLEM LİMİT VE SAATLERİ İÇİN TIKLA.

  Yazı kaynağı : www.cepteteb.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap