Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  tc ziraat bankası internet bankacılığı

  1 ziyaretçi

  tc ziraat bankası internet bankacılığı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bireysel İnternet Şubesi

  Bireysel İnternet Şubesi

  Bankamız müşterileri için Ziraat'in Dijital Kanallarına Şubeye Gitmeden Başvurabilmek Artık Mümkün!

  Bankamızda kayıtlı iletişim numarası bulunan müşterilerimiz, kart bilgileri ile ek kontrolleri sağlamaları durumunda, web sitemizden ve Ziraat Mobil uygulamamızdan online başvuru ile dijital kanallarımıza başvurabilecek ve tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.

  Online Başvuru sayfasına https://bireysel.ziraatbank.com.tr sayfasından erişebilirsiniz.

  Başvuru süreci sadece üç adımdan oluşmaktadır.

  Kolaylığı teknoloji ile birleştiren online kanallarımız ile her zaman yanınızdayız…

  Yazı kaynağı : www.ziraatbank.com.tr

  Kurumsal İnternet Şubesi

  Kurumsal İnternet Şubesi

  Kurumsal İnternet Şubemiz aracılığıyla istediğiniz sayıda alt kullanıcıya istediğiniz yetki tanımlamalarını yapabilirsiniz. Yetkili olarak tanımlanan, alt kullanıcıların yetki seviyelerinin kademelendirildiği ve firma sirkülerinize göre kişi bazında özelleştirilebilen gelişmiş onay yapısı ile, işlem onaylarının kimler tarafından ve hangi kombinasyonlarda yapılabileceğini alt kullanıcılar düzeyinde hesap, işlem ve limit bazlı olarak belirleyebilirsiniz. Tanımladığınız alt kullanıcılara işlem ve tutar bazında ayrıca sınırlama getirebilirsiniz.

  Kurumsal internet Bankacılığı'nda ana kullanıcı tarafından yapılan, alt kullanıcı işlemleri ve yetki tanımlamaları gibi işlemler için Bankamız Şubesine veya belirlediğiniz başka bir alt kullanıcıya yetki devri yapabilirsiniz.

  Holding firmaları olarak, bağlı alt firmaların hesaplarını kendi İnternet Bankacılığı hesaplarınızdan takip edebilirsiniz.

  Kurumsal İnternet Şubemizden yararlanmak için, Bankamızda bir vadesiz tasarruf hesabınız olması gerekmektedir. Hesabınızın bulunduğu şubemize kimliğinizle birlikte bizzat başvuruda bulunarak, İnternet Şubesi Başvuru Formu'nu doldurmanız ve Elektronik Bankacılık Sözleşmesi'ni imzalamanız yeterli olacaktır.

  Yazı kaynağı : www.ziraatbank.com.tr

  Ziraat Mobil

  Ziraat Mobil

  Geliştirilmiş İşlem Seti

  Geliştirilmiş işlem seti ile birçok Bankacılık ihtiyacınızı, İnternet Bankacılığı detayında karşılayabilme imkânı.

  Ziraat'ten Bir İlk: Şifresiz İşlem Onayı

  Ziraat Onay teknolojisi sayesinde güvenlik standartlarının çıtası yükseliyor. Hem İnternet Bankacılığı'nda hem de Ziraat Mobil'de kullanabileceğiniz Ziraat Onay teknolojisi sayesinde işlemlerinizi herhangi bir şifre girmeye gerek kalmadan güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Açılış Ekranı

  Kişiselleştirilebilir Ana Sayfa

  Akordeon İşlem Ekranları

  Yazı kaynağı : www.ziraatbank.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap